מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי יוני 2017 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של יוני 2017

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של יוני


9.6.17 ירח מלא

ירח מלא על ציר קשת/תאומים מעלה ומציף את האנרגיות של התאומים ושל הקשת, למעשה מדובר באנרגיות של תפיסת מציאות,
תאומים וקשת הם שנים מתוך ארבעת המזלות העוסקים בתפיסת מציאות. התאומים מייצג את מספר הסיפורים שמתרגם ומספר את הסיפור הנכון כדי לעבור את היום, מספר הסיפורים  ניזון מסיפורי עבר, במתחילים בשפת אם ראשונית ונוף מולדתנו (ואך רחוק יותר...) ולכן לא אחת אנו מנוהלים על ידי מספר הסיפורים...  מספר הספורים מספק תרוץ או סיבה רציונאליים להפליא כדי לעשות או לעשות, כדי להיות או לא להיות ובגדול לוחץ חזק מאוד על הדואליזם והפולריות של ההוויה..ממקום זה חודר מתח ולחץ ואין סוף שאלות שלוחצות על עוד סיפור ועוד סיפור..  הקשת שם פוקוס על הפילוסוף הפנימי. הפילוסוף הפנימי מייצג את  המקום של האמונה ומה למעשה מנחה אותנו בחיינו אם לא אמונה? האמונה מאפשרת להתחבר למשהו גדול יותר, להבין את העולם מעבר, לקבל דלק למשהו שמעבר... בין אם נקרא לזה כוחות הטבע, ספריה קוסמית או אלוהים..זה משהו שגדול מאיתנו מההיגיון הרציונאלי שלנו, ולכן הירח המלא מציף ומעלה לשולחן את הניגודיות בין מספר סיפורים לבין הפילוסוף פנימי וממקום זה אנו יכולים למצוא עצמנו בנדנדה לא פשוטה של תרגום המציאות ומיקומנו מול המציאות (שני מזלות אלה עוסקים בתפיסת מציאות), האתגר או יותר נכון המתנה :) זמן לאמת שמעבר לספורים ואמונה אישית!! זמן של חיבור למרכז .. איך? כל אחד עלפי המפה האישית שלו היכן ש"נופל " ציר תאומים /קשת חושב לציין שלכל מי שיש איוש כוכבי בתאומים/קשת יחווה ירח מלא באופן חזק במיוחד כך כשהמטרה לפתוח דלת מעבר לנדנדה הקבועה לגעת בחומרי ליבה של ממש.. לכל מי שרוצה לבדוק את הציר במפה ואיך לתעל את האנרגיה למקום של התפתחות וקפיצת מדרגה, אני זמינה לקריאה טלפונית...לפרטים נא ללחוץ כאן.

9.6.17 יופיטר מסיים את הרטרו
יופיטר מסמל את עולם הדעות והאמונות שלנו ולכן כל תנועה של יופיטר נוצרת הזדמנות לבדיקה מעמיקה של הדעות והאמונות שלנו למישורים ומימדים חדשים. נקודת הזמן בה יופיטר יוצא מרטרו , היא נקודת  העצירה ושינוי מגמה, ולכן מצב זה יוצר לחץ אנרגטי חזק מאוד ומעלה על פני השטח את הספקות  לצד האמונות: לפתע לא ברור אם באמת או אשליה, אם נכון או רק ספורים שספרנו לעצמנו.. הכול בסדר:) אלה סמנים המראים את אופן העיכול והעיבוד של עולם האמונות שלנו, הדרך בה אנו יכולים להביא את אותן הבנות  ליישום ולעיגון במציאות. יופיטר מסיים כעת ארבעה חודשים של תנועה לאחור, התכנסות פנימה למחקר עומק של עולם האמונות שלנו .

יש משהו מרתק בעולם האמונות שלנו, עולם זה ניזון מדעות, הנחות והתנסויות אישיות המהווים תשתית עליה נבנה עולם זה ולכן יש צורך לבדוק את אותו עולם כדי לוודא שאנו מחוברים:) לא רק הנחה ודעה אישית אלא סנכרון לחוקיות של הבריאה. ארבעת החודשים של הרטרו של יופיטר מאפשרים לנו להיכנס לעומק ולבדוק את האמונות, אם יש נטייה לאופטימיות יתר והגזמה באופן קריאת תמונת החיים, זה הזמן בו נוכל לפגוש את המקום ממנו נולדו גישות אלה , כמו כן, אם יש נטיה לפסימיות יתר והתכווצות, זמן הרטרו יאפשר לנו להגיע למקום ממנו נולדו גישות אלה ..כך או כך מדובר באמונה היוצרת את המפגש עם העולם ויכולת ההגשמה שלנו..אחרי ארבעה חודשים, זה הזמן לאסוף את התובנות ולפתוח את הלב להתנסויות חדשות  ..ברוכים הבאים לדלת חדשה של יצירה, שמחה וחיבור לשותפות לבריאה ..

ברכות לשבוע מוארתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII