מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי ינואר 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של ינואר 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של ינואר

שבוע ראשון של ינואר נפתח עם ירח מלא, supermoon , אוראנוס יוצא מהרטרו , מארס ויופיטר בשיח צמוד ושבוע זה נחם עם שיח דינמי בין מרקורי וכירון.. שבוע מעניין להתחיל את השנה..

2.1.18 ירח מלא
ירח מלא על ציר גדי סרטן מדבר על ציר השייכות הראשוני ביותר. הסרטן מסמל את השורשים מהם ינקנו
(ועדיין..) את הבסיס של הביטחון והידיעה שיש שם משהו גדול יותר שעוטף, מזין ושומר עלינו והגדי מסמל את הטיפוס מעלה והחשיפה מול העולם שבחוץ עם הידיעה שהפסגה מחכה להצלחה שלנו.. הסוגיות של מעטפת מול הלבד שם בחוץ מעיר את העוצמות הגדולות ביותר של זיכרון .. למעשה הזיכרון הנאגר בתת מודע שלנו מגובה דרך הזיכרון המשפחתי, הקולקטיבי והקוסמי ולכן בר שפעה בכל רגע.. למול מה שנמצא מעבר לזיכרון בטיפוס מעלה לפסגות.. הידיעה של הלבד האם מגיעה עם עוצמה ואומץ, רצון ופעולה ממוקדת או פחד, קפיאה וכיווץ.. אלה הסוגיות שתעלה בזמן הירח המלא ..הצפות של מה שנמצא מאחורי הוילונות. בירח מלא זה פלוטו מחובר לציר ולכן נכנס מימד עמוק עוד יותר וכלים מרהיבים יותר לעבודה אישית למימוש, הגשמה ויצירת פלטפורמה בריאה כתשתית לאושר..מומלץ להיעזר בזמן זה להצפה והבנה, הדרכה וכיוונון מחדש של מטרות ויעדים בכל הרבדים.

2.1.18 אוראנוס יוצא מרטרו
אוראנוס מסמל את המיוחד, האינדיבידואלי והאחר ולכן תנועה של אוראנוס מייצגת את התודעה  המיוחדת ואת אופן ביטוייה. במהלך הרטרו כל אותה אנרגיה עובדת פנימה,
לכן הפוקוס היה בעולם הפנימי  ובשינוי התודעה הפנימית וכשאוראנוס יוצא מרטרו זה הזמן בו מתחילה הקרנה של אנרגיה החוצה, זה המקום בו אנו מביאים החוצה את האינדיבידואליזם  ...

ואיך? אוראנוס ממוקם בטלה, אוראנוס בטלה מדבר להמציא את האני, לצאת מתוך הקופסה הקולקטיביות, לנפץ את החומות של הביטחון החברתי וההרגלים עמם חיינו לאורך שנים כדי לאפשר לאותו זיק אלוהי אישי לצאת החוצה.. לכן הזמן בו משתנה התנועה נוצרת רעידה גדולה ברמה אנרגטית..ממקום של ספיגה פנימה הדלת נפתחת החוצה, זאת הסיבה שזמן זה יוצר תחושה והרגשה של רעידה חזקה מאוד, כמו דלתות ענק נפתחות... וזה הזמן בו נדרשים להיות אמתיים עם מה שאנו יודעים, גם אם זה מקום שנחווה כלא בטוח, שלילי, כבד, כואב או מקום שנחווה כהשראה, שמחה, הבנה והכרת תודה: זה הזמן לפתוח החוצה את הכל . אוראנוס מדבר על התודעה המתרחבת (במטרה לפתוח את הסוגרים וסורגים של הפרדיגמות העתיקות ולגדול יחד עם היקום)  לצד סטורן המדבר על התודעה המתכווצת (במטרה לצור קריסטליזציה מובנת ובטוחה ממנה תצמחנה הפרדיגמות שתהוונה עמודי בסיס לחיינו) לכן זמן זה לוחץ חזק מאד על כל כפתורי פתיחת הדלתות..

מקום לא פשוט אם יש איום, קושי, מאבק או מלחמה .. רק היציאה החוצה יכולה להביא לעיירות חדשה ממנה גדילה והבנה ופתרו לאותו איום, קושי, מאבק  ומלחמה..  ואפשר אחרת:) אפשר להצטרף להתרגשות של התחלה חדשה בה ניתן להתחבר למקום אמיתי ואוטנטי כדי לאפשר לעצמינו חיים אמתיים ומאושרים.

7.1.18 מארס נצמד ליופיטר
מארס מייצג את האומץ והרצון ויופיטר מייצג את התפיסה והאמונה וחיבור בין השניים יוצר לנו עוצמה גדולה שיכולה להיות מנוע לפריצת גבולות ויצירת מציאות חדשה
. אך כמו תמיד, כשיש לנו פוטנציאל גדול מאד יש לנו גם צל גדול לא פחות והצל בזירה זאת עובד על דעתנות אגרסיבית מצד אחד ומצד שני על קרבנות מהולה בייאוש וכאב.. תלוי איפה המפגש בין מארס ויופיטר מתרחש במפה האישית ובמקביל מה הדיאלוג הטבעי של מארס ויופיטר במפת הלידה.

הפוטנציאל של צמידות זאת, מפגש בין הלוחם לפילוסוף: הלוחם (מארס) בוחר את המטרה והפילוסוף (יופיטר) מעניק את הדלק של האמונה לפריצת דרך . נקודת זמן זאת משפיעה על השנתיים הקרובות ולכן כדאי להתבונן , להתכוונן, לדייק ולזכור את המטרה לשיפור ויצירת נתיב נכון יותר לחיינו.
הלוחם והפילוסוף מצרפים כוחות למסע מיוחד ליצירת מציאות חדשה! זמן למקד רצונות ולגבות בסט של אמונות שתהוונה דלק למסע , הצלחה וביטוי עצמי בריא ונכון.

כמה נקודות חשובות לבדיקה פנימית:מארס המייצג את הלוחם, מספר לנו על דמות ראשונית שפוגשת את החיים ולכן דמות זאת מנחה כל מפגש עם החיים, החל מהלידה עצמה וכלה במפגש עם מטרה, יעוד וחזון החיים בכלל. בכל אחד ואחד מאיתנו נמצאת דמות הלוחם, דמות זאת פורצת לנו גבולות, מאיצה, יוזמת, דוחפת, יוצרת אמביציה, מרגשת ומאפשרת לצור פעולות במטרה להגיע לביטחון ושלווה.  לצידה הדמות המפתחת יותר, דמות הפילוסוף, דמות זאת נולדת מאוחר יותר ומושפעת ממסע החיים שלנו. למעשה עולם האמונות שבתחילת החיים מועתק מסביבה קרובה, בית והשפעות של ההתנסויות הראשוניות.. עולם זה משתנה ביחס ישיר למה חווינו בחיינו ואיך הניסיון האישי בנה לנו סט של אמונות. סט האמונות מנוהל על ידי הפילוסוף הפנימי. סט האמונות מהווה מחסן של דלק לפריצת גבולות, הגשמת חלומות ופוטנציאלים. ..המפגש בין השניים יוצר לנו מעגל חדש שיכול להוות דלת לשינוי ..איפה ואיך, תלוי במפה האישית, למי שרוצה לבדוק נושא זה לעומק ביחס למפה האישית, אני זמינה לקריאה עמוקה של שעה.. איך לעבוד עם שתי הדמויות בנקודת זמן זאת.

7.1.18 מרקורי עושה תשעים לכירון
היבט זה מתייחס לתפיסת מציאות, היכולת להתמקד ולנוע בתוך העולם או לחילופין החוסר יכולת להתמקד ולנוע בעולם .
ולמה? הרעש והדיסוננס יוצרים קושי להגיע למיקוד מנטאלי מצד אחד ומצד שני מיקוד כל כך חזק שיוצר חיץ למול העולם. כך או כך, יש תחושה של מתח ומאבק פנימי מתוך קושי לראות "בשביל מה" קושי באיזון בין השכל לרגש, בין מידע ואופן עיבודו לתמונה הגדולה של החיים וממקום זה לא קל להיות במקום מאוזן ואובייקטיבי .. שימו לב, זה חוזר על עצמו מכמה וכמה כיוונים.. זה בדיוק השיעור, זה הזמן לזוז הצידה, לשחרר ולהתמקד במה באמת רוצים כדי לשנות את המציאות היומיומית ביחס לחזון האמיתי של הנשמה.. וממקום זה נוצרת בהירות למיקוד נפשי וזיהוי הדרך, לא עוד דרך ללא מוצא, או ציניות או כעס אלא ערוץ נכון ובריא לריפוי לקבל הבנות עמוקות ונכונות יותר, אגב, מקום זה עם עבודה נכונה יכול להוליד תקווה חדשה וחיבור אמיתי לחלום ..

אז למרות ועל אף הפרדוקס של תפיסת המציאות זה המקום בו ניתן להגיע לנקודת מפנה ולהפוך מורכבות לפשטות ..

זהו השיח השלישי והאחרון שנוצר במחזור מרקורי זה בין שני שליטי מזל בתולה שנמצאים במיקומים "לא נוחים" ומכאן האפשרות להזיז את המחשבה ואת תפיסה.. זמן נפלא להבנות עומק שנוגעות במחשבה פוצעת או מרפאה.. זמן לריפוי עמוק של האמונה והאימון בעולם מתוך קשב עמוק פנימה

ברכות לשבוע נפלא ושנה מוארת

 תגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII