מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי מאי 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע השלישי של מאי 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השלישי של מאי

מולד הירח בשור 15.5.18
מאמר נפרד לקראת המולד עצמו

15.5.18 אוראנוס נכנס לשור
אוראנוס מסתובב סביב השמש לאורך 84 שנים ובמהלך זמן זה מבקר בכל קבוצת כוכבים (מזלות) לתקופה של שבע שנים. היום אוראנוס נכנס לזירת השור וכאורח בזירה זאת מביא עימו רוח חדשה ואחרת, משהו לא מוכר שלוחץ על כפתור פנימי הנוגע לביטחון .

כיוון שאוראנוס הוא פלנטה איטית הלחץ שהוא מפעיל ארוך יותר, עמוק יותר וחזק יותר. כשכפתור הביטחון נלחץ מתעורר משהו של חשש, אי ודאות, פחד והיאחזות במוכר והידוע. אוראנוס מכניס את הרוח האחרת ושפוגעת כמכת ברק בביטחון המוכר והידוע ולמה? כדי להוציא אותנו מהמרחב נוחות שיצר מרחב של נכות, זמן של התעוררות חזקה מאד ופריצת גבולות הביטחון המוכר והידוע.

בטחון מוכר וידוע כולא אותנו בשגרה, בהיאחזות ובמאבק עם כל מה שדורש מאיתנו לצאת מהקווים. כשאוראנוס מגיע לבקר בזירה זאת הוא דוחף אותנו מחוץ לקווים כדי שנצא ממה שכולא את החלקים הגבוהים שלנו, כדי לנתן לנפש להוביל וכדי שנוכל לצאת משלשלאות המוכר והידוע או במילים חרות כדי שנוכל לפרוץ את תקרת הזכוכית.

כשאורח מיוחד מגיע לבקר אנו נערכים לקראתו במיוחד שהוא מביא עימו מתנות לרוב:) שחרור, עצמאות והארה, אוראנוס הוא אורח מיוחד שמאיץ את התהליכים ומכריח לפרוץ את הגבולות כדי לגלות את המתנות האינדיבידואליות שלנו

האנרגיה האוראנית יוצרת חוסר שקט, מתח גבוה, קפיציות, ויותר מכל חוסר מנוחה לגבי האזורים בחיינו שהסכמנו להתפשר על סטאטוס קוו , מה שחשבנו שבטוח מתגלה כבטוח לכאורה. מצב זה מכניס לחוויה של קושי ומתח גבוה מאד. למעשה, התודעה מקבלת תבלין של האצה ודורשת משאר המערכת (גוף, רגש ו..) להתאים את המהירות ולכן התחושות שנוצרות כעת הן חוסר מנוחה גדולה מאד, משהו בפנים מתחיל להתעורר אבל כפתורי ההתניה עובדים שעות נוספות כדי לוודא שאנו בטוחים:)

חוסר מנוחה מעיר את דמות המורד ובמצב זה נמצא עצמינו פועלים בדרכים אחרות, דרכים שונות, חדשות שאולי מוזרות גם לנו אבל אי אפשר אחרת, במידה והכנו עצמינו לאורח נדע איך לעבוד עם ההשפעה האנרגטית שמביא הביתה וממקום זה נוצרת פלטפורמה לניסים של ממש
שאלת המפתח לתקופה זאת היא ביטחון או ביטחון לכאורה, שכן השפעה של אוראנוס פותחת את הערוץ לעתיד אחר, תסריט שונה לחלוטין אם נסכים לשחרר את האחיזה ונסכים לבדוק את החוזה הפנימי שלנו עם האני האוטנטי האמיתי..

מי יחווה הפעלה חזקה במיוחד? מזל שור, או כל גרם שמימי שממוקם בשור ואליהם יצרפו המזלות הקבועים: אריה , עקרב ודלי כמובן לכל מי שיש נוכחות אוראנית חזקה במפה.. זמן להתעורר ולשנות ..חשוב! זה לא הזמן לשנות את תנוחת השינה הבאה אלא לשנות חוזה עם מה שיכול להיות..
למי שרוצה לבחון את מעבר אוראנוס ביחס למפה אישית, אני זמינה לקריאה עמוקה בנושא, לפרטים נא ללחוץ כאן

למי שרוצה להצטרף לסדנה מיוחדת על מהות אוראנוס בשור והתסריטים שמביא עימו .. עם התיחסות למפות אישיות, יש לנו סדנה

סדנה מיוחדת בנושא: אוראנוס בשור - שובו של אל השמים לממלכת האדמה. 

יום רביעי 30 לחודש בשעה 19.00 מסע מרתק ומרגש
.


16.5.18 מארס נכנס לדלי
אחת לשנתיים מארס עובר במזל מסוים ומעיר את האנרגיה של אותו איזור לפעולה. היום מארס נכנס לדלי ובניגוד לפעמים האחרונות בהן מארס נע בזירה זאת וחלף עליה במהירות, הפעם מארס ישהה באיזור זה יותר מהרגיל משום שבזירה זאת מארס יעשה את הרטרו שלו.
מארס נע בזירת הדלי ומעיר האפשרות שלנו לפגוש את האינדיבידואליזם  והייחודיות האישית, זמן זה מהווה מסע מרתק להיזכר ביכולות המיוחדות שלנו והשפעתן על החברה, קהילה והעולם..

מארס מייצג אומץ, אסרטיביות, יוזמה ויכולת להביא מהכוח אל הפועל את החלום והחזון שלנו. כשמארס נכנס לדלי נפתחת דלת מיוחדת המאפשרת להביא לידי ביטוי את האוטנטיות המיוחדת לכל אחד מאיתנו.  מארס פועל בשלוש פאזות (שלושה מצבי תודעה שונים) : השורד, הלוחם והמנהיג ולכן התנועה של מארס בדלי מאפשרת מסע אמיץ למפגש עם הקול הייחודי , לשרוד את המפגש ללא פחד ולהסכים להלחם למען אותו קול כדי לאפשר לאותו קול פנימי להנהיג אותנו.

כיוון שאנו חווים מסע עם חלק מאוד ראשוני בתוכנו, מערכת האוטומציה הפנימית יכולה להגיע למקומות לא פשוטים וממקום זה  הצל יכול לקחת חלק פעיל במפגש עם החיים: הצל של מארס בדלי יכול לפרוץ כאילו משום מקום ובאופן לא צפוי כפחד וחשש, בריחה, התרסה, מרידה, התנגדות ומלחמה, אך כמו תמיד הצל נועד להציג את האור בדרך אחרת. זה הזמן לפתוח את עצמינו למשהו חדש, רעיונות עדכניים לזמן העכשווי כדי לאפשר את העצמאות והחופש להיות. בנוסף חשוב לזהות שמארס בדלי פועל לא רק למען הטובה האישית, אלא למען רעיון חדש ומיוחד שיכול לאפשר חופש ועצמאות גם לקהילה בה אנו חיים, לקבוצה אנושית שחולקת רעיון, חזון  או חלום דומה.

לכן זמן זה מאפשר להתחבר לספונטניות, הומניטאריות, שחרור פחד ויצירה מתוך חדווה ושמחה. מומלץ לשים לב לחוסר יציבות שמארס מביא לזירה זאת, אך בו זמנית לזהות זאת כנורות אזהרה לבעייתיות שזקוקה לשינוי. וממקום זה להסכים לאמץ רעיון חדש כדי לאפשר למנהיג הפנימי שבתוכנו להנחות אותנו למקומות שמעבר לנוף המוכר, בכל תחום, מימד ורובד בחיינו..

לכל מי שרוצה לבדוק איך ישפיע מעבר מארס בדלי ביחס למפה אישית, אני זמינה לקריאה אישית, לפרטים נא ללחוץ כאן

ולכל מי שרוצה לקחת חלק בסדנה מיוחדת בנושא.. ממש בקרוב פרטים נוספים

19.5.18 ונוס נכנסת לסרטן
היום ונוס נכנסת לסרטן, והמיקוד ביחסים שלנו עובר לאזור של משפחה ומערכות תמיכה, זה הזמן בו הצלילים של העבר מנגנים ברקע, ציפה של רגשות ותחושות של עבר מחזירה לנמל האם:) זמן בה מעורר את הצורך שלנו בשבט, משפחה, מערכת תומכת, אהבה ואכפתיות ולכן מומלץ להשקיע את האנרגיה, הזמן והנוכחות באותם שורשים שמזינים אותנו.

מעבר ונוס בסרטן מדבר על אפשרות להתחבר לזמנים קדומים בעבר שלנו, בין אם עבר לוקלי או עבר גלגולי, לכן נוצר צורך ורעב להתחבר , לצור אינטראקציות, לתת מקום לרגשות להניע אותנו אך בו זמנית כדאי לזהות שאם מקומות אלה פצועים או מגורים יתר על המידה ייווצר מקום של פגיעות, או התגוננות או מפגש עם מניפולציה רגשית שלוחצת על כאב עמוק יותר... זמן נפלא לרפא וטפח את המקומות שמזינים אותנו.


20.5.18 ונוס תשעים לכירון
זוויות מדברות על יחסים בין שני קולות פנימים (או יותר) בין אם מדובר בדיאלוג פורה או בין אם מדובר בקונפליקט עמוק שלוחץ על פצע, כאב ומאבק אישי ...
זווית זאת בין ונוס לכירון לוחצת על החיבור בין הצורך העז להיות חלק ממעגל של אנחנו למול הצורך העז להיות אני ולעבוד עלפי הרצון האישי שלי  ..מצד אחד נחווה את הקול שמספר לנו עד כמה אנו זקוקים למעגל תמיכה, עד כמה אנו זקוקים לעוגן, שייכות ולהיות חלק ממשהו שמזין אותנו ומצד שני נחווה את הקול הפנימי שמספר לנו על הרצון האישי, המסע האישי, המטרות והיעדים האישים וכיון שדיאלוג זה לוחץ על קולות בראשיתיים, עולה חזק מאד הפצע של החתיכה החסרה.. כל מה שנבחר תמיד יהיה משהו חסר ולעולם לא נרגיש שלמים. האם? זווית זאת בין ונוס וכירון מציעה הזדמנות לעבוד על סוגיות אלה ולמצוא את שביל הזהב.. המסע להסתגלות מגיע לשיא מסוים היום ומאפשר להתגבר על אותו מלכוד שיושב עמוק עמוק בזיכרון שלנו, האישי והקולקטיבי..

לכן אם נמצא עצמינו בקרב פנימי שמקרין החוצה, הטיפ, לעצור ולנשום כי הגענו למקום בו נפער פצע בין הבידול האישי האינסטינקטיבי לבין התחושה וההרגשה של חלק ממשהו גדול יותר, הפצע הוא פצע כירוני ופצע זה יפמפם ויגרום לנו לחוש את נבדלות וההפרדה,
ויותר מכל את הכאב והמרחק בין מה שאפשרי ברמה של חלום למציאות. לכן בעיות לא פתורות ופצעים פתוחים בנוגע ליחסים וכל דבר שאנו נותנים בו ערך יכולים לעלות באופן חזק ביותר מהלא מודע, אמנם הכאב בלתי נמנע אך מביא עימו ריפוי ...כדי לרפא משהו השלב הראשוני הוא המודעות לאותו פצע, זה הזמן בו ניתן לבדוק באופן מודע את מה שעלה מהלא מודע, לחקור לעומק ולהבין מאיפה זה מגיע .

זה הזמן לפגוש את המציאות כפי שהיא, ללא כחל וסרק כדי לזהות את המשאבים שיכולים להוות גשר ליציאה מהמבוך בין אם מדובר בכספים או יחסים או דיאלוג בין אידיאלים וערכים לבין המציאות הבוטה והיומיומית.. היבט זה לא מביא את הפתרון על מגש של כסף שכן מגרה את הפצע, אך מאפשר להתמודד ולמצוא פתרון ממקום עמוק ואוטנטי... כדי למצוא את הריפוי והחופש, למי שרוצה לבדוק את ההיבטים הכירונים במפה האישית , אני זמינה לקריאה כירונית עמוקה, לפרטים נא ללחוץ כאן

21.5.18 שמש נכנס לתאומים
מזל טוב לכל התאומים!! היום שמש נכנס לתאומים ואנו פוגשים זירת התנסות חדשה:)  מעבר השמש לתאומים פותח ערוץ חדש לתקשורת, וממקום זה רצוי להזכיר שכל שנה אנו חוזרים לזירת התאומים ולומדים מחדש מהי תקשורת, כל שנה יש לנו חודש שלם לנהל שיח חדש עם מספר הסיפורים שלנו..

ומה זה אומר? בזמן זה נוצר לנו מרחב בו אנו יכולים להגיע ולגעת באותיות הראשוניות ביותר של השפה שלנו. מאיפה מתחילה השפה?מהגיל בו האדם מתחיל לתקשר, ברמת העקרון כל תינוק אנושי שנולד מתחיל לחקות את מה שרואה בסביבתו הקרובה ביותר מספר דקות אחרי הלידה, שם נפתח הקוד הראשוני למפתח התקשורת שלנו.. למעשה השפה הראשונית יושבת על חיקוי, מחקים שוב ושוב תנועה, צליל, מחברים ויוצרים קשר ועוד קשר ותקשורת כדי לנוכל לגשר על הנבדלות הראשונית שלנו..

כיון שהשפה הולכת רחוק בזמן אנו יכולים לחוות בחודש זה את אותו זמן רחוק דרך הלהטוטן הפנימי שלנו, דרך אותו מרכיב המנהל אותנו מבלי שנבין .. מאותה מערכת שהחלה לפעול כמה דקות אחרי הלידה:  אותה מערכת אוטומטית משם נשלפות התגובות המילוליות שלנו וממקום זה נוכל להבין את מספר הסיפורים ולמה הוא מצויד בסיפור כזה או אחר..

דרך המפה האישית ומיקום אנרגית התאומים נוכל לגעת במקום זה..   ואיך לשפר את החוזה שלנו עם מספר הסיפורים דרך הבנת רבדי התודעה של אותו מספר סיפורים, למי שרוצה להיכנס לחוזה זה, לחקור ולשנות את החוזה ביחס למה שאפשרי בזמן זה, אני זמינה לקריאה טלפונית עמוקה, להבנת דמות זאת ואיך ניתן לשדרג אותה כדי לפגוש את המציאות העכשווית המשתנה.. לפרטים נא ללחוץ כאן

ברכות לשבוע מעורר השראהתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII