מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי אוקטובר 2017 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של אוקטובר 2017

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של אוקטובר


5.10.17 ונוס נצמדת למארס
ונוס מייצגת את הצורך ומארס מייצג את הרצון, חיבור בין רצון וצורך תחת זירת הבתולה מחברת בין רצון וצורך לשלמות שתאפשר לצמוח ולגדול.. למעשה זמן זה יוצר אפשרות לגעת בסוגיות סבוכות של השיח הפנימי בין אידאלים למציאות, מטענים ישנים שמעיבים על האור הפנימי לזרוח ולהיות מי שאנו ראויים להיות. זמן זה מאפשר לנהל משא ומתן עם האומץ של מארס והרכות של ונוס ולהגיע לפתרונות יצירתיים שלא דורשים מחיר של תבוסה... כדאי לבדוק איפה נמצאת זירת הבתולה במפה האישית שכן זירה זאת מזמינה לרקוד מעניין בין המקום השל הלב שמחפש שלמות לבין המציאות היומימית..

כיוון שמדובר בשתי אנרגיות מנוגדות שנפגשות במחב בו נדרשות תוצאות שתצורנה שקט ושלווה.. יש סיכוי שהביטוי יגיע  באופן לא פשוט: כיוון ששתי אנרגיות אלה באות לידי ביטוי באופן חלקי ומבוקר תחת מזל בתולה.. וממקום זה למרות מפגש של הצמד שלכאורה מחבר בין רצון וצורך נוצר מצב של בקורת לצד מניפולציות אישיות שמשמרות זהירות ומתח. הפוטנציאל בנקודת זמן זאת ניתן להתיר את הקשרים הלוכדים וכובלים את הלב במרחבים ישנים של פגימות ובכך לאפשר צמיחה וגדילה ,

5.10.17 ירח מלא
השאלה המרכזית שעולה עם הירח המלא נוגעת במקום של איזון. האם אנו מרגישים מאוזנים? או על הקצה? האם אנו מוצאים עצמינו בתוך מאבק? קונפליקטים? גודש רגשי לצד גודש עצבי?האם אנו בתוך מקום של שלווה או במקום של ריצוי וניסיון להתמודד עם המציאות התובענית?

אנרגית המאזנים מדברת על הדואליות של החיים:
זכרי/נקבי, שחור/לבן, חיובי/שלילי, אקטיבי/פסיבי, אני/שותפות, עצמאות/הדדיות ועוד... כדי לחוש שלמות יש צורך באיזון בכל הסוגיות הללו, אם אין איזון, יש צורך לפענח איך החוסר איזון הגיע לשם מלכתחילה, ומה התועלת שאנו מרווחים מחוסר האיזון או איך חוסר האיזון מצביע על פחד שלוקח את המושכות ומנהל אותנו או ממי אנו מפחדים שיקרה אם נרשה לעצמינו להיות באיזון? שאלות רבות עולות עם הירח המלא וממקום זה נמגנט מבחוץ את התשובות עד המולד הבא שם נחליף את הדיסק ואת המנגינה (כשמה שקבלנו ממחזור ירחי זה יהווה פלטפורמה למחזור הירחי הבא..)

הדואליזם מוליד את מקור החוסר איזון, וחוסר איזון מוליד את הקונפליקטים וקונפליקטים מולידים את המתח, לחץ, פחד, קושי, תקיעות ושאר מרעין בישין.. לכן הבנת מקור החוסר איזון של הדואליזם הכרחית כדי לפתור סוגיות של ויתור, פשרה, ריצוי וביטול עצמי... זאת משום שממקום של ויתור, פשרה, ריצוי ובטול עצמי מגיעים: תסכול, כעס, זעם, כאב, דכדוך, אבדן ו... ירח מלא זה מכריח לזהות איפה אנו לא מאוזנים! להרגיש את החוסר איזון ומה שהוא מעורר וממקום זה, גם אם יש בעיות, קונפליקטים, קשיים ומחלוקות, תמיד יש פתרון שמביא לניצחון וקפיצת מדרגה.
אם נקח לדוגמה את המקום של הפשרה, האם להתפשר משמעותו להיכנע לתנאים בהם אין לנו אמירה, שליטה או אפשרות והזדמנות להרוויח משהו? או שפשרה משמעותה לחיצה על כפתור ישן שמכיל מחסן עמוס לעייפה? המחסנים של הזכרון בכל הרבדים הם אשר מגיבים למקום של הפשרה ולכן גירוי של אותו מקום ויצירת חוסר איזון הם חלק מהתהליך של הריפוי והאיזון האמיתי.  הירח המלא במאזנים לוחץ על אותם מחסנים של הלא מודע ומעיר /מאיר אותם לצורך עבודה אישית שמטרתה יציאה מעבדות לחירות, עבדות למחסנים ישנים לחירות של בחירה באפשרות והזדמנות להרוויח משהו חדש בחיים.

ומה בכל זאת יכול להיות בעייתי? סובייקטיביות וערבוב בין פחד לאינטואיציה, בין רצון לריצוי ובין מלחמה לשלום וממקום זה לא רואים את האפשרות אלא שרויים בתוך הכאב שהתעורר, מעורבות זאת גורמת לנו להיכנס לחוסר אימון, מאבקים, ספקות, עייפות, חוסר בהירות וקושי לשמוע את הקול הנכון בזמן ובמקום הנכון..
ירח מלא זה נוגע בעצבים החשופים של הזיכרון הישן שעמוס בכאב ופחד, לא רק ברמה אישית, אלא הד.נ.א של השורשים העתיקים ביותר, לצד שורשים לאומים, מדינים, פולטים וחברתיים, תוך מפגש עם שורשים אישים של הרגלים, תפיסות, עמדות ואמונות וחוזר חלילה עד שנדע להשתמש באותו כפתור לחוץ לשינוי, ריפוי, שדרוג וקפיצה למימד חדש בו ניתן לאזן ולהפרות , להעצים ולהאמין..

כל האמור מהווה רק חומר הגלם הראשוני לכמה וכמה מבנים, לכן גם תחושת הגודש, לחץ, מתח ומפגש עם שלושת מצבי ה- F  (Fight. Flight. Freeze) מומלץ להתבונן במפגשים אלה כדי לזהות את המחסנים העתיקים ולאפשר לקחת את ההזדמנות האפשרית כעת לשנות ולרפא ולצור מציאות חדשה שתואמת חלום וחזון: נקודה חשובה שכדאי לקחת בחשבון ..ככל שאנו נותנים למשהו ערך גבוה יותר כך הוא בעל יכולת ללחוץ חזק יותר.. מה הם הערכים בחייך? כמה משקל נתת להם? והאם כל זה מתאים למציאות חייך העכשווית?

כשנוצר מצב של איזון אנו יכולים ליישם את השיעור שמגיע עם ירח מלא זה, לא עוד מצב של הישרדות: קפיאה, מלחמה או בריחה אלא מנהיגות מלאה של חיינו, מנהיגות עם ראיה מלאה של האחר בחיינו ושוב, ללא ריצוי ופשרת יתר אלא ממקום שלם המבין שנדנדה זאת משותת על ראיה עמוקה במראה.

שבוע נפלאתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII