מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי פברואר 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של פברואר 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של פברואר


10.2.18 ונוס נכנסת לדגים
ונוס נחשבת לנעלה במיקום זה, מלאת קסם, מתיקות ומלאכיות, לכן מעברה לדגים מאפשר להתחבר לאנרגיה זאת, אך במקביל כדאי לשים לב שהדגים נעים בשני כיוונים שונים, לכן התחושות והרגשות יכולים לנוע על  גרף עולה ויורד ללא סדר שניתן לצפות מראש.  זמן זה מאפשר להתחבר לקשת עצומה של רגשות הנובעים מצורך עז להתחבר למשהו גדול יותר..
הצורך להתחבר למשהו גדול יוצר ציפיות ולכן מקום זה יכול לפתוח לערוץ להגשמה לאותו משהו גדול או לחילופין לאכזבה ותחושה של יאוש, חשוב לציין האכזבה והיאוש רק מאפשרים לבדוק לעומק את יישום החלומות בחיים בכלל וביחסים בפרט. ואם ביחסים עסקנן, זה הזמן בו ניתן לצור ערוץ לחלקים הגבוהים שבנו, לפתוח דלת לחמלה ואהבה, סליחה ואכפתיות ועיקר נתינה ומסירות נפש לרעיון /אדם..

10.2.18 שמש עושה תשעים ליופיטר
דיאלוג זה מדבר על שני חלקים מלאי אור:) שני גרמי שמים הגדולים ביותר ומאירים ביותר. וברמה הסימבולית ענקים בעלי כוחות שנאבקים על קיומם. אמנם במהותם דומים אך הזוית/תנועה יוצרת קונפליקט ומאבק. שמש  בדלי שם פוקוס על יחסים עם החלקים האמתיים והאוטנטיים שבנו לעומת יופיטר בעקרב ששם דגש על היחסים עם החלקים שאחרים ממלאים בחיינו..

למעשה שני המזלות המהווים את המרחב בו חל דיאלוג זה הם מזלות קבועים המיצגים את הבטחון שלנו על רבדיו השונים ולכן זווית זאת היא לא רק זווית של שני גרמי השמים המבריקים ביותר במערכת השמש שלנו, אלא נוגעת ברבדים של אנרגיות הביטחון ההכרחיות לקיומנו בעולם. המקום של הביטחון והאמונה במי אני בעולם לעומת הביטחון והאמונה שנוצרים מיחסים עם אחרים: לכן זווית זאת תעלה שאלות כמו האם עולם זה מביא אושר או קושי? איזון ? שמחה? אלה השאלות שעולות בזמן זה.. במקביל קומפלקס זה מעלה באופן חד מאוד את הפחדים ומתחים הנובעים מחסכים וחסרים של בטחון. כשנוצר קונפליקט מוטיב האמונה ואימון נמוג ומתפוגג ועמודי היסוד בחיינו העלמים ונוצר חוסר שקט, מתח וכאב. ..אצל כל אחד זה עובד שונה ביחס למיקום הזוית/אנרגיה במפה.. מומלץ למצוא איפה אנרגיה זאת לוחצת ועל איזה כפתורים כדי לאפשר ערוץ נקי להבנות עומק של הערכים, אידיאלים, אמונה, אימון דרכי ביטוי במציאות היומיומית לשיפור עצמי, שיפור הסביבה , הקהילה, החברה ו..

13.2.18 מרקורי עושה תשעים ליופיטר
שני הקולות המרכזים שמנהלים את תפיסת המציאות שלנו הם מרקורי ויופיטר וכשנוצר קונפליקט בניהם, תחושת הבלבול והמתח הנובע מהבלבול יכולה לצור לא מעט כעס שמתפרץ מכל משב רוח וגם הקטן ביותר, למעשה מקום זה  מייצר שרפות שלא ניתן לנהל אותן, זמן זה לוחץ חזק מאוד על תבניות שיוצרת את השפה הפנימית שלנו בנינו לבין עצמינו ובנינו לבין העולם.. התבניות מתחילות לגדול מעבר לקופסאות בהן הן מאוחסנות, או במילים אחרות התת מודע מתחיל להפעיל גלים על גלים של מידע שאגור בפנים כדי שנוכל לבדוק אם המחסנים שלנו עדיין משרתים אותנו בצורה נכונה או שהגענו לנקודת הפג תוקף..

למעשה בחיים היומיומיים אנו עושים את מרבית הפעולות באופן אוטומטי, לא רק פעולות אלא גם מחשבות עובדות באוטומט ורק כשמגיע משהו שונה אנו מוצפים בכל מה שיודעים ומגלים את עקרון  האוטומט.. זה  מה שקורה כעת, ההצפה מכריחה לבדוק מחדש את התבניות הראשוניות שלנו.. במקום שאנו לא מספיק כנים עם עקרון האוטומט נחווה עצבנות יתר, מתח, לחץ, או חלומות/סיוטים או וכחנות יתר, שיפוטיות יתר ומאבקים על כלום.. המטרה, לאפשר לנו לגלות את מה שמתחבא שם בפנים ומנהל את עקרון האוטומט גם בנוגע לתקשורת וגם בנוגע לאמונות, זמן נפלא לרענון ולשינוים את הסיפורים שאנו מספרים לעצמינו לאמונות שאנו אוחזים ונאחזים. למי שרוצה לבדוק איך אנרגיה זאת עובדת על המפה האישית, אני זמינה לקריאה טלפונית קצרה וממוקדת, לפרטים נא ללחוץ כאן

שבוע נפלאתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII