מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי אפריל 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של אפריל 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של אפריל


11.4.18 שמש עושה תשעים לפלוטו

השבוע היבט אחד עוצמתי ובעל משמעות שנוגע בקצוות, שמש מיצג את המרכז ופלוטו את השוליים, שמש מיצג את העולמות של האור ופלוטו מיצג את עולמות החושך, שמש מיצג את הנראה ופלוטו את הבלתי נראה..

שמש מייצג את האור וההקרנה החוצה, את מהות האני ותחושת המטרה  של מי אני בעולם, בעוד פלוטו מייצג את העולמות התחתונים והאפלים, והכוחות שפועלים בעולמות אלה. לכן אנו מדברים על שני קולות ששונים מאוד בהוויתם וכשנוצר בניהם קונפליקט (זווית של תשעים) נוצרת חוויה של  קושי. הקושי נוצר בגלל התנגשות בין התחושה של המטרה האישית שמתבססת על זהות עצמית , לבין כוחות שחזקים מאיתנו ומשתלטים עלינו, לדוגמה: פחדים. ומה קורה במצב זה? אנו ממגנטים לחיינו אנשים בעלי עוצמה וכוח כדי שנוכל להתמודד עם סוגיות השליטה ולהתמיר את הפחד וההתכווצות למקום של פריצה וגדילה. בגדול הסוגיה שעולה על הפרק היא כוח ועוצמה, האם הכוח והעוצמה מגיעים מעולמות של פחד ושיתוק או מעולמות של אור והבנה? החכמה כאן לא להסחף עם הפחד מהחושך, אלא להיות בתוך החושך לרגע וכשנוצרת הסתגלות לחושך ניתן לראות באור אחר את אותה חרדה ומנקודה זאת היא הופכת לפחד ומתוך השקט מגלים את החוכמה איך לעבוד עם הפחד לפריצת גבולות ויצירת מרחב הוויה חדש ללא עימות ומאבק.

טיפ: הצל נראה כאן כאויב שמוביל למאבק עם עולמות שמתחת לפני האדמה.. מדובר במדריך פנימי שמחבר בין עולמות מוארים (שמש) לעולמות חשוכים (פלוטו) תהליך פסיכולוגי עמוק מאוד שמאפשר גילוי, העצמה ופריצת תקיעויות ישנות שלכאורה הוו חומות הגנה..  למי שרוצה לבדוק את הסוגיות הללו דרך המפה האישית, אני זמינה לקריאה טלפונית , לפרטים נא ללחוץ כאן...

ברכות לשבוע מוארתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII