מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי אוגוסט 2017 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של אוגוסט 2017

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של אוגוסט


13.8.17 מרקורי נכנס לרטרו
מרקורי נכנס לרטרו בבתולה ומתחיל את השנה המרקוריאנית בבתולה וסיום הרטרו מתיישב על נקודה נפיצה של מולד הירח/ליקוי חמה (21.8.17)

מרקורי נכנס לצל טרום רטרו ב- 24.7.17 רגע אחרי מולד הירח הראשון באריה.. חשוב לזהות זאת כיוון שמרקורי עתיד לחזור בסוף הרטרו שלו לנקודת המולד השני באריה.. (חשוב! פירוט בהמשך)

במאמר מוסגר, מה ההבדל בין המולד הראשון באריה למולד השני באריה? המולד הראשון חל במעלה אפס, נוגע לעומק במהות הילד .. הילד הפנימי שיוצא לדרך.. נפעם ומתרגש, מהמר ומתנסה.. היציאה החוצה ממרחב בטוח לזירה לא מוכרת עם אפס ניסיון, יש סיכוי מצוין להיתקל בכמה וכמה תחנות רוח ולהלחם בכמה כמה דרקונים בדרך ליצירת זהות אישית.. המולד השני חל במעלה 28.55 עליה יושב ריגולוס, כוכב שבת המשויך ללבו של האריה, המלכות והבגרות של אותה אנרגיה: מסע מילד לאדם מודע .. מסע הגיבור הפנימי ממצבים סימביוטיים לאינדיבידואציה, זהות, מודעות וחיבור למלכות הפנימית..

נקודה מרתקת בנושא שהמולד השני עם כל הפוטנציאל שנמצא בו מגיע עם ליקוי! ליקוי חמה.. למי שזוכר את שנת 99 עם הליקוי הגדול באירופה שכונה שמש שחורה?:) זהו, זה שידור חוזר והפעם באמריקה, השובל עובר לרוחב כל היבשת הצפונית וזורע אנרגיה מרתקת שנוגעת במל ליבו של האריה.. זהו ליקוי שמיועד למלכים.. כן, למי שהמלכנו.. לקראת הליקוי אכתוב בהרחבה על הנושא.. וכעת מה שחשוב לראות שמרקורי ברטרו פותח דלת מסתובבת לשינוי תפיסה וגישה ועובר בתוך הגל הגדול של הליקוי ולכן מציע הזדמנות נוספת לשינוי גישה, תפיסה, תפישה והסתכלות על המציאות עם הבנה שגישה, תפיסה, תפישה, הסתכלות על המציאות לא בהכרח מחוברים לאמת אלא בעיקר לדרך התרגום שלנו..

זמן זה נפלא לעבוד מחדש של כל מה שאנו יודעים וכל מה שאנו מדמים שאנו יודעים בעיקר בדרך התפקוד שלנו.. מרקורי מתחיל את השנה בבתולה וזה המקום לראות את הפרטים הקטנים לצד התמונה הגדולה.. חיבור בין חזון ובין המציאות דרך שימוש נכון במשאבים המתועלים ליכולות.. זמן מרתק ליצירת מציאות שמעבר למה שנראה לנו כרגע.. זמן לריפוי וניקוי הרגלים במטרה להגיע לרטרו הבא עם כלים חדשים לאיוורור אמונה..

מרקורי נכנס לצל ב 24.7.17, (על נקודת הליקוי החמה/ריגולוס) מתחיל את הרטרו ב- 13.7.17, מתחיל שנה חדשה ב- 26.8.17 ומסיים את הרטרו ב- 5.9.17 על מעלת הליקוי.. ימים מרתקים

הרטרו העכשווי של מרקורי מסיים את שלושת הרטרואים שהחלו באדמה והסתיימו באש ..מטרת האנרגיה להוביל ממקום פרקטי להשראה רוחנית חדשה כשהרטרו הבא של מרקורי יהיה כולו באש, בקשת ויפתח מסלול לשלושה רטרואים עוקבים באש..

שבוע נפלאתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII