מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי מאי 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של מאי 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של מאי


8.5.18 שמש מול יופיטר
. היבט זה יכול להיות לא פשוט משום שמציב את הקושי לשפוט מה חשוב ובעל ערך גבוה יותר בחיינו,  ולמה? כיוון שמפגש בין ענקים שמימים יוצר מצב של פילטר עם עדשה מגדילה מאד, תחת עדשה מגדילה אנו רואים את המציאות באופן מעוות ולא מסוגלים להיות בכנות ואמת עם עצמינו בין אם מדובר במאווים או בפחדים ולכן זמן זה מוביל למחקר פנימי מעמיק בנוגע לחיבור שלנו למציאות.
אם נעזר בזמן זה לחקר כן ואמיתי של הערכים שלנו, נוכל לפתוח את התודעה למרחב מעניק מפתח לחכמה .. אמנם הכול מקצין למימדים שמעבר ליכולת ההכלה, אך דווקא זמן זה מיצר נגישות לחכמה. כיוון שאנו מדברים על מולות שמייצגת מאבק או לוחצת על כפתור המשוב יש מצב שהחכמה תגיע לא מניסיון אישי שלנו אלא דרך התבוננות במראה, דרך שיקוף או משוב מאנשים שקרובים ובעלי ערך בחיינו.

אמנם הכל מתעצם למימדים יוצאי דופן גם החיובי וגם השלילי ואולי ההבדל בין חיובי לשללי לא ברור יותר וממקום זה נולד מרחב חשיבה גדול יותר שמביא לאמונה עמוקה יותר
אסטרולוגית,  זווית זאת מדברת על שיח שני ענקי האור במערכת השמש שלנו. בין שמש ויופיטר,שמש מייצג את מקור האור והחיים ויופיטר הוא הפלנטה היחידה במערכת שלנו שמקרינה החוצה  ובתהליך של התפתחות להפוך להיות מרכז של מערכת עצמאית! לכן שיח זה לוקח לסנוור ומשחקים בין אור וצל  וכששני גופי אור מדברים נוצר פוטנציאל למשהו גדול מהחיים.  דיאלוג זה מאפשר מפגש שמטרתו לחבר בין אמונות שנספגו מעבר רחוק ביותר לגיוס דלק לפריצת גבולות ויצירת מרחבים חדשים.

המתח בין שמש ויופיטר מאפשר להעמיק לשיח הפנימי ודרכו להגיע להבנה בהירה עימה  ניתן  לעבור דרך תקרת הזכוכית ולעוף למרחבים חדשים, אך בדרך ניתן להתנגש ולהיתקל בגלל הסנוור והטלת הספק הנובעת ממקבצם השונים של האנרגיות בהן נמצאים ענקי האור..
מקום זה שם דגשים על בטחון עצמי, שאיפות ואמונות שיכולים לגדול למימדים של בעירה .. במצב זה קשה מאד לשפוט מה נכון ומה לא נכון, ולכן שיח זה שם דגש על קשב ועל איזון מתוך הבנות של נדנדת החיים הראשונית ביותר.. נקודות התורפה הן בטחון עצמי מוגבר עד מקום של הסתבכות עם סוגיות של שליטה , יכולת שיפוט לקויה נוכח נוכחות גדולה מידי של אני או של מישהו אחר במקומי, פרספקטיבה רחבה מידי או צרה מדי, התלהבות יתר ו... חשוב לנשום ולבדוק את מערכת התגובות נוכח מפגש עם המציאות, סיטואציות ואנשים.. ודווקא אותם מצבי קיצון יכולים לעזור לראות בכנות מה באמת קורה בחיינו במטרה לאזן שכן רק מתוך איזון נוצר הערוץ הבריא לחכמה..

11.5.18 סדנה מיוחדת על כירון בטלה!
סדנה יוצאת דופן שמיועדת לכל מי שיש כירון בטלה או כירון חזק.. יום שישי 11 לחודש בשעה 9.30 בבקר, שלוש שעות של מסע מרתק למצוא את המפתח לריפוי.. לשינוי חוזה מהשרדות למנהיגות!

הנה רשימת תאריכים של אנשים שנולדו עם כירון בטלה..קבוצת זמן ראשונה 1.4.1968 ועד 18.10.1968. קבוצת זמן שניה: 30.1.1969 ועד 28.5.1976 וקבוצת זמן שלישית 13.1976 ועד 28.3.1977
שימו לב לזמנים! כמעט תשע שנים ולכל מי שנולד בקבוצות זמן אלה כירון בטלה רלוונטי מאד לחייו..


מי עוד יחווה את כירון בטלה באופן חזק מאד: בני מזל טלה, ולכל מי שי איוש כוכבי במזל טלה (חוויה אחרת תהיה לשאר המזלות הקרדינלים: סרטן, מאזנים וגדי) זמנים מרתקים ורצוי וכדאי להבין את התהליכים הכירונים , מדוע ולמה ויותר מכל איך .. המפתח השמימי לחיים שלמים ומאושרים:))

למי שרוצה לבחון אם יש לו כירון חזק, אשמח לבדוק:) נא לרשום תאריך, שעה ומקום לידה ואשמח לבדוק

המטרה לפתוח דלת מדהימה למחסן הטראומות כדי לשנות חוזה מהישרדות מנהיגות!


12.5.18 מרקורי עושה תשעים למארס
מרקורי מייצג את החשיבה ותפיסת העולם שלנו ומארס מייצג את האסטרטגיה, לוחמה ומנהיגות שלנו לכן כששתי אנרגיות אלה נמצאות בקונפליקט הן יכולות להביא למצבי לוחמה או למצבי השלמה,
ואיפה? החל מהדיאלוג הפנימי שבתוכנו, בין מספר הסיפורים הפנימי לבין הלוחם הפנימי , כל בסביבה הקרובה, בגישה, אמונה, ועד לדיאלוג שלנו עם אלוהי...במיוחד בזמנים אלה שמרקורי רגע אחרי שיצא מהצל פוסט רטרו ומארס רגע לפני שנכנס לצל טרום רטרו..חיכוך בשכבות עומק שבדרך כלל לא זמינות במאבקים היומיומיים של החיים

ואיך זה בא לידי ביטוי? אם נוצר מאבק פנימי, מאבק זה ימגנט עוד מבחוץ, נתקל בהתנגדויות, בצורך להיות מהירים מאוד במתן פתרונות ומקום זה יכול עוד בעיות חדשות ללא יכולת לגעת בבעיות הישנות. הפתיל קצר מאוד לא רק בהתעסקות עם בעיות אלא בכלל ולכן הכול הופך להיות בעיות,  נוצר צורך עז לבטא את התסכול והכעס ללא גבולות וללא מחשבת תחילה. אנרגיה זאת חזקה מאוד ולוחצת על כפתורים לא מעטים שנוגעים לאיזון בין מחשבות וחלומות לבין היישום במציאות החיים..אם נדע להמיר את הקונפליקט לדיאלוג יש סיכוי מצוין שנוכל למצוא קצה חוט שמוציא מתוך מבוכים ישנים, פתרונות חדשים והיפוך של מצבי מלחמה למצבי השלמה, שולם ושלום.. לכן הטיפ:) להיות מודעים ל-"תופעה" לנשום ולספור עד שלוש ולנתב את האנרגיה לתנועה ומוטיבציה במקום לחץ, מתח ופיצוצים

12.5.18 מארס נכנס לצל טרום רטרו
מארס נכנס היום לצל טרום רטרו ומנקודה זאת עלינו להתחיל להיות ערים לתמרורים בדרך, זה הזמן בו מתחילות נורות ההזהרה לפעול ולהאיר נקודות בהן אנו פוצעים עצמינו, מאפשרים לאחרים לנהל אותנו או לשלוט בנו דרך שלל סוגים של מניפולציות רגשיות שנובעות מפחד , מתח וחרדה.. כשמארס עובר בזירה זאת מתעורר "מוח הלטאה" שלנו ומתחיל לפעול ממקום של הישרדות, המתח עולה, האדרנלין נוסק, ואנו יוצאים ממיקוד (מארס ממקד לפעולה) ובמקום להיות ממוקדים אנו מתפזרים בכעס, תסכול, חוסר אונים עייפות ובעיקר עצב עמוק... צער ועצב על מה ששולט בנו בעיקר פחדים, דמונים ופוביות (כשמות ירחיו של מארס) לכן זמן זה הוא זמן של זיהוי מה שצף עולה כדי שברטרו נוכל להיכנס לשכבה עמוקה ומודעת יותר ובצל פוסט רטרו נוכל לצור מציאות שונה , בונה, מפרה ומעצימה...כיוון שמדובר בתהליך ארוך ..הרטרו מתחיל ב-  26.6.18 וכל התהליך מסתיים ב-8.10.18  .. כדאי להבין בפני מה אנו עומדים וככל שנדע יותר, כך נוכל למנף את חיינו למקום חדש.. וכמובן מתחילים במפה אישית, לכל מי שיש איוש כוכבי בין מעלה 28.37 בגדי עוד מעלה 9.13 בדלי  .. זה התור שלכם!!! אגב התהליך משפיע ממול לכל מי שיש איוש כוכבי ממעלה 28.37 בסרטן  ועד מעלה 9.13 באריה ו(לציר זה  מתווספים טלה/שור ומאזנים/עקרב.. על אותו מרחב) זמן בו מוקשים ישנים מתחילים להצית עצמם דרך המפגש עם המציאות..

13.5.18 מרקורי נצמד לאוראנוס

מרקורי מייצג את המערכת החשיבתית ותפיסת המציאות הנובעת ממערכת זאת.  אוראנוס מייצג את מה שמעבר מוכר והידוע. לכן בזמן זה רעיונות, מחשבות ותקשורת יכולים להגיע לקיצוניות מרתקת, למעשה מיקום זה מאפשר פריצת גבולות החשיבה . מדובר באנרגיה מאוד קיצונית, מהירה, ספונטנית ומאפשרת להתבונן במציאות באופן חדש לחלוטין. רק כדאי להיות מודעים למהירות שלא מאפשרת לעכל וגורמת לפלוט רעיונות בטרם הבשילו, זה המקום לעצור ולנשום:) . אנרגיה זאת מתרגמת את המציאות באופן שונה ולכן נוצרת פתיחות, גמישות ואפשרות למצוא פתרונות חדשנים לבעיות ישנות, או במילים אחרות, הגאון הפנימי יכול להגיח ברגע זה , כדאי להקשיב לו... חשוב לציין מרקורי בטלה מדבר על תפיסה מהירה, מחשבה חדה ודינמית, מעבר חד ומידי בין רעיון לרצון ופעולה, דחף חזק להגיע כמה שיותר מהר לתוצאות, למעשה זה הזמן שיכול לסייע לצור מינימום מאמץ מקסימום אפקט, וכמו תמיד, הבחירה בידנו לאן זה ילך, אם לחוסר סבלנות, כעס ותסכול עם חרטה עתידית על פליטות פה או הבנה שרעיונות כעת מגיחים לאוויר העולם .. ונקודה אחרונה בנוגע להיבט זה, זאת הפעם האחרונה שמרקורי נצמד לאוראנוס בטלה משום שאוראנוס עובר עוד יומיים לשור , אגב, הצמידות הבאה בין מרקורי לאוראנוס בטלה תחול ב- 22.3.2095  .
.
13.5.18 מרקורי נכנס לשור

מרקורי מאט את המקצב בטריטוריה של השור, המחשבות מקבלות גוון פרקטי יותר, התקשורת זהירה יותר והתבלין המאפיין את התפיסה והגישה בזמנים אלה השהייה. בזמן מעברו של מרקורי התודעה נרגעת, הקצב מתמתן ולעיתים נמצא עצמינו מחפשים את המילים המדויקות, החיפוש אחרי ההגדרה לוקח זמן רב יותר נוכח הצורך החבר בין מילה לחוויה. זמן זה מאפשר להשקיט את השכל ולהירגע, לחבר בין תחושות לבין מחשבות. למעשה זמן זה מאפשר בניה של אינטליגנציה חושית, תכנון שקט ומקצב איטי דרכם זורעים את המחשבות לקראת העתיד..


שבוע נפלאתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII