מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי יוני 2017 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של יוני 2017

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של יוני


2.6.17 מארס עושה תשעים לכירון
מארס מייצג את ארכיטיפ הלוחם ולכן מדבר על מבנה הלוחם והדרך בה נלחם ונאבק, מה כלים שיש ללוחם ואיך הוא משתמש בהם ויותר מכל מאיזה מקום הוא מונע ומה מטרתו של הלוחם,כירון מייצג את ארכיטיפ הפצוע הפנימי (לצד המרפא) כירון מספר לנו כל  על מחסן הטראומות שלנו הלכוד בזיכרונות עתיקים של אירועים, מפגשים, אנשים, חיבורים למרחבים שמעבר למוכר והידוע (לדוגמה הלא מודע האישי והלא מודע הקולקטיבי) השיח בין השנים מדבר על תחושת הלא פייר שדווקא לי קורות בעיות כאלה ואחרות!  המלחמות  שלעלינו לנהל בעולם כדי לשרוד, מערכות יחסים ולכן שיח זה אומר לנו שהגיע הזמן  להתמודד עם בעיות בחיים שלך שנובעות מאיך ולמה או נפגשים על ידי החיים, אחרים, מערכות יחסים, מילים ו..  למה ואיך אנו נפגעים ולמה ואיך אנו פוגעים ויותר מכל למה ואיך ניתן לטפל ולרפא את הסוגיות הללו.

התודעה נפתחת לסכסוך עתיק וישן בין גן עדן ומציאות, מדובר בחוויית למידה שיש לה מחיר גדול מאד! חשוב לזהות שהמחיר של הפצע עצום לאין ערוך והריפוי הכרחי כדי לצור שלווה והבנה חדשה..הפצע ישוב על ויכוח שלא מוביל לשום מקום אלא לויכוח נוסף וכאב עמוק יותר, הנסיבות יכולות לשכנע אותנו להדחיק, להימנע ולהתעלם מהקשיים ולכן הפצע גודל בשקט באזורים שמאחורי השכל וכשנוצרת זווית זאת הכול פורץ כמו גייזר  הרגשה של חום ומתח , פתיל קצר שגורם למלחמות ענק ..זה הזמן לגייס את חזון והאומץ למטרת ריפוי כיוון שאין מנצחים במלחמות ואין פתרון למלחמות.. ההסכמה לפתוח את הסכסוך הפנימי לצד היכולת לקחת פסק זמן קטן, לנשום פנימה ולראות את התמונה הגדולה.. ברגע אחד ניתן להרוס חלום של שנים... הטיפ, לעצור, ללמוד לעבוד עם כעסים, פחדים וכאב כדי להגיע למרכז הפנימי ולצמוח .. למי שרוצה לפתח זירה זאת במפה האישית, אני זמינה לקריאה עמוקה של שעה...

למי שאמיץ ומסכים להפגש עם כירון, לקחת על עצמו מסע מרתק להבנות עומק, ריפוי וחוזה חדש.. סדנת כירון תצא לדרך בתחילת ספטמבר

3.6.17 ונוס נצמדת לאוראנוס
ונוס מייצגת את המערכת החושים המהווה את הפילטר שלנו לעולם, אוראנוס מייצג את החלקים השונים שבנו ששואפים לפתוח ערוץ מחוץ לקופסה,  ולכן המפגש בין השנים פותח ערוץ המשלב את החוויה החושית דרך פילטר אחר ושונה מהרגיל. אנרגיה זאת יכולה להוביל לצורך עז בריגושים מהירים.. לכן זמן זה יוצר אפשרות /לחץ לנתק מה שלא עומד עוד במבחן המציאות, משמע, כל מה שלא גורם לחוש ולהרגיש את הניצוץ המיוחד שגורם לנו לחוש את החיים (מיקום במזל טלה) או למצוא דרך חדשה במקומות ישנים כדי להעיר את אותו ניצוץ. זאת הסיבה שמיקום זה יכול לאפשר לנו להתנסות ביחסים חדשים (גם במערכות "ישנות") להיפתח למקום חדש ומעורר, להיזכר בספונטניות ולחגוג את החיים.

מפגש זה בין החלק האמיתי שבתוכנו (אוראנוס) השואף לחוש וליהנות מהחיים (ונוס) מאפשר לנו להתחבר לקול האמיתי ולהמציא את עצמנו מחדש תוך דגש על המקום האינדיבידואלי, מיוחד, מרגש וחופשי מהתניות וקיבעונות. דרך אחרת להתבונן בהיבט זה : ונוס מייצגת את הצורך במרחב בטוח, המקום הסגור והמוכר של הרגלים שנעולים בתוך זיכרונות ישנים של חוויות חושיות ראשוניות ביותר הנשענות על זיכרון קדום יותר הנעול בתוך הגנום.. למקום זה אנו קוראים אמת וחיים בידיעה של הכול בסדר..
וכשנוצרת הצמידות בין אוראנוס לוונוס, אותו זיכרון עמוק מתעורר, הענק הפנימי זועק בקול:)  ונוצר לחץ  לצור משהו חדש, להרחיב את גבולות המוכר, להתנסות בדברים חדשים ובמקביל נוצרות סיטואציות שמכריחות לפגוש את המציאות אחרת, להגיב למצבים לא מוכרים והיות אמיצים מספיק כדי לפרוץ את הסטאטוס קוו כדי לצור חיבור לחוויה חדשה.

4.6.17 שמש עושה תשעים לנפטון
נקודת מפנה בדיאלוג בין הגיבור הפנימי (שמש) לבין החזון המזין את דרכו ומסעו בעולם (נפטון) מפגש זה מייצר נקודת התפכחות והתפקחות שמכריחה לצור החלטות ריאליות מול המציאות. כיוון שדיאלוג זה בנוי על  המזלות המשתנים ועל גירוי יתר של מערכת המוחית.. לכן מקום זה יכול לקחת למתח, לחץ וחוסר איזון אך בו זמנית יש פוטנציאל נפלא ליצירתיות שתאשר לחזון להיות דלק בעל משמעות למסעו של הגיבור הפנימי...במקביל מדובר בתקופה שיכולה לחזור ולעורר געגוע להנחיה, למפגש עם הקול שמניע מעבר למימד של מקום וזמן. כיון שנפטון מעורב תלוי באיזה פאזה של המסע הוא נמצא ומה רובד המודעות של האדם כך יחווה את הדיאלוג ..לכן זמן זה מאפשר להביט ממקום אחר, להקשיב ממקום שונה ולהגיע למפגש עם הקולות הפנמיים העמוקים ביותר וממקום זה לצור חוזה חדש שמשרת את ההנחיה הגבוה לצד הפרקטיקה היומיומית של החיים

4.6.17 מארס נכנס לסרטן
מארס מייצג את דמות הלוחם והסרטן מדבר על השורשים הרגשיים הראשונים שלנו ולכן בזירה זאת נוצר מצב של מלחמה רגשית לא רגילה בין הצורך העז להיות שייכים לבין הצורך לבלוט בעצמאות וביכולות האישיות  המיוחדות אך ורק לאדם עצמו.. לכן מקום זה לוחץ על כפתורי הישרדות שנוגעים למאבק לשייכות ועצמאות מחד ואידך מה שמעניין שזירת הסרטן מספרת לנו על הקשרים הראשונים עם אימא, אותו מקום בו אימא יכולה לעמוד על הרגלים האחוריות ולהלחם למען הגור שלה:) אז.. כן מקום זה מחזיר אותנו לזירה בה היינו זקוקים לאימא חזקה ונלחמת למעננו כדי לקבל מודל למה זאת מלחמה ואיזה קרבות בוחרים כדי להגיע לתוצאות בעלות משמעות.. שוב, מקום זה לוחץ על קומפלקס ראשוני של צורך ונזקקות למשהו או מישהו גדול מאיתנו שיעזור לנו , יזין יטפל בנו אך בו זמנית גם המאבק נגד אותו משיהו או משהו שלמעשה יכול לסרס את היכולות אם לא יאפשר שחרור..

לכן זמן זה נוגע במקורות עץ החיים שלנו, מקורות עתיקים ביותר מהם למדנו או יותר נכון אימצנו וחיקינו.. כדי לשרוד, להלחם וללמוד להנהיג את עצמנו בעולם .. וכאן הסיבוך ..מה באמת רכשנו שם בזמנים עתיקים?  מה היה רצון שלנו או רצון של השבט אליו נולדנו? האם זה רצון אישי או רצון של אימא שדוחפת להצלחה? האם סורסנו או נאלצנו להיכנע לכוחות גדולים מאיתנו? האם למדנו לרצות במקום לרצות (ריצוי למול רצון) ? האם למדנו להדחיק ולהקפיא את הרצונות האישיים שלנו למען השבט והמשפחה?  כך או כך, זמן זה מגיע כדי לחשוף ולהציף רגשות עתיקים שכעת אנו לא לגמרי במודעות, המטרה, מודעות, הבנה, הסכמה לזהות ולאמץ (כן..כן.. מלשון אומץ) מטרה בהירה וברורה שתטעין אותנו בתחושה של שקט ושלווה , תחושת שייכות  למשהו גדול יותר והרגשה של שלווה מעצם הידיעה העמוקה שאנו בדרך למטרה בעלת משמעות שתאפשר הצלחה והגשמה.

חשוב, זירת הסרטן הנשלטת על ידי הירח האחראי על גאות ושפל, זמן בו מצבי הרוח יכולים לנוע כמו הגלים בין גאות לשפל, בין הרגשה של שקט לסערה גדולה, בין צונאמי פרטי לאפטיה..הכול רסיסים של משהו גדול יותר שמספר לנו מה אנו רוצים.. לכל מי שרוצה לגעת במקום זה.. אשמח לעזור באבחון, ניתוח וכלים לפריצה ופריחה .. אפשר בטלפון או במפגש אחד על אחד..מה שמתאים ומתי שמתאים..

6.6.17 ונוס נכנסת לשור
ונוס נכנסת לשור ולמעשה מגיעה למקומה הטבעי בדרך כלל, לכן מעבר זה הוא בעל משמעות ומאפשר נשימה הרבה יותר עמוקה מבדרך כלל:)  כניסת ונוס לשור פותחת ערוץ למרחב בטוח, חוויות חושיות וצורך טבעי לעוד ועוד.. אולי גם לקצת יותר מדי (בעיקר למי שיש הדגשה על שור ועל ונוס במפה) כניסת ונוס לשור מדברת  על מרחב בטוח, המרחב נמדד דרך המערכת החושית : דרך הגוף ולכן זמן זה מאפשר לצור קשר עם הגוף, מה באמת אנו זקוקים כדי לצור מרחב בטוח, כמה אנו סומכים על האמת של הגוף? מה אנו ממגנטים ואל מה אנו מתמגנטים? ואיך כל זה מעניק לנו בטחון? או שמא לא? מה נותן מענה לרעב? אמת או תחליף? שאלות עמוקות שמכריחות לגעת בכנות.. זמן מדהים למגנוט ממקום של עוצמה, טיפ: ליהנות מרגעים קטנים של חוויות  חושיות.. חיבור לעוצמה של אמא אדמה, ריחות פרחים, ארוחה טובה, מוסיקה, שקיעה, אהבה וכישרונות טבעיים שקבלת כמתנה:)  חשוב לציין שנקודת הכניסה של ונוס לשור מאתחלת מעגל חדש.. למעשה מאז ינואר ונוס שהתה בתוך לולאת הרטרו ורק כעת שחוזרת הביתה מתחיל מסע חדש ומבורך נוכח כל הלימוד וההבנות שהגענו בעקבות הרטרו..

7.6.17 מרקורי נכנס לתאומים
מרקורי שליט תאומים חוזר הביתה:) בבית, בתאומים מרקורי במיטבו ומעניק אנרגיה עצומה לתודעה האישית, קולקטיבית , חברתית ו... זמן לעבודה מרתקת על חוזים בכל התחומים והרבדים אם נפגש בזמן זה  במתח מאבק וניהול של החיים על ידי מערכת אוטומטית שמוזנת מתסריטי עבר  המובילים למקומות ישנים ולא רלוונטיים, זה הזמן לצור מציאות חדשה.. כעת אפשרי וקל לאתחל מחדש משום שמרקורי חוזר הבית אחרי ששהה בלולאת הרטרו מאז מרץ.. 
מרקורי בתאומים מביא עימו משב רוח רענן זה יכול להביא אל מגון רעיונות ליצירת סיפור חדש,  תסריט חדש ומפגש עם החלומות האמיתיים שנכונים לזמן זה , שוב, חשוב לציין שמרקורי מביים את הסרט ולכן כל כך  חשוב לעצור ולהקשיב ולצור מילון חדש שמבוסס על נתונים  אמיתיים .. ההקשבה בזמן זה אפשרית למימדים ולרבדים חדשים ולכן מומלץ מצד אחד ללכת עם המהירות לביטוי חיצוני ומצד שני לאסוף את השקט ולעצור להקשבה ומדיטציה.. למי שמוצא זמן זה קשה למדיטציה, אפשר מדיטציה בתנועה! למי שרוצה לבחון איך תנועת מרקורי משפיע ברמה אישית, אני זמינה לקריאה טלפונית קצרה וממוקדת, לפרטים נא ללחוץ כאן

שבוע מבורךתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII