מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי מרץ 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של מרץ 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של מרץ


2.3.18  ירח מלא
הירח המלא כתמיד חושף את אנרגית המולד לשיאה. מהמולד עד הירח המלא נוצר תהליך של התכסות באור, התגלות האנרגיה עד השתקפות מלאה המאפשרת לזהות ולמדוד, לשחרר ולנוע למולד הבא..  שיא ההשתקפות של המולד הלוקה שהיה בדלי מגיעה דרך הירח בבתולה: ירח בבתולה מייצג את העולם של מה שיש לעשות (בתולה - עשייה) מול עולם של הרוח (דגים - אידיאל אוטופי) אך בו זמנית גם את הפרדוקס של מה שנעשה לעולם לא ישקף את האידיאל האוטופי באופן מושלם, פרדוקס זה מייצג את הפער בין רוח לחומר שגורם ללחץ לעשות ולעשות ולעשות ומצד שני כמה שנעשה תמיד אפשר לעשות את הדברים בצורה יותר טובה ויותר נכונה.. כך או כך אנו יכולים להילכד בתוך לופ של מתח ולחץ, מצד אחד עשייה אין סופית שלא מניחה אפילו להתבונן למה הגענו ומצד שני ביקורת אין סופית שלעולם לא תאפשר לנו לזהות את התוצאות של מה שעשינו..הסוגיה של מלכודת שנוגעת לתפיסה של מה צריך להיעשות ולעולם לא יהיה מושלם יכולה להכניס למעגלי חיים שלמים של חוסר סיפוק, ביקורת עצמית , אשמה, מתח וממקום זה נוצר החוסר איזון בין רוח לחומר וממקום זה נולד מקור החולי והכאב שלנו...לכן הפורים, מאפשר להפיל פור אחר, גורל שונה שמאפשר לפוטנציאל לבוא לידי ביטוי באופן שיגרום לסיפוק, שלווה ויכולת ליהנות ולברוא מיקור קוסמוס שתואם את המאקרו.

לכן הירח המלא הנוכחי נוגע בקומפלקס המושלמות והשלמות, ניתן לזהות זאת היטב דרך הבנת אנרגית הדגים המשקפת את גן העדן המושלם לבין אנרגיית הבתולה המייצגת את העולם של הגולה: בזיעת אפך ובעצב תלדי..שני צווים אלה מייצגים מדברים על תחושת העונש בגין החטא הראשוני של אבדן התום וגילוי הדעת, חטא זה יושב עמוק בתוך מהות הבתולה, בשאיפה לחזור למקום שכולו טהור וראשוני ממש כמו זיכרון גן העדן הטמון עמוק עמוק לא מודע הקולקטיבי ומחלחל באישי.. לכן נקודת זמן זאת מאפשרת להיזכר בגן עדן ולהבין את היכולת לעשות ולהגשים דרך התמרת העונש של זיעה ועצב...

כיוון שירח מלא זה תמיד מדבר על חג פורים, נושא מעניין שעולה במיידי הוא התחפושות והמסכות לא רק אלה של פורים, אלא התחפושות והמסכות שאנו לובשים ועוטים בחיינו, למה ומדוע? התחפושת והמסכה מעידים באופן חד וברור מה אנו רוצים להסתיר אך בו זמנית גם מי אנו באמת ..איך זה בא לידי ביטוי במפה אישית ואיך לגלות את האני האמיתי שעבר לתחפושות והמסכות..
הירח המלא שמשקף את האידיאל האוטופי והחזון של החיים יכול לגרום להיזכר למה כדאי לעשות ואיך.. הבעייתיות טמונה בלחץ של זמן ומקום (בתולה) ולכן נוכל לחוות לוחות זמנים צפופים מאוד וציפיות גבוהות מאוד, אך שוב.. אלה יכולים להיות מקור למתח ולחץ או למוטיבציה ריאלית לעשייה נכונה שניתן ליהנות מתוצאותיה...במילים אחרות זה הזמן בו ניתן לזהות מה ולמה ואיך לייצר תכנית אימון להגשמת חלומות...במיוחד שהירח חזק מאוד ולכן מחבר לערוץ קל ונגיש לעבר , למסע אחורה ובחזרה כדי להבין ולזהות את חוזה הנשמה.. ממקום זה מזמניה כל אחד ואחד להתבוננות עמוקה במפה ובחוזה הנשמה האישי ביותר. ..

נקודה מרתקת נוספת שנוגעת במהות אנרגיית הבתולה היא היכולת לרתום עצמינו לחלום, רעיון ואידיאל כדי לממש ולהגשים אותו לכן המוטיבציה הכול כך גדולה של לעשייה, אך עשייה וקוץ בה:) אנו חיים בעולם של חומר ושל עשייה ונעים בתוך מחזורים ומעגלים של זמן, עושים ועושים ומשרתים את החלום/רעיון/אידיאל עד מקום של עבדות ועייפות, ליאות ותחושת חוסר סיפוק... זה הזמן לעצור ולהתבונן פנימה ולזהות מה באמת החלום/רעיון/אידיאל, או שמא אלה מנטרות ישנות שלא נכונות עוד.. או אם נכונות, האם העשייה נכונה? האם יעילה? האם מובילה להגשמה או יוצרת נקודות דליפה וזליגה? זמן טוב לחקור את הנושא לעומק... איפה הירח המלא יושב כעת במפה האישית יכול להיות מפתח מרתק לעבודה אישית לפריצת המגבלות של המום והזמן וחיבור ישיר לחלום ולחזון של החיים.. למי שרוצה להשתמש במפתח זה, אני זמינה לקריאה עמוקה של שעה, לפרטים נא ללחוץ כאן

4.3.18 צמידות שמש נפטון

כניסת שמש לדגים מבשרת על תחילת מסע למעמקים חדשים, וברגע ששמש נפגש עם נפטון שליט דגים הצמידות בניהם מאפשרת להתחיל מעגל חדש של יצירתיות והגשמת חלומות. זמן בו מתאפשרת היזכרות במהות החלום, לצד הבנות פנימיות עמוקות בכוחות ובעוצמות המלווים את חיינו. נקודת זמן זאת יוצרת ערוץ המחבר באופן טבעי וקל למשאבים הבלתי נדלים של יצירתיות האנושית .

זה הזמן להודות על מה שיש, ודרך ההודיה לחזק את האמונה והתקווה, לתדלק את החלום והחזון בדרך קסומה ומופלאה שמעבר להגיון ולרציונאל ושאנו מחוברים למקומות אלה הנפש והנשמה מקבלות את המזון והתמיכה ההכרחיים למסע חיינו , לכן הטיפ היום , לעצור, להסכים לנשום לעומק ולדמיין... כל מה שניתן לדמיין קיים כבר במימד זמן אחר ובדרך לממש עצמו, כך גם כל חלום שנסכים להתחבר יהיה החיווט להתחלת ההגשמה שלו במימד זמן זה, המלצה: מיקוד בחלומות של שלום ואהבה המהווים את המזון הראשוני לנפש ולנשמה וכשנוצר השלום והאהבה הוא מחלחל ומשפיע על הסביבה ויוצר תדרים חדשים שנכונים יותר לאנושות ולכדור בתקופת זמן זאת..

זה הזמן של היחידים להשפיע על מרקם האחדות ולהעלות את התדר למימוש חלומות. טיפ קטן ...רגע לפני שעפים או צוללים למחוזות אחרים, חשוב להתבונן בצל, האם מדובר במשהו אמיתי או משאלת לב, ספור שאנו מספרים לעצמינו או עודף אופטימיות.. חשוב לזהות שמקום זה שמעניק אפשרויות מעבר למגבלות המקום והזמן אין לנו כלים "רגילים" לבדיקה ויש לסמוך על אמונה ואינטואיציה.. לעצור ולנשום, למדוט, להתפלל ולאהוב:)

4.3.18 צמידות מרקורי ונוס
מרקורי בדגים: מייצג חשיבה אינטואיטיבית המחברת את הפרט לרשת הקוסמית  לכן הזמן בו מרקורי בדגים נוצרת אפשרות לעבודה אישית עם דמות החולם, דרך התבוננות עמוקה לממדים ומרחבים שמעבר למציאות היומיומית. שימו לב, מיקום זה יכול לגרום לתחושה של ניתוק, עצב  בנוגע לחזון למול מציאות, לכן זמן זה יכול להכניס  קורטוב של מלנכוליה  מעורבת בעצבנות לתבשיל החיים.. זה הזמן לעצור ולהעזר בדרכים אחרות לגילוי מה החזון והחלום.. לצד ונוס בדגים: במיקום זה ונוס מייצגת את האפשרות לבדוק ולמדוד את עולם הערכים שלנו, בין אם מדובר ביחסים בין הקולות הפנימיים, ביחסים עם אחרים, ויותר מכל חיבור חוויתי לחזון וחלום. כיוון שונוס מונעת מצורך בבטחון ובמקום זה נוצרת מדידה אינטואיטיבית, שמובילה לתחושה של חיבור עמוק לתמונה הגדולה או חוסר חיבור ולכן זמן זה לוחץ על לא מעט כפתורים עתיקים מאוד ומכאן גם האפשרות לבחון מחדש את החלומות ודרך ביטוים במציאות חיבור ונוס ומרקורי זה אומר חיבור המערכת המנטאלית עם המערכת הערכית שיודעת למדוד את הערכים האישים והחברתים תחת מוטו של אידיאלים , חלומות ותקוות. לכן זמן זה מאפשר להתחבר באופן מודע לחלומות ותקוות, זמן נפלא לעבודה מנטאלית על השיח הפנימי בין שתי המערכות ומיקודן בשביל החיים, לכן מצב זה מדבר על אפשרויות חדשות והזדמנויות חדשות בדיאלוג הפנמי לצד יחסים עם אחרים, חוזים, שותפויות וכו'

4.3.18 צמידות מרקורי כירון
צמידות של שליטי בתולה (מרקורי שליט עתיק וכירון שליט חדש) במקום במרוחק ביותר מהבית ולכן החוויה וההרגשה של כאב יכולה ללוות את נקודת הזמן הזאת..
למעשה אנרגיה זאת מובילה אותנו לאזור מרתק בו נוכל לזהות איך מילים יכולות לפצוע או לרפא, לפגוע או לסייע ולתמוך. אנרגיה זאת מדברת על הצורך להביא מודעות חדשה שאיתה ניתן לרפא, לא משנה מאיפה הכאב מגיע או מאיפה הפצע נולד, בדיוק כפי שמחשבות מילים יצרו אותו כך גם בעזרת מחשבות ומילים  ניתן לרפא. זמן זה מאפשר להיות מודעים למקומות שאנו פוגעים בעצמינו דרך דיאלוג שלילי, ביקורת נוקשה והטלת ספקות שלילים ביכולות שלנו.. זה הזמן להבין את המורכבות המעודנת שלעולם לא מושלמת, לכן תמיד יהיה בסיס לפגוע בעצמינו או באחרים דרך מחשבות שליליות, מילים בוטות, ואמירות פוצעות: לכן האנרגיה היום מאפשרת להתבונן יותר לעומק ולנסח את המחשבות והמילים מחדש, זה הזמן שמאפשר לספר את הסיפור בגישה אחרת ופרספקטיבה שונה ובכך להתחיל להגיע למעין של חכמת הריפוי בכוח המחשבה.  לכן הטיפ של היום, לנשום, לחשוב עוד פעם מכיוון קצת שונה, לבדוק את האמונה והפילוסופיה שמלווה את הגישה, לנשום ושוב לחשוב מחדש ועם כל נשימה להטמיע את ההבנה שאנו לא מושלמים ואין מילה מושלמת ואין סיטואציה מושלמת, אך יש שלמות בקבלה והיכולת לרפא את עצמינו בכוח המחשבה וכוח המילה...

למי שמעונין ללמוד את כירון לעומק, בחודש הבא נצא למסע מרתק להבנת כירון  14 שיעורים על הפצע והריפוי, המפתח למחסני הטראומות.. מומלץ מכל הלב!

4.3.18 צמידות ונוס כירון
ונוס מייצגת את עולם החושים שלנו, לצד ערכי אהבה בכלל וביחסים בפרט. כירון מייצג את הפצע ולכן המפגש בין השניים יוצר לחץ חזק על הפצע שנוגע בעולם החושים, בביטחון אישי לצד בטחון שיחסים אמורים להעניק, לכן זמן זה לוחץ על בעיות לא פתורות ופצעים פתוחים בנוגע ליחסים. למעשה כל מה שנחווה כבעל ערך צף כעת מהלא מודע עם תחושה חזקה של כאב, הכאב בלתי נמנע אך מביא עימו ריפוי ...כדי לרפא משהו השלב הראשוני הוא המודעות לאותו פצע, זה הזמן בו ניתן לבדוק באופן מודע את מה שצף מהלא מודע, לחקור לעומק ולהבין מאיפה זה מגיע ..זה הזמן לפגוש את המציאות כפי שהיא, ללא כחל וסרק כדי לזהות את המשאבים שיכולים להוות גשר ליציאה מהמבוך בין אם מדובר ביחסים או בדיאלוג בין אידיאלים וערכים לבין המציאות הבוטה והיומיומית.. היבט זה לא מביא את הפתרון על מגש של כסף שכן מגרה את הפצע, אך מאפשר להתמודד ולמצוא פתרון ממקום עמוק ואוטנטי...כדי למצוא את הריפויו האהבה

לכל מי ששאל על כירון, על מחסני הטראומות, מפתחות לאבחון, זיהוי ועבודה עם הפצע במסע לריפוי... סדנת כירון בפתח, כל הפרטים כאן...אנא הקדימו להרשם למסע המופלא

6.3.18 מרקורי נכנס לטלה
מרקורי בטלה מדבר על תפיסה מהירה, מחשבה חדה ודינמית, מעבר חד ומידי בין רעיון לרצון ופעולה, דחף חזק להגיע כמה שיותר מהר לתוצאות, למעשה זה הזמן שיכול לסייע לצור מינימום מאמץ מקסימום אפקט, וכמו תמיד, הבחירה בידנו לאן זה ילך, אם לחוסר סבלנות, כעס ותסכול עם חרטה עתידית על פליטות פה או הבנה שרעיונות כעת מגיחים לאוויר העולם.. כיון שזמן זה מאפשר מחשבה מהירה מאוד שיושבת על פתיל קצר מאוד, כדאי לשים לב למתח שנוצר ולמערכת העצבית שיכולים להתחבר לעצבנות גדולה מאד, זה הזמן לנשום עמוק ולשים לב על מה נלחמים ומה באמת רוצים.

7.3.18 ונוס נכנסת לטלה
כניסת ונוס לטלה משנה מקצה לקצה את  הדרך בה אנו חשים, מודדים ומעריכים את העולם. למעשה מעבר ונוס לטלה מפעיל את הצרכים הראשונים ביותר שמונעים מהישרדות, ומהדחף להלחם על כל מה שבעל ערך בחיינו (הטריטוריות שוונוס עוסקת: כספים, יחסים, תדמית ודימוי עצמי וכל דבר שאנו נותנים לו ערך בחיינו..)  זמן זה מאפשר פריצת גבולות, פתיחות, אינטראקציה ישירה ויכולת לפלרטט.. בזמן זה נוצר ערוץ ליישום ועשייה של כל מה שעלה בנו במסעה של ונוס בדגים, ונוס בדגים הציפה את כל האידיאלים, ערכים וחלומות ווהזכירה לנו שיש שם חלום וחזון, אידיאלים וצרכים עמוקים ביותר המהווים דלק לחיים היומימיים. מעבר ונוס לטלה מגובה בדלק זה במטרה לבטא ולהלחם על הזכות לאהבה... זמן נפלא למימוש חלומות דרך החלק התמים והילדי שבתוכנו.

שבוע נפלאתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII