מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי אוגוסט 2017 > מולד הירח באריה - מולד שני 2017

מולד הירח באריה - מולד שני המלווה בליקוי

21.8.17 בשעה 21.30 שעון ישראל

מעגלי הירח מסלים את המחזוריות של החיים לצד החיבור השבטי לאמא אדמה. למעשה כל מחזור ירחי נזרע במולד והאנרגיה של המולד מלווה את כל אותו ירח/חודש ופותחת את התדר המיוחד לאותו מולד דרך החיבור לנפש , לרגש, לעולם השייכות, ובמשפט מטפורי ניתן תאר זאת כמשיכת מכחול המביאה את כל האנרגיה מנקודת המגע של המכחול עם הצבע והבד.. לכן כל חודש אנו חווים מעגל שמאפשר לנו לחוות את אותה משכית מכחול לסוגיות של אותו חודש בכלל ובפרט, ביחס ישיר למפת הלידה שלנו

מולד זה מגיע עם צבעים שונים, בוהק אחר ופוטנציאל מרתק הפתח דלתות מסתובבות למקומות שבדרך כלל בלתי ניתנים לחוויה. זהו המולד השני תחת אנרגית האריה, המולד הראשון מתחבר לאנרגית הילד, הילד שיוצא מהקונכייה השבטית לעולם שבחוץ (נקודת אפס המעבר מסרטן לאריה) זהו מולד שנוגע בהמון תום ילדי וצרכים ילדים שחלקם העיקרי נשען על הצורך בהכרה, מחיאות כפים והבנה בסיסית של הזהות הראשונית הנבדלת שלנו ..לעומת מולד זה שיושב כמעט על המעלה האחרונה של אריה, זה שלב בוגר יותר ובשל יותר שבמקביל יושב על כוכב השבת ריגולוס. וכגודל הפוטנציאל כך גם גודל העוצמה של הליקוי שמלווה מולד זה.

כמה מילים על ליקוי. ליקוי הוא מצב בו נוצר ישור בין הכדור והמאורות, בין שלוש נקודות עובר קו ישר אחד. משחר ימי ההיסטוריה האנושית הייתה התייחסות של פחד ואימה מתופעות שמימיות אלה ולכן אגדות, סיפורים , מיתוסים ומאגיה נקשרו לזמנים אלה.. אך בפועל מדובר בתופעה טבעית שחלה פעמים בשנה, בדרך כלל בצמדים (ליקוי חמה וליקוי לבנה ) לעיתים יש לנו שילוש של ליקוים .. יש סדר מופתי בין הליקויים:) כל ליקוי שייך למחזור גדול יותר של מאות שנים ומקוטלג תחת סדרות סארוס . לקויי זה שייך לסדרת סארוס 145 ומי שזוכר הליקוי האחרון של סדרה זאת חל באוגוסט 1999 וכונה שמש שחורה. סדרת סארוס מספר 145 התחילה בינואר 1639 ותסתיים באפריל 3009 רק כדי להבין את גודל הגל האנרגטי שמגיע עם ליקויים..

כפי שלקוי לבנה חל כשהלבנה במלוא עוצמתה: במילואה, כך גם ליקוי חמה חל במקום בו השמש בעוצמה הגדולה ביותר : במולד הירח. למעשה,  הירח מסתיר את השמש ומפיל את צילו על הכדור וכשכל זה קורה על נקודת המלכות של הגלגל .. יש לנו אתחול מרתק לחודש שבו עיקר העבודה האנרגטית נוגעת במהות זאת והיא מתיישבת על המעגל הגדול של סדרת סארוס 145 האתחול מדבר על עולם של אור וחושך כמו כל ליקוי חמה, ועיקר הסוגיות שעולות על פני השטח נוגעות בחושך מסתיר לנו את העיוורון שחל באור, באור יש לנו נטייה ללכת שבי אחרי כל מה שנוצץ וזוהר ולכן האמת לעיתים נעלמת מאיתנו , אך בחושך או בעולם הצללים אנו נחשפים לאמת ללא הגורם הנוצץ והבוהק...

ליקוי זה שם דגש חזק מאוד על עוצמת המלכות והמנהיגות. לקויי זה נוגע במנהיגות הפנמית שלנו ובמלכות הפנימית שלנו.. מי הוא המנהיג הפנימי שלנו ואיך העיוורון הנובע מהליכת בשבי הנוצץ גרם לו לאבד את המסלול ליצירתיות הטבעית ולחיבור המלא כשותפים בבריאה.. בכל אחד ואחד מאיתנו קיים מנהיג פנימי, המנהיג מתפתח ממקום של מאבק (בעיקר בעולם הצללים והחושך הפנימי) דרך הישרדות ואבדן הרצון האמיתי של הנפש והליכה במסלול של נחמה וברירת מחדל הנובעת מהרגלים, התניות, אגו וסוגיות ילדיות שנעולות בתוך הצורך העז הכרה ואהבה.. רק שנפרץ הגולם של הילד הפנימי ונוצר חיבור אוטנטי למהות של הגיבור הפנימי המוביל למנהיגות ומלכות.. רק אז נוצר הזיכרון למהות של האני.. הליקוי הנוכחי שם דגש על מקום זה, על נקודות האפילה והעלטה של אובדן הרצון האמיתי וכליאה בתוך סוגיות אגו ושליטה..

כיוון שליקוי זה נוגע במנהיגות ומלכות, לכל אחד מאיתנו יש את המנהיג הפנימי שיוצר את הערוץ למלכות וכתרים הפנמיים המוזנים מאור, הארה וחיבור אמיתי לבריאה.. אצל כל אחד מאיתנו נקודת הליקוי יושבת על מקום אחד במפה, ומומלץ לבדוק נקודה זאת כדי להבין מה צופן הליקוי כדלת לעולמות שמעבר. אם נבדוק דוגמאות למיקום הליקוי במפות אישיות, לדוגמה נקודת הליקוי יושבת על האופק של דונלד טראמפ ולכן יש עסוק כל כך גדול באיך הליקוי הנוכחי עומד להשפיע על מהלך חייוו של נשיא ארצות הברית, כמה הסכנה אורבת במקום זה וכמה האמת של מי אני נחשפת במערומיה..  במפה זאת המנהיגות והמלכות חד הם .. נקודת זמן זאת מביאה לשיא תהליך עמוק מאד שהחל עוד טרם בחירות וכעת הכל נחשף באופן שלא ניתן להסתיר עוד ודרך אלימות, לא רק של בידוד המנהיג מול הבוחרים אלא גם הסכנה לחייו של אותו מנהיג.. במיוחד שהליקוי עובר על ארצות הרית מחוף אל חוף.. (ליקוי קודם שעשה מהלך מסוג זה היה ב- 1918.. העולם עבר מסלול ענק מאז וחוזר לאותה נקודה )  אך הליקוי משפיע לא רק על נשיא ארצות הברית אלא גם המלך שהמלכנו לנו במציאות שלנו, ראש הממשלה, בנימין נתניהו מעלת הליקוי נופלת על מארס שלו. מארס במפה אישית הוא מקור הכוח והעוצמה האישי, תחנת הדלק שמונעת מרצון .. ושוב נכנסים לעולם הצללים והחושך ובבחירות של מנהיגות בעולם נוצץ ובוהק של תחליפים לבין המקום של המלכות למען..  נוקדה זאת יוצרת נפיצות חזקה מאד ומתחברת אגב גם למעלת מארס של מדינת ישראל (אצל בנימין נתניהו מארס רגע לפני שנכנס לרטרו ובמפת המדינה רגע אחרי שיצא מרטרו.. סוגיות מארס ברטרו ומלחמות ישראל) זמן נפיץ מאד ואולי בחושך ובאפילה ניתן לסמוך על הלב שיתן את העוצמה ולא את הכוח לפרק את הפצצות ולנטרל את האלימות.. כי ליקוי זה זורע את זרעי העוצמה שבקלות מתפרקים לכוח ולנקודת איום לא פשוטה...אגב, אם מדברים על מדינות ליקוי זה נוגע חזק בשמש של סין ..

לא אלאה במדינות ומנהיגים שהליקוי נוגע להם במקומות קריטיים, אך בהחלט חשב לציין שליקוי זה הוא ליקוי שמטרתו לאתחל ולרפא את המנהיגות והמלכות.. מפת הליקוי בישראל אופק בטלה ומארס הצמוד למאורות מקבלת אנרגיה זכרית חזקה מאד שלוחצת על כתורים במסע בין השרדות למנהיגות.. זמן נפלא לנקות אורוות ולאפשר לצאת מתודעת השורד לתודעת המנהיג גם ברמה אישית , גם ברמה מדינית, כלכלית (ונוס מחזיקה קלף חזק במפת הליקוי:)..) חברתית ו.. וכיוון שנושא מנהיגות ומלכות כל כך חזק , ברמה מדינית זמן זה נוגע בפער בין חכמת ההמונים לחכמת מנהיגים, האם?

וברבד עמוק יותר ליקוי זה הוא ליקוי שנוגע באנרגיה נקבית/זכרית כמו כל ליקוי כשהפילטר "נופל" על הכדור.. הצל נופל על הכדור. זמן זה נוגע בחיבור בין מנהיג למלך הפנימי ושם דגש חזק מאוד על הגיבור, מי הוא הגיבור.. קצת מזכיר את האריה בקוסם מארץ עוץ.. המסע האורך לגילוי האומץ שתמיד היה שם, חיבור לאומץ הוא חיבור להזמנות לאמץ משהו שעדין אין לנו ולהפוך אותו לשלנו.. זמן בו יוצאים מהתניות ילדיות ומעולמות של סימביוזה לתהליכי אינדיבידואציה.. ההרגלים של הסימביוזה בא אין עצמאות אלא יניקה של אנרגיה מגוף לגוף, אין הפריה ואין יכולת להיות במקום מואר באמת ולקחת אחריות אמיתית על החיים.. ליקוי זה מראה את המקום של הסימביוזה ומציע מסע של הפרדה מאותם גורמים של התניה להליכה לשביל חדש  שביל של הלב וחכמה הלב, אמנם השלב הראשוני מצריך אומץ כי יש המון פחד להעיז ולצאת למרחב אמיתי בו הכל חשוף.. אך ההסכמה לקחת אחריות על הפחד ולהתמיר לאומץ (היחסים עם סטורן בתוך משוואת הליקוי.. ) זהו המפתח ללב וליציאה ממקום של גולה לגאולה..

היכולת לקחת אחריות אישית אמיתית  ולא להשליך, לזרוק ולהטיח במישהו אחר שיכול לספוג או להכיל.. ותחת ליקוי שמתחולל על הלב של האריה.. חוזרים לחכמת הלב ולפוטנציאל של הריפוי המצוי בליקוי זה (הזוית בין המאורות לכירון) זמן בו העבודה האישית מתחברת לאנרגיה הקולקטיבית וממקום זה האחריות האישית נוגעת שוב בסוגיות של קוף המאה.

נושא נוסף  שעולה בליקוי זה נוגע בהיזכרות.. בחושך נזכרים במה שנמצא מעבר לגבולות התודעה היומיומית..  בפחד וחושך של עולמות המתנגשים זה בזה ומפילים צל זה על זה, כאן אנו חוזרים למאבק בין זכרי ונקבי , התודעה הפטריארכאלית מול התודעה המטריארכאלית .. מלכויות שונות שיכולות להזין זו את זו ולא להיות הצלה, הצללה, הסתרה, והתניה סימביוטית.. ההסכמה לקבל ולהכיל את העוצמה המלכותית דרך תהליך הארה (אנרגית מזל אריה)

נקודת מעניינת נוספת מדברת על ריבוי פלנטת ברטרו בעת הליקוי (הרטרו מדבר על חרירים במטריקס המאפשרים מסעות מעבר למגבלות המקום והזמן:)..) מה שמספר לנו על אפשרות לחדור לרבדים אחרים שבדרך כלל חסומים לנו ..לכן יש הזדמנות מעבר..

נקודה מענינית שנוגעת למולד זה /לליקוי זה: נקודת האתחול שחלה באריה לוקחת במיידי לאנרגית הבתולה, לחודש אלול, לסליחה וריפוי והסכמה להודות בחטאים הקטנים של האגו הגדול:) וכשרואים ומאבחנים ניתן להתחיל תהליך של סליחה, ניקוי, זיכוך, ריפוי ויצירת של מציאות חדשה..

כל האמור ..על קצה קצהו של קצהו .. זמן מרתק עם חומרי נפץ יוצאי דופן..

ברכות לחודש מוארתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII