מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי אפריל 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של אפריל 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של אפריל1.4.18 מרקורי נצמד לשמש
מרקורי מתחיל שנה חדשה, צמידות זאת בין מרקורי ברטרו ושמש מהווה נקודת שיא במחזור מרקוריאני, למעשה זאת הנקודה בה מרקורי נמצא במקום הקרוב ביותר לכדור ולכן נקודה זאת היא נקודת התחלה של שנה מרקוריאנית.  בזמן זה מתאשר חיבור עוצמתי בין המהות האישית לבין עולם המחשבה וממקום זה קל להתבונן בעולם בעיניים חדשות עמוקות יותר, ולכן זמן זה מאפשר תפיסה חדשה ועמוקה יותר של המציאות בכלל ובפרט של מערכת רצונות שלנו..

זמן מרתק של התעוררות חדשה של התודעה, וכמו תמיד שיש עירות והתעוררות חדשה נוצר מתח , מתח הנובע משינוי גישה מצד אחד ומצד שני מהתמודדות עם מחשבה חדשה ולכן חשוב לתרגל נשימות ולהקשיב פנימה.. זה הזמן בו מרקורי נמצא במקום הקרוב ביותר לכדור והחיווט לוחץ חזק מידי, אוורור דרך נשימה והקשבה יכולים לסייע לתרגום והבנה עמוקה יותר של המציאות תוך גילוי והבנה של הרצונות שלנו מהמציאות..

נקודה נוספת למחשבה היא המיקום של מרקורי כעת בשיאו, בנקודה הכי קרובה לכדור הארץ , נקודה דחוסה ולכן ברמה הסימבולית כמו לידה מחדש דרך התמודדות עם פחד או אומץ להרחיב ולהגמיש את המחשבה כדי לצור יחסים בהירים יותר עם עצמינו ועם המציאות


2.4.18 מארס נצמד לסטורן
המפגש בין מארס וסטורן מחבר שתי אנרגיות מנוגדות במקום יחודי לפריצת מעגל חדש: תכנית, אחריות, רצון, פעולה תוך התייחסות למערכת האוטומציה המפעילה אותנו כדי לאפשר פריצה ויצירת מרחב חיים חדש.

מארס מייצג חום ומהירות וסטורן מייצג קור ואיטיות, מארס מדבר על אביב וסטורן מדבר על חורף, מארס מייצג את הנעורים ועוצמות של הגיל הצעיר בעוד סטורן מייצג את הזקנה והחכמה של הזקנה ולכן שתי פלנטות אלה מייצגות שתי דינאמיקות שונות במהותן נפגשים נוצרת אנרגיה חזקה מאוד של קצוות שנפגשת למבחן המציאות, מארס מיצג את הכוח עוצמתי של האביב, פריצה, חום ותנועה בעוד סטורן מייצג את האנרגיה של המסוגרת של החורף, שימור, קור וסטטיות למעשה מארס מייצג את הצייד והלוחם וסטורן את הצנזור והמורה, לכן מפגש מבניהם יכול להיות מפגש של מתח, מאבק ותסכול עמוק או דיאלוג מדהים של גיוס החכמה של המורה הפנימי כדלק ללוחם ולסמן מטרות, יעדים (סטורן) ביחס לרצון אישי וצרכים אישיים (מארס) וממקום זה חשבון נפש עמוק, הבנות אמיתיות, שחרור תסכולים וכעסים ומינופם לתכניות ארוכות טווח, בזהירות מתוך הבנת המפה הגדולה של החיים. לכן זמן זה מאפשר לנו לפגוש את הקצוות, את הילד והזמן , הלוחם והמאסטר כדי לגייס את עוצמות למסע למימוש רצון, מטרה, הצלחה ויותר מכל סלילת דרך אמיתית וכנה עם הסכמה להצלחה ומימוש חלומות. ..זמן מרתק לירית פתיחה של משהו חדש.. לכל מי שרוצה לחקור זמן זה ביחס למפה אישית ואיך להיעזר באנרגיות הזמן הזה כדי לפרוץ את החומות וליצור מציאות חדשה.. אני זמינה לקריאה עמוקה של שעה, לפרטים נא ללחוץ כאן

4.4.18 מרקורי עושה תשעים למארס
השיח בין מרקורי ומארס יוצר להט חזק מאד וממקום זה נולד מתח שמתבטא בדיבור אינטנסיבי מאוד, בוויכוחים ובחוסר הסבלנות . ולמה? משום שנוצר ניגוד אינטרסים בין מקצבים שונים, מהירות מול איטיות, רצון אישי מול צורך חברתי, רעיונות נעים במהירות בעוד המציאות נעה במקצב איטי מאד.. חפזון של הצייד הפנימי שלהוט להגיע למטרתו למול הצנזור העוצר ולוחץ על עקרון הדאגה והכישלון..  תחושה חזקה של מבוא סתום, דרך ללא מוצא , חוסר אונים ותסכול גדול מאד.. אך, בפוטנציאל שיח זה מכריח להתגמש ולמצוא פתרון לבעיה שלוחצת במיוחד למי שחווה שיח זה על אזורים טעונים במפה האישית..

זמן זה יכול להעלות ולהחמיר את התסכול וחוסר האונים, חשוב לזכור שרגשות אלה לא אמורים להוביל לגרום לנו לזרוק את הכל ולא להביט לאחור.. (בין אם מלחמה, בריחה או קפיאה.. שלושת מצבי ההישרדות שנוגעים לשיח בין מרקורי למארס) אלא למצוא מענה למשהו שלוחץ על קונפליקט פנימי עמוק .. מה עושים?:) קשה לאלף את המוח במיוחד בזמן זה, מה שכן ניתן לעשות זה לעבוד בדרך אחרת עם המוח (מרקורי ברטרו) דרך נשימות, פריקת מתח דרך ספורט, או דרך כתיבה, או דרך יוגה או.. ורק אז לומר, לשהות את הכפתור לרגע ולהבין שאת הנעשה לא ניתן להשיב ומילים שנזרקות לחלל לא יכולות לחזור בחזרה .. במיוחד לאור ההשכלות בזמן זה, זמן בו ההשלכות בעלות משקל גדול מתמיד.

אגב למי שבדרך כלל מרגיש מעוכב, או חושש לבטא מחשבות ורגשות, זה הזמן לאמץ את האומץ ולצאת להתבטא.. וכמו תמיד הכי חשוב לבחור את הקרבות מתוך הבנת המחיר והתמורה ביחס למטרת העומדות על הפרק כעת..

5.4.18 מרקורי עושה תשעים לסטורן
זאת הפעם השנייה בה נוצרת זווית זאת, פעם ראשונה זווית זאת התרחשה כשמרקורי נע בצל טרום רטרו, כעת פעם שנייה כשמרקורי ברטרו ופעם שלישית תחול כשמרקורי יהיה בצל פוסט רטרו..מה מספר לנו דיאלוג זה? ברמה הראשונית הסבר פשוט שזמן זה מאפשר למחשבות ורעיונות לצור תבניות ברורות, רציונאליות ומכווננות למטרות... אמנם לא בקלות, אך עם גישה ברורה, אובייקטיבית ופרקטית שיכולה להניב תוצאות בכל תחום. כיוון שמרקורי נמצא ברטרו מדובר בפעם שנייה שחל היבט זה,  בפעם הראשונה שחווינו זווית זאת היו הבזקים עדינים שעלו מהתת מודע.. כעת נכנסנו לעומק התת מודע ונחשפות שכבות על שכבות שנוגעות לדיאלוג זה, מחשבה ועשייה למען מטרה מבלי לאבד את הקול האישי..

זה הזמן להתבונן באומץ בהחלטות שהתבססו על קונספט של הצלחה או כשלון. לכן אם יש לאדם משהו במבנה הטבעי שנוטה למלנכוליה, היבט זה יכול ללחוץ על "חצי הכוס הריקה" ולהציף את הראש במחשבות מסוג זה וכעת גם הבנת הסיבות ומכאן ערוץ פשוט יותר לכוון למטרה.. 

חשוב, זווית זאת מדברת על  סוגיות שלוחצות על תבניות הכשלון וההצלחה בחיים ולכן נפגוש כעת את ההזדמנות לבדוק את ההיסוס, החשש והפחד בנוגע לקבלת החלטות. זמן זה מאפשר לנו לגעת באזורי השחיקה של החיים וקשה לראות מעבר ולמרחוק, רצוי להוציא מארגז הכלים את הסבלנות ואת היכולת לבדוק בשקט את העובדות ולא להקשיב לקולו של הצנזור שלוחש באוזן "לא תצליח" או "אין סיכוי" אז ...כעת , מומלץ להתבונן, לתת לעצמינו ללא המשקפים של שפיטה ואשמה (

שבוע נפלאתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII