מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי דצמבר 2017 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של דצמבר 2017

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של דצמבר


1.12.17 ונוס נכנסת לקשת
ונוס מייצגת את עולם הערכים שלנו שנמדד דרך אינטליגנציה מיוחדת שתוצאותיה הן חווית האהבה שאנו חווים בחיינו. זירת הקשת מדברת על עולם האמונות שלנו , לכן הזמן בו ונוס שוהה בקשת מציע לנו לחקור את אמת האמונות שלנו בנוגע למה זה אהבה. זמן מיוחד שמאפשר לאוורר את הצורך להיאחז במרחב בטוח שיוצר תנאים מוכרים לאהבה.. ולמה? הקשת מאפשר לנו לחוש את הצורך שלנו  לידע, למרחבים, כדי להתחבר לתשוקה שמעבר למה שחווינו עד כה ולכן זמן זה מייצר הזדמנויות לשחרר את ההיאחזות במוכר והבטוח לכאורה..  ואיך? דרך פתיחת ובדיקת מסט האמונות שיש לנו בנוגע לאהבה, מה האפשרויות שיש לנו מעבר לגבולות שתחמו אותנו עד כה..זמן לפתוח את הדלתות ולתת ללב לקחת למסע חדש..


1.12.17 מארס עושה מולות לאוראנוס
מארס שליט טלה נמצא במקום הכי רחוק מהבית (מאזנים) ומאבד את המיקוד ודרך הפעולה הטבעית לו.במקביל מארס נמצא מול אוראנוס בטלה: כיוון שאוראנוס בטלה לוחץ על כל הכפתורים, נוצר מתח עצום עם שפע של דלק חדש, פתיל קצר והמון חשמל ...לכן כל הכפתורים דרוכים וחשופים ומגיבים לכל משב רוח, בין אם משב רוח קליל או בין אם סערה ענקית, כשהמטרה פריקת מתח הנולד משאיפות והליכה במסלול המתפשר עם התלבטות וספקות מול הקול הפנימי שזועק בדרך שלי או בדרך שלי או... בדרך שלי כדי להגיע לביטוי אוטנטי ואמיתי. אוראנוס בטלה מדבר על הצורך להמציא עצמינו עלפי הדרך שאישית שלנו מארס במאזנים מכניס את אלמנט החשיבה של כל הצדדים בסוגיה, לכן מקום זה יכול להוביל להתפרצויות בשניה ותוך כדי נסיונות למצוא את הפתרון תוך הפעלת כל כפתורי המתח האפשריים ...מקום זה יכול להיות אבן דרך במסע, פריצת גבולות וחיבור לאומץ המאפשר יצירת פיוס ושלום תוך שמירת הזהות האוטנטית האישית ...אך בו זמנית היכן שמצוי הפוטנציאל הגדול ביותר, מצוי גם הצל האפל ביותר: והצל,  שמוש לא נכון בחומרים אלה, יכול לצור סערה של ממש ותחושת תסכול עמוקה מאוד.. כיון שהכל עובד ביחס למפה האישית ולמיקום שלנו במסע החיים: חשוב לזהות שמדובר בחלקים שזקוקים כעת למענה ומענה אמיתי ללא טיוח וללא ויתור. לזהות, לטפל ולפעול במיידי:) זמן מופלא להתחלה חדשה! טיפ: חומרי נפץ או חומרי דלק לדרך חדשה.. מהי בחירתך? רוצה לבדוק ביחס למפה שלך? אני זמינה לקריאה טלפונית קצרה, ממוקדת ומיידית.. לפרטים נא ללחוץ כאן


3.12.17 מרקורי נכנס לרטרו
כל גרם שמימי מייצג דמות פנימית בתוכנו שאחראית על מערכת פנימית מסוימת ועל זירת התנסות בחיינו. מרקורי מייצג את דמות מספר הסיפורים. מספר הסיפורים אחראי על מערכת החשיבה ועל זירת התקשורת. למעשה דמות זאת "שולטת" בחמרה, בתכנה ובמערכת ההפעלה שלנו, כך נוכל לחשוב ולחשב, לעבד ולעכל, להבין ולתקשר בתוך ים המסרים האין סופי של העולם. בין אם מסרים אלה מגיעים ממערכות פנימיות או שזה מידע המגיע מאנשים, סיטואציות, סביבה, תרבות  וכו..

דמות מספר הספורים היא אישית ומוטענת במידע מהמשפחה והסביבה הקרובה ביותר ולכן היא מנוהלת מדפוסים ראשוניים והמשפה הראשונית (מעבר לשפת המלל..). מקום זה בונה את הארכיון הפנימי שלנו ולשם אנו נגשים בכל פעם שיש צורך במידע או הבנת המצב בו אנו נתונים. חשוב לזהות מאיפה דמות מספר הספורים הוטען והוחתם בשלבים מוקדמים של החיים (וניתן להגיע להבנות עד לרמה של קארמה).

במהלך החיים הארכיון הפנימי הולך וגדל על בסיס יומיומי כדי שהמפגש עם החיים והעולם יהיה בריא ויעיל, מתפקד ומאפשר להשמיע את קולנו ולהיות מי שאנו רואים להיות. לעיתים, כשהמידע המנוהל מדפוסים ראשונים פוגש את המציאות המשתנה, אנו עשויים להרגיש לא מסונכרנים ולמצוא את עצמנו רצים ורצים ולא מגיעים לשום מקום. דמות מספר הסיפורים משננת שוב ושוב את אותם סיפורים / תירוצים והריצה מייצרת חוסר שקט והתרחקות מהחלומות שלנו..

כולנו זקוקים למנוחה, להאט את המהירות, לעבד ולהטמיע את מה שקורה בחיים, זה קורה, כשמרקורי נכנס לרטרו. מספר הסיפורים הולך איתנו יד ביד אחורה ומראה לנו את המקומות שדורשים שינוי בדרך הגישה, העיבוד, העיכול, הארגון והניהול ויותר מכל בתפיסת המציאות.. זמן מרקורי ברטרו שונה ומאפשר תהליך מואץ תוך התאמה וחיווט מחדש עם העולם והחיים. .. הרטרו בזירת הקשת מאפשרת לנו לגעת לעומק בעולם האמונות שלנו ולבדוק אותו ביחס לסיפורים שאנו מספרים לעצמינו.. זמן נפלא לעבודה אישית מעמיקה עם היכולת לצור שינוי בעל משמעות יוצאת דופן!


3.12.17 שמש עושה תשעים לנפטון
שיח זה בין שמש לנפטון מספר לנו על אידיאלים, תקוות ומשאלות שעולים על פני השטח ולא אחת מתגלים ומתגלמים במימדים גדולים מידי, משמע, המציאות חושפת מפגש עם  אכזבה, התפכחות והתפקחות. במסע ההתפתחות שלנו נקודת זמן זאת חושפת את הפער בין אמונה בחלום לאשליה, מצד אחד ניתן בקלות להיכנס לאכזבות, תחושת רמייה וכאב או להגיע להבנות חדשות דרך ההתפכחות והתפקחות ודרך גילוי זה למנף את עצמנו למקום חדש נכון ובריא יותר. במקביל אנרגיה זאת מאפשרת לדמיון לעבוד שעות נוספות, שפע של יצירתיות וליכולת לרתום את האמונות והמחשבות להתפתחות בכל המימדים והמישורים של החיים. נקודה חשובה נוספת שהאנרגיה חשופת לנו, אפשרות להעביר את המימד האמונה למימד השראתי יישומיי ומכאן העשרה של החיים ולא רק ברמה אישית, סביבתית אלא השפעה ברבדים הנסתרים על הלא מודע הקולקטיבי. חשוב, זמן זה יכול לגעת במקומות של עצב עמוק הנובע מהתרחקות מהמימד הרוחני ומהנשמה, אך בו זמנית האמונה יכולה לאפשר יצירת גשר בין לבין...

3.12.17 ירח מלא על ציר קשת תאומים
ירח מלא על ציר קשת תאומים מעלה ומציף את האנרגיות של התאומים ושל הקשת, למעשה מדובר באנרגיות של תפיסת מציאות, תאומים וקשת הם שנים מתוך ארבעת המזלות העוסקים בתפיסת מציאות. התאומים מייצג את מספר הסיפורים שלנו שדואג לספר את הסיפור הנכון כדי לעבור את היום, מספר הסיפורים ניזון מסיפורי עבר, במתחילים בשפת אם ראשונית ונוף מולדתנו (ואך רחוק יותר...) ולכן לא אחת אנו מנוהלים על ידי מספר הסיפורים. מספר הספורים מספק תרוץ או סיבה רציונליזם להפליא כדי לעשות או לעשות, כדי להיות או לא להיות ובגדול לוחץ חזק מאוד על הדואליזם והפולריות של ההוויה.. זאת לצד שמש בקשת ששם פוקוס על הפילוסוף הפנימי. הפילוסוף הפנימי מייצג את המקום של האמונה ומה למעשה מנחה אותנו בחיינו אם לא אמונה? האמונה מאפשרת להתחבר למשהו גדול יותר, להבין את העולם מעבר, לקבל דלק למשהו שמעבר... בין אם נקרא לזה כוחות הטבע, ספריה קוסמית או אלוהים..זה משהו שגדול מאיתנו מההיגיון הרציונאלי שלנו, ולכן הירח המלא מציף ומעלה לשולחן את הניגודיות בין מספר סיפורים לבין הפילוסוף פנימי ואנו יכולים למצוא עצמנו בנדנדה לא פשוטה של תרגום המציאות ומיקומנו מול המציאות (שני מזלות אלה עוסקים בתפיסת מציאות), האתגר או יותר נכון המתנה :) זמן לאמת שמעבר לספורים ואמונה אישית!! זמן של חיבור למרכז ושימוש נכון גם בסיפורים וגם באמונה .


6.12.17 מרקורי ברטרו נצמד לסטורן
ב 28.11.17 מרקורי (בצל טרום רטרו)  נצמד בפעם הראשונה לסטורן, מקום זה הוויה נקודת מפתח למה שאנו חווים היום .. היום מרקורי ברטרו נצמד בפעם השניה לסטורן, מעיר ומאיר את הסוגיות שנוגעות מהות האנרגטית של מרקורי וסטורן. מרקורי מייצג את החשיבה ובגזרת הקשת: חשיבה מופשטת שמגובה בפילוסופית חיים. סטורן מייצג את הצנזור המבויל למפגש עם המורה הפנימי כדי לאפשר גילוי של חכמה וכלים ליישומה במציאות חיינו.. לכן זמן זה מאפשר זה להעיף מבט רציני במציאות החיים ולהגיע להבנה האם מציאות זאת נבנתה מבחירה מודעת או מנסיבות חיים ... לכן, צמידות זאת יכולה ללחוץ על כפתורי ביקורת פנימית, אשמה מלווה בהלקאה כשהמטרה להתבונן ולראות מה מוביל ולמה במטרה לקחת את המסקנות ולהפיק בחירה חדשה שנשענת על פילוסופיה פרקטית ובריאה. מומלץ בזמן זה לבדוק את יסודות המציאות במבט חד ובהיר, האם המציאות היא פרי תפיסה וגישה או תולדה של נסיבות וגורל? זה לפתח תכניות פרקטיות וחכמות שנשענות על גישה ותפיסה ..חשוב לציין שהפעם השלישית שמרקורי ייצמד לסטורן תהיה אחרי הרטרו ואחרי שסטורן יכנס לגדי, לנמל הבית..מה שמספר לנו על ההזדמנות העכשווית שנוגעת בהכרח לעבוד על מטרות למימוש היכולות הטמונות בנו, לא רק להאמין ..אלא גם להתחייב, לשים מטרה ולבנות תכנית מדויקת להגשמה.

שבוע נפלאתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII