מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי מרץ 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של מרץ 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של מרץ9.3.18 יופיטר נכנס רטרו
יופיטר מסמל את עולם הדעות והאמונות שלנו ולכן כל תנועה של יופיטר נוצרת הזדמנות לבדיקה מעמיקה של הדעות והאמונות שלנו למישורים ומימדים חדשים. נקודת הזמן בה יופיטר נכנס לרטרו  היא נקודת העצירה ושינוי מגמה, ולכן מצב זה יוצר לחץ אנרגטי חזק מאוד ומעלה על פני השטח את הספקות  לצד האמונות: לפתע לא ברור אם באמת או אשליה, אם נכון או רק ספורים שספרנו לעצמנו.. הכול בסדר:) אלה סמנים המראים את אופן העיכול והעיבוד של עולם האמונות שלנו, הדרך בה אנו יכולים להביא את אותן הבנות  ליישום ולעיגון במציאות. יופיטר מתחיל כעת ארבעה חודשים של תנועה לאחור, התכנסות פנימה למחקר עומק של עולם האמונות שלנו .
יש משהו מרתק בעולם האמונות שלנו, עולם זה ניזון מדעות, הנחות והתנסויות אישיות המהווים תשתית עליה נבנה עולם זה ולכן יש צורך לבדוק את אותו עולם כדי לוודא שאנו מחוברים:) לא רק הנחה ודעה אישית אלא סנכרון לחוקיות של הבריאה. ארבעת החודשים של הרטרו של יופיטר מאפשרים לנו להיכנס לעומק ולבדוק את האמונות, אם יש נטייה לאופטימיות יתר והגזמה באופן קריאת תמונת החיים, זה הזמן בו נוכל לפגוש את המקום ממנו נולדו גישות אלה , כמו כן, אם יש נטיה לפסימיות יתר והתכווצות, זמן הרטרו יאפשר לנו להגיע למקום ממנו נולדו גישות אלה ..כך או כך מדובר באמונה היוצרת את המפגש עם העולם ויכולת ההגשמה שלנו..אחרי ארבעה חודשים, זה הזמן לאסוף את התובנות ולפתוח את הלב להתנסויות חדשות  ..ברוכים הבאים למבחן האמונה


9.3.18 מרקורי נכנס לצל טרום רטרו
מרקורי נכנס לצל טרום רטרו, זהו האזור עליו עתיד לחזור במהלך הרטרו ואנו נוכל לקבל מידע מיוחד ממספר הסיפורים שלנו, מידע שלרגע ששכחנו או לא שמנו לב, זיכרונות, רעיונות, הבנות, אינטואיציות, מסרים וכו.. כשמרקורי יכנס לרטרו ב- 23.3.18 נוכל להשתמש בכל המידע הזה לחיווט מחדש ושדרוג דמותו של מספר הסיפורים.

מעבר לשינוי מהירות מדובר בישורת אחרונה של מרקורי בטרם מסיים את השנה המרקוריאנית.. ולכן זמן זה מספר הסיפורים שלנו נמצא במקום מיוחד בו נוכל לארגן עצמו לכניסה חדשה ועימה שינוי עומק של קידוד השפה ותפיסת המציאות.. על זה נדבר כשמרקורי יתחיל שנה חדשה ובינתים בואו נשים לב לסימנים שבדרך..

כל מזל יראה סמנים במקום שונה ויחווה את הרמזים של מספר הסיפורים בדרכים שונות. הסוגיה עימה מתמודד מספר הסיפורים נוגעת למחשבה מקורית ואישית שלא מותנית בדפוסי חשיבה של העבר בכלל ובעיקר בזירה מסוימת; ובאותה זירה נקבל את הרמזים בזמן בו מרקורי נע בצל טרום רטרו.

כדי להפיק את המקסימום ממחזור מרקורי זה הנה תאריכי מפתח:
6.3.18 מרקורי נכנס לטלה
9.3.18 מרקורי נכנס לצל טרום
23.3.18 מרקורי נכנס לרטרו
1.4.18 מרקורי מתחיל שנה חדשה
15.4.18 מרקורי מסיים את הרטרו
3.5.18 מרקורי מסיים את הצל פוסט רטרו
13.5.18 מרקורי מסיים את מסעו בטלה

על פניו מרקורי עושה רטרו של שלושה שבועות, אך בפועל אנו רואים שזירת הרטרו מתחילה ב 6.3.18 ומסתיימת ב 13.5.18 תהליך הרבה יותר עמוק המאפשר עבודה עמוקה מאד בכל הנוגע לתפיסות, תפישות, הרגלים ומערכת אוטומציה שבדרך כלל מגיבה למציאות..
זמן זה מסייע לבנות מפגש חדש עם המציאות במיוחד שכל הלולאה מתרחשת בטלה.. זמן להתחלה חדשה:)

אגב, סיום מרחב הרטרו וכניסה לשור מפגישה בין מרקורי והפאזה הגבוהה שלו: אוראנוס.. קפיצה יוצאת דופן אחרי אותה עבודת עומק שהתרחשה במהלך לולאת הרטרו..

11.3.18 מרקורי עושה תשעים לסטורן

ברמה הראשונית הסבר פשוט שזמן זה מאפשר למחשבות ורעיונות לצור תבניות ברורות, רציונאליות ומכווננות למטרות... אמנם לא בקלות, אך עם גישה ברורה, אובייקטיבית ופרקטית שיכולה להניב תוצאות בכל תחום. כיוון שמרקורי נמצא בצל טרום רטרו מדובר בהיבט שיחזור על עצמו... שלוש פעמים, בצל טרום רטרו, ברטרו עצמו ובצל פוסט רטרו.. כעת החווה נוגעת בהצפת העובדות בנוגע להחלטות שנעשו בעבר : החלטות שהתבססו על קונספט של הצלחה או כשלון. לכן אם יש לאדם משהו במבנה הטבעי שנוטה למלנכוליה, היבט זה יכול ללחוץ על "חצי הכוס הריקה" ולהציף את הראש במחשבות מסוג זה.. אמנם ניתן בדרך רציונאלית לראות את האפשרות של חצי הכוס המלאה... אבל יש לנו סיבוב קטן בעלילה.. קטן כיוון שמרקורי יגרה את השיח הזה שלוש פעמים וכל פעם לרבד תודעתי חדש.. יש לנו סיכוי מצוין להביא לתובנות חדשות של "חצי הכוס הריקה"

חשוב, זווית זאת מדברת על  סוגיות שלוחצות על תבניות הכשלון וההצלחה בחיים ולכן יוצרות היסוס, חשש ופחד בנוגע לקבלת החלטות.  לכן זמן זה יכול לגעת בנקודות התשה ואיזורים בהם אין עוד כוח לחשוב מה צריך! מעבר זה שם פוקוס על אזורי השחיקה של החיים וקשה לראות מעבר ולמרחוק, רצוי להוציא מארגז הכלים את הסבלנות ואת היכולת לבדוק בשקט את העובדות ולא להקשיב לקולו של הצנזור שלוחש באוזן "לא תצליח" או "אין סיכוי" אז ...כעת, מומלץ להתבונן, לתת לעצמינו ללא המשקפים של שפיטה ואשמה (סטורן בפאזה ראשונית) אלא עם מסננת חדשה שנובעת מהתהליך של עבודה פנימית עמוקה/חכמה

13.3.18 נפטון מסיים את הצל פוסט רטרו
סיום הצל פוסט רטרו מספר שכעת נפטון מגיע לנקודה ממנה החל את הרטרו האחרון שלו, זוכרים משהו מ-  16.6.17 ? מדובר בנקודת מפתח בהגדרת חזון החל מהמקום הפרטי ביותר וכלה בחזון שנוגע למטרה ויעוד.. זמן הלולאה של הרטרו בפלנטות הכבדות מיצר תסריט מיוחד בו ניתן להכנס לעומק המטריקס ולשנות את החומרים הגנטים/קרמטים..ליצור אלכימיה של ממש ולשנות חומרי בראשית דווקא בזירות הבלתי נראות:) וכשמדובר בנפטון זה המקום בו האשליה והחלום מתחברים, בקרבן והמרפא מתחברים, האבדן והנבואה מתחברים.. וכעת החומרים שהתבשלו במהלך לולאת זמן זאת יוצרים תבשיל רב עוצמה למרחב האנרגטי הבא..

13.3.18 ונוס עושה תשעים לסטורן
ונוס מייצגת את המערכות המאפשרות לנו לזהות את הצרכים הראשונים שיוצרים לנו מרחב בטוח, הדפוסים מוחתמים בשלבים מוקדמים מאד של חיינו מתוך המגע ראשוני ביותר ..
לעומת סטורן המייצג את הקוד החברתי, מה מאפשר לנו לחוש שייכות חברתית דרך הכרה,  להכרה דרך החברה, לתיוג ומיתוג של החברה, להצלחה בעיניים של החברה: לכן זווית זאת נוגעת בפער בין הצרכים האישים לבין השפעה חברתית,  מצד אחד ההשפעה האישית היא המדויקת ביותר ונוגעת בצרכים הכי ראשונים שמאפשרים סיפוק, שמחה ואושר ומצד שני ההשפעות של החברה עצומות שכן הן מוזנות מהיסטוריה ארוכה בשנים, הן מוחתמות משושלות משפחתיות ושיוכים שמתבססים על מקור מדיני, לאומי או כל תבנית שאנו רשומים תחת עינו של האח הגדול..

ונוס מייצגת את אותו חלק פנימי שמחפש בטחון במרחב אישי שלא מותנה בדבר מלבד מה שיענה לאותו צורך ראשוני של בטחון בעוד סטורןמדבר על היסטוריה של שושלות ושיוכים שמתבססים על מקורות. סטורן מייצג את התבנית הפטריארכאלית , לכן מפעיל אותנו בסוגיות של טוב ורע, שכר ועונש,  גן עדן וגיהינום, ושוב, תחושות אלה מוחתמות בשלבים ראשונים ביותר של החיים.

סטורן מייצג את הקריטריונים החברתיים שאנו  אמורים לעמוד בהם כדי לחוש את תחושת השייכות החברתית, גאווה וכבוד להיות חלק מחברה מסוימת  וכל מקום בו אנו חשים את הקוטביות של שייכות וחוסר שייכות, הכרה וחוסר הכרה.. מקום זה גורם לנו להפסיק להקשיב לחושים הראשונים ולגוף ולהתחיל להאזין לשכל שדורש ולוחץ בנוגע למה צריך לעשות כדי להיות ראויים לשיוך ולהכרה של החברה בה אנו חיים. ..

כיוון שונוס וסטורן נמצאים במזלות פעילים, מדובר בזמן מיוחד בו ניתן לקחת אחריות ויוזמה לצור תבניות חדשות ביחס לשני הקולות שונוס וסטורן מייצגים...
למי שרוצה לחקור לעומק איך זה מפעיל את המפה האישית שלו או למי שרוצה לבדוק לעומק איך היחסים בין ונוס לסטורן במפת הלידה, אני זמינה לקריאה מרתקת , לפרטים נא ללחוץ כאן

שבוע נפלאתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII