מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי מאי 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של מאי 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשן של מאי


3.5.18 מרקורי יוצא מהצל פוסט רטרו

היום מרקורי מסיים את מסעו בצל פוסט רטרו, מרקורי מסיים  היום את הפעם השלישית שעובר על אותו אותו איזור. בפעם הראשונה היה זה הצל טרום רטרו, פעם שניה הרטרו עצמו ופעם שלישית הצל פוסט רטרו

בניגוד לדעה הרווחת שמרקורי ברטרו מנוע ומפריע, מזיק ויוצר בעיות.. ההבנה של המסלול הרטרו של מרקורי מעניקה לנו את האפשרות לגעת במקומות מסוימים לעומק שבדרך כלל אין לנו גישה אליו. הרטרו בטלה מאפשר לנו להבין את המחשבה וההבנה שיש לנו בנוגע לרצון ולא רק ברמה של אינסטינקט הישרדותי, לא ברמה של אוטומט..אלה הרבה מעבר והיכן שיש צורך ניתן לשנות לצור חזוה חדש עם המחשבות שלנו

בדרך כלל הגישה והתגובה המידית הן אינסטינקט הישרדותי וכעת הרמזים שקבלנו בזמן הצל טרום רטרו שציפה של זיכרונות, רעיונות, הגיגים , מחשבות ורסיסי מידע לא מוכרים.. אלה עובדו בזמן הרטרו והתאפשר לנו לשוחח איתם פעם הנוספת ולעומק שבדרך כלל לא זמין לנו וכעת זה הזמן לעבד את הרעיונות החדשים, לאוורר את הגישה ואת המחשבה כדי לצור משהו חדש באמת בכל הנוגע לרצון.. בזמן הצל פוסט רטרו ניתן לחיווט מחדש את עולם המחשבות ולצור גישה חדשה שמתאימה למציאות המשתנה,

דרך אחרת להבנת מסלול הרטרו, הזמן בו מרקורי עובר את הצל טרום רטרו מופעל מוח הלטאה שלנו, בזמן בו מרקורי עובר את הרטרו מופעל מוח הקוף שלנו ובזמן בו מרקורי עובר את צל פוסט רטרו מופעל מוח האדם שבנו ורק אחרי ניתן להתחבר לתודעה גבוהה יותר או לעלות קומה למרחבים שטרם נחשפנו אליהם!

לולאת הרטרו מאפשרת לעבור ממצב של מחשבה שפועלת על אינסטינקט להגיע למפגש עם המוח החושב ולשנות דרכו את תגובת מוח הלטאה/מוח הקוף

הצל פוסט רטרו איפשר לנו לצור חוזה חדש עם מספר הסיפורים שלנו ולבנות סיפור חדש, הסיפור שאנו מספרים לעצמינו בסופו של יום הוא המציאות של חיינו וממנה אנו נגשים, פועלים ועובדים בתוך החיים והסיכוי המופלא של חוזה חדש וסיפור שונה שתואם לזמן העכשווי ולא לזמן שהתחלנו את החוזה הראשוני עם מספר הסיפורי (אי שם בילדות מוקדמת מאד ואולי אף לפני:))

תזכורת לתאריכי מפתח המחזור הרטרו הנוכחי של מרקורי..
שימו לב, בדרך מרקורי נע כשלושה שבועות במזל וכעת יותר מחודשים.. המון זמן שמטרתו לפתוח ערוץ חדש ולגלות משהו חדש
6.3.18 מרקורי נכנס לטלה
9.3.18 מרקורי נכנס לצל טרום
23.3.18 מרקורי נכנס לרטרו
1.4.18 מרקורי מתחיל שנה חדשה
15.4.18 מרקורי מסיים את הרטרו
3.5.18 מרקורי מסיים את הצל פוסט רטרו
13.5.18 מרקורי מסיים את מסעו בטלה

על פניו מרקורי עושה רטרו של שלושה שבועות, אך בפועל אנו רואים שזירת הרטרו מתחילה ב 6.3.18 ומסתיימת ב 13.5.18 תהליך הרבה יותר עמוק המאפשר עבודה עמוקה מאד בכל הנוגע לתפיסות, תפישות, הרגלים ומערכת אוטומציה שבדרך כלל מגיבה למציאות..

זמן זה מסייע לבנות מפגש חדש עם המציאות
במיוחד שכל הלולאה מתרחשת בטלה.. זמן להתחלה חדשה:) אגב, סיום מרחב/זירת הרטרו וכניסה לשור מפגישה בין מרקורי והפאזה הגבוהה שלו: אוראנוס.. קפיצה יוצאת דופן אחרי אותה עבודת עומק שהתרחשה במהלך לולאת הרטרו..

7.5.18 מרקורי עושה תשעים לפלוטו
זווית של תשעים תמיד מציגה סוג של מאבק בין שתי אנרגיות, התמודדות חזקה מאוד בין מקצבים שונים, תדרים שונים ואמיתיות שונות. ולמה? מרקורי הוא הפלנטה הכי קרובה לשמש בעוד פלוטו הפלנטה הכי רחוקה, אור למול חושך, קדימה מול אחורה, חשיבה ומהירות למול עומק אינטנסיבי שמעבר למחשבה. סוגיות של מה רוצים לעומת מה צריכים, צרכים של העולם אישי למול התאמה לעולם החברתי.

סוגיות של תקשורת בין שני ערוצים פנמיים שלוחצים על שלל כפתורי מתח ולחץ, מאבק ושליטה
ממקום זה לא מעט פחד וחרדה מבעבעים. קומפלקס זה נועד לגעת בקצוות החשופים של הכנות, האמת והאוטנטיות כדי לאפשר לזהות את הקולות הפנמיים ולתת מענה למה שעל פניו נראה שונה. פני השטח יוצרים שונות והפרדה, לעומת המהות שעובדת למען מטרה נעלה שמעבר: התפתחות והבנה כדי לאפשר הגשמה אישית, חברתית ונשמתית.. במיוחד כעת כיון שמרקורי סיים את הצל פוסט רטרו ופלוטו ברטרו כמו מפגש בשכבה אחרת של המציאות..

רוצה לשמוע עוד על קומפלקס זה, לצאת ממאבקים פנמיים של כוח ושליטה? לגעת בנקודת הליבה כדי לאפשר ריפוי, הבנה ומערכת הפעלה חדשה? זה הזמן לעצור ולזהות איפה הזווית הזאת תופסת אותך.. להיכנס פנימה דרך קיר הפחד ולהסכים לאלכימיה וחוזה חדש. למי שרוצה לגעת בחומרים אלה, אני זמינה לקריאה טלפונית, כל הפרטים כאן.

7.5.18  ונוס עושה תשעים לנפטון
ונוס מייצגת את החוויה החושית, את היכולת לחוות את העולם ונפטון מייצג את החזון שמתדלק את החוויה ולכן זוויות בין וונוס לנפטון נוגעות בעולם דרך חוויות ראשוניות של חושים. על פניו נשמע נפלא מה עוד צריך מעבר לדלק אלוהי ומוזות בחיים? אך נפטון מייצג את המהות ואת הקליפה, את החלום הגדול ביותר לצד הצל של האשליה..לכן זמן זה יכול לגעת במקומות בהם החלום קורס, גלים של אכזבה, כאב וחוויה חושית של חוסר שליטה.. אך כמו תמיד מקום זה מהווה חומר לעבודה אישית כדי למפות מחדש את החלומות דרך משקפים ריאליות שמחברות את החלום למקום וזמן.. במקביל נקודת זמן לשינוי הרגלים שנוגעים לגוף ולסוגיות וונוסיות עתיקות של מין, ממון ומזון... ולמי שרוצה שחש את החוויה בצורה אחרת מתמיד, כדאי ומומלץ להיכנס לעומק דרך ניתוח מפה אישית..

שבוע נפלא
תגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII