מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי יוני 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של יוני 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של יוני


12.6.18 מרקורי נכנס לסרטן
מרקורי הוא מספר הסיפורים שלנו האחראי על תכנת החשיבה ותפיסת המציאות ובכניסתו לסרטן הוא נכנס לזירה של כפתרי לחיצה הנוגעים בזיכרונות עתיקים, ועצם המגע גורם להצפה רגשית, כמו קצוות העצבים טובלים בים של העבר ומאפשרים להציף בגלים ענקים את מה שמסתתר למטה.. ולמה? ההצפה  מעלה זיכרונות מהלא מודע אל רובד התודעה ומכאן אפשרות להתבונן, לטפל, לעבד ולהביא למודעות את מה שנמצא שמנהל אותנו מתחת לפני השטח  .. כיוון שמדובר בעבודת עומק על חלקים נסתרים הנובעים מזיכרונות עתיקים, החל מילדות וינקות ועד לזמנים קדמונים של גלגולים אחרים : מדובר בזמן קצר בו המון עולה לפני השטח, חשוב.. לנשום, להתבונן, להיות בעירות ולהסכים לשנות.גישה, תגובה, קישורים ויחסים  כדי לבטא את הרגשות באופן נקי ובריא ולא ממקום טעון של הלא מודע

13.6.18 מולד הירח בתאומים-בקרוב במאמר מיוחד


14.6.18 מרקורי עושה תשעים לכירון
יחסים בין שני השליטים של מזל בתולה (מרקורי שליט עתיק וכירון שליט חדש) יוצר לחץ חזק מאוד על סוגיות של תפקוד, תפיסת מציאות, כאב וחולי...  מרקורי ממוקם במיקום של רגע אחרי הייתי בבית (שליט מזל תאומים) וכירון רק מסתגל למיקום החדש בטלה, השיח בינהם מדבר קונפליקט שיוצר לחץ , נוצרת חוויה וההרגשה של כאב בחיבור לעולם. בזמן זה האנרגיה זאת מובילה אותנו לאזור מרתק בו נוכל לזהות איך מילים, תפיסות, אמונות וגישות יכולות לפצוע או לרפא, לפגוע או לסייע ולתמוך.  אנרגיה זאת מדברת על הצורך להביא מודעות חדשה שאיתה ניתן לרפא, לא משנה מאיפה הכאב מגיע או מאיפה הפצע נולד, ולמה כעת החצי כוס הריקה כל כך נגישה. זמן זה מאפשר להיות מודעים למקומות שאנו פוגעים בעצמינו דרך דיאלוג שלילי, ביקורת נוקשה והטלת ספקות שלילים ביכולות שלנו, אמונות ותפיסות שרחוקות מידי מהמציאות ולכן יוצרות הרגשה של ניכור, ריחוק וגלות.. ..

זה הזמן להבין את המורכבות המעודנת שלעולם לא מושלמת, לכן תמיד יהיה בסיס לפגוע בעצמינו או באחרים דרך מחשבות שליליות, מילים בוטות, ואמירות פוצעות: לכן האנרגיה היום מאפשרת להתבונן יותר לעומק ולנסח את המחשבות, האמונות וחלומות מחדש, זה הזמן שמאפשר לספר את הסיפור בגישה אחרת ופרספקטיבה שונה ובכך להתחיל להגיע למעין של חכמת הריפוי בכוח המחשבה.  לכן הטיפ של היום, לנשום, לחשוב עוד פעם מכיוון קצת שונה, לבדוק את האמונה והפילוסופיה שמלווה את הגישה, לנשום ושוב לחשוב מחדש ועם כל נשימה להטמיע את ההבנה שאנו לא מושלמים ואין מילה מושלמת ואין סיטואציה מושלמת, אך יש שלמות בקבלה והיכולת לרפא את עצמינו בכוח המחשבה וכוח המילה. ..

קונפליקטים פנמיים שנוגעים בתרגום המציאות מהווים את המקור הראשון לתחושת הריחוק, ניכור ונטישה ולכן זמן זה נפלא לעבודה פנימית עם מספר הסיפור, הפילוסוף והחולם הפנימי..למי שרוצה להבין איך מתנהל דיון זה בין מרקורי לכירון במפה האישית, אני זמינה לקריאה מרתקת על מהות מרקורי/כירון במפה האישית ואיך מתבטאת כעת,לפרטים נא ללחוץ כאן

14.6.18 ונוס נכנסת לאריה
ונוס מייצגת את הצורך באהבה וזירת האריה מייצגת את הבמה עליה מתרחשת האהבה ולכן כשוונוס נכנסת לאריה מתחילה דינמיקה חדשה של אהבה ...חשוב לזהות שניצני האהבה הראשונים מתחברים למקום של הילד הפנימי שבנו ולכן זמן זה לוחץ על כפתרי הילד הפנימי וממקום זה מעבר ונוס לאריה מביא אנרגיה חדשה שיכולה לסייע לנו לגלות  את החלקים היצירתיים שבנו, לתת ערך מחודש לילד הפנימי, לפתוח דיאלוג עם הנאת הקיום של החיים:) לפתוח ערוץ לאהבה, אהבה נקייה וטהורה כמו של ילד קטן.. זמן נפלא לפתוח את צ'אקרת הלב!

וברקע מתחילים להרגיש יותר ויותר את מארס שמתקרב יותר ויותר לכדור לקראת הרטרו..

שבוע נפלאתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII