מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי אוגוסט 2017 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של אוגוסט 2017

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של אוגוסט


3.8.17 אוראנוס נכנס לרטרו
אוראנוס מייצג את אנרגיה אחרת, שונה ואינדיבידואלית לכן אוראנוס יכול להצטייר כמורד, כשובר מוסכמות, מחוץ לשולים, כאוטי... זאת הסיבה שהביטוי החיצוני של האנרגיה האוראנית יכול להראות שכזה, אך המטרה להוציא אותנו מתוך המקום המוכר והידוע למרחב חדש שיאפשר גדילה אינדיבידואלית אמיתית שלא נשענת קודים חברתיים והתניות עתיקות. לכן כשאוראנוס מתחיל לנוע לאחור, נוצרת הזדמנות להתבוננות כנה בכל המקומות שנשענים בסיס נוחות, קודים חברתיים והרגלים מוכרים. המטרה לגלות את הכלא הפנימי בו אנו נעולים.  זה הזמן לעבד את הסוגיות שמצריכות את אותה רוח נקייה לבדוק פנימה כדי להטען מחדש בתובנות שנרכשו במהלך ההילוך הישיר של אוראנוס בטלה.

ברמה אישית, מעבר אוראנוס מגדיר את הזירה בה יש לאוורר את הישן ולהוציא לאור את החדש... זה הזמן להתחבר לרוח האמיתית שיושבת מאחורי חומות שנערמו במהלך שנים ..למעשה מעבר אוראנוס הוא כמו קריאת התעוררות ולכן יש סיכוי לכאוס, מצבים לא מוכרים ויותר מכל שיבושים של מה שמוכר וידוע לנו. כיון שאוראנוס הולך לאחור אזור שכבר גורה עומד להיות מגורה שוב ולאפשר מגע מחדש עם אותה רוח אמיתית שיכולה לצור ניסים בחיינו.. ברמה חברתית זה הקטליזאטור הגדול להתפתחות ממקום של הישרדות למקום של מנהיגות (זירת הטלה) ההתעמקות פנימה מיועדת לאפשר אבולוציה חדשה לרוח האנושית ולאפשרות לצור עולם נכון וטוב יותר..  כדי להיות חלק מאותו שינוי גדול, שימו לב העצירה והתחלת הרטרו שלוחצת חזק מאוד יוצרת ומערבולת ענקית של אנרגיה שמתנקזת לאזור מסוים שממשי ופועם בחיינו, לכן כדאי לזהות איפה אוראנוס יוצר את הלחץ ואיך להשתמש בלחץ זה, למנף ולפרוץ את תקרת הזכוכית ולהמריא למקום חדש...לכל מי שרוצה למצוא ולמצות את מסגרת זמן זה כדי להמריא מעבר לתקרת הזכוכית.. אני זמינה לקריאה טלפונית קצרה וממוקדת..לפרטים נא ללחוץ כאן

4.8.17 יופיטר עושה תשעים לפלוטו
יופיטר מייצג את הצדק ואת חוקי הטבע/היקום, פלוטו מייצג העולמות הנסתרים שמתחת לפני הקרקע, כוחות ועוצמות הטבע /יקום. כשנוצר שיח בין השנים נוצר מתח בין מה שמתחולל מתחת לפני השטח לבין מה שמוצג מעל פני השטח.. מה שקורה בפועל הכוחות שמסתתרים מתחת  לפני השטח מניעים את האנרגיה מכיוון אחד והכוחות שנלחמים למען דת ואמונה מניעים את האנרגיה מכיוון שונה לחלוטין והמפגש בין שתי אנרגיות אלה יוצרות מקדם לחץ עצום שיכול להוביל למאבקים עד הקצה ומעבר לקצה..

גם אם נצליח לצור הבנות ומודעות לעוצמות אלה, לא אחת נזהה שהכוחות הללו חוברים יחד להלחם למען הצדק נגד אויב משותף שמגיע עם אמונה אחרת, דת אחרת, רעיונות שונים או פילוסופית חיים שונה..
הדעתנות מניעה את הרגשות הנחבאים מתחת לפני השטח, רגשות כמו שנאה, קנאה, זעם או שאר רגשות שלא עולים בקנה אחד עם החוקים החברתיים של להיות בסדר.. ההדחקה וההסתרה מנועות ממקום של לחץ וממקום זה קל מאד לזהות את סוף הסיפור.. בין אם מדובר ביחסים אישים או ביחסים בין "גושים" של אנשים.. גושים, הכוונה לקבוצות החולקות אותו רעיון, אמונה, תפיסה, פילוסופיה, דת ו...
הסכנה תחת שיח זה היא סכנת האדמה החרוכה.. "תמות נפשי עם פלשתים".. סכסוכים קטנים בקלות ניצתים לאש שמכלה בכל הכוח והעוצמה , אבק ואפר.. טיפ חשוב, לשים לב לאותם רגשות "שלילים" אלה רגשות אמיתיים שלא מקבלים לגיטימציה בחיים ולכן כשמצליחים לברוח מהכלוב.. מתחילה חגיגה שלא ניתן לעצור, לכן.. לנשום.. וללמוד לבחור את הקרבות.. שלב ראשון של השיח בין יופיטר לפלוטו חווינו בנובמבר 2016 וכעת אנו מזהים את עקרון ההדהוד לנקודת זמן בה החל שיח זה..

חשוב לזהות שזהו תהליך ארוך, מתפתח ומאפשר לגעת בבעיות עמוקות ביותר שמניעות אותנו מבלי שנדע.. בעיות אלה מוכתבות בעיקר מיחסים ומלחצים חברתיים .. ולמעשה מדובר בזמן מיוחד שמאפשר לנו לגעת בעומק הלחצים ומציאת ערוצים למודעות, התפתחות והתמרה ברבדים רגשיים, מנטאליים, רוחניים, נפשיים וכמובן בעולם הפרקטי..

7.8.17 ירח מלא לוקה
מה מספר לנו הירח המלא? ירח מלא זה מדבר על שמש מול ירח, שמש באריה וירח בדלי. כמה מילים על  אנרגית הדלי  :דלי מסמל את מה שאנו חולמים ומקווים אחרי ההכרה וההצלחה תחת האנרגיה של הגדי, זה הזמן בו הקול הפנימי של המורד מתעורר, זה הזמן בו הקול הפנימי של המהפכן עולה וצף ומזכיר לנו שכדי להגשים את החלומות שלנו יש צורך להתעורר ולמרוד בכל המסגרות שלכאורה משרתות אותנו..כיוון שמדובר במזל של אוויר, מדובר בשינוי רוח הדברים, שינוי תודעה מנטאלית, חברתית, קולקטיבית ואחיזה בכל מה שנדמה שנותן תחושה של בטחון... למעשה מדובר כאן בקיבעון :  קיבעון מנטאלי ורוחני,  הדלי מעורר את הצורך לפרוץ ונפץ את המזבחות להן הקרבנו ולכן התפללנו במטרה לחוש את ההצלחה  של הלב.. למעשה ירח זה משקף באופן מלא את אור השמש באריה, את מהות הילד הפנימי, מחובר ללב ומחובר לחופש של הלב...

ירח מלא זה מספר לנו על השיח בין אנרגית האריה לאנרגית הדלי.. תחת אור הירח אנו מובלים למרחב חדש ולא מוכר, המרחב בו ניתן לשחרר את הקול האוטנטי. בכל אחד ואחד מאיתנו קיים הילד הקטן שכל כך זקוק לתשואות ומחיאות כפיים, מקום זה גורם לנו לאמץ דפוסי התנהגות והתנהלות מסוימים שעימם אנו ממשיכים לחיות את חיינו, למעשה נרגיש בסדר עם עצמינו ולא נעלה סימני שאלה עד הנקודה בה נאלץ להתבונן באופן שלא משתמע לשתי פנים.. ההתבוננות חלה תחת אור הירח המלא . בזמן זה אנו נכנסים לזירה הראשונית ביותר של ההתנסות מחוץ למקומות המוכרים ומה קורה לנו שאנו נחשפים למקומות לא מוכרים וצריכים לצאת החוצה? זה יושב על כפתור עתיק מאד שנלחץ כעת עד הקצה! כפתור זה מביא את אותו ילד קטן לקדמת הבמה ואנו יכולים לבדוק מה המוטיב שמוביל את הילד הפנימי לקדמת הבמה, איך הוא חווה מקום זה, מה מניע אותו, מאיפה נובע הצורך ואיך חווים את החוויה של החשיפה.. כולנו נחווה את המקום הזה בכלל , אך כל אחד יחווה ביחס למה אישית שלו..כדאי להיות מודעים למקום זה שכן יבקש מענה ממקום עמוק מאוד של הנפש..מומלץ לבדוק היכן ציר זה נמצא במפת הלידה ואיך הוא מתעורר תחת הירח המלא..

מה קורה בזמני הליקוי ? נוצרים חורים ברשת הזמן, הזמן מתכופף, מתקפל , נחרר וחוזר לנקודת המוצא כשאנו יכולים לראות את שלל המציאויות החילופיות האפשריות לנו ובמקביל את החומות החוסמות את אותם אפשרויות.. הליקוים מחברים אותנו למקום בו כל החורים ברשת הזמן  מתחברים לנקודת מוצא/פריצה למרחבי תודעה חדשים..  מערכת הליקוים שאנו חווים כעת נוגעת למהות האני השלם, חיבור עמוק ללב והיכולת ליצר מסע לאידיבידואציה כדי לגעת בחיבור לחזון . החזון תמיד נשגב ומחובר המקום בו אנו נכנסים למערכת הפעלה קדמונית שיושבת על מוח הלטאה שלנו, מצב זה מתעצם נוכח הליקוי כיוון שעולם ההשלכות, הפנטזיות והאכזבות מקבל מרחב חדש לפעולה ובקלות אוהב ואויב מתחברים לאותה חוויה..כל החורים נכנסים לנקודת המוצא:)   התחושה של הבידול וההפרדה מול החזון והאלוהות מגיעים למקום בו תרחישים לא הגיוניים לוקחים את מושכות החיים..ותרחישים לא הגיוניים לוקחים לעולם של צללים בהם השדים יוצאים למחול מה שמעצים את תחושת האיום וההישרדות..אך בו זמנית מאפשרים מסע לעבור דרך החומות העתיקות ביותר.  ולהתחבר ללב כישות אינדיבידואלית בתוך מרקם שלם עם קבלה והכלה.

שבוע נפלאתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII