מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי יולי 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של יולי 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של יולי


5.7.18 כירון נכנס לרטרו

כירון נכנס לרטרו עד דצמבר ומהלך תקופה זאת הסוגיות שעולות לשולחן נוגעות לריפוי החוסר אונים, הכעס, כאב ופחד לצד השברים והסדקים בין החלקים המרכיבים את השלם הפנימי .כירון הוא הגשר בין החלקים האישים ביותר לחלקים הגבוהים ביותר, למעשה כירון נוגע בפיצול/חיבור של כל מה שעובד על דואליות. כירון הוא הפצוע המרפא וכל תנועה שלו על הגלגל לוחצת על אנרגיה מסוימת שמאפשרת ריפוי וכשכירון נא לאחור (אגב תנועתו שונה מתנועת גרמי שמים אחרים) נוצר לנו מרחב להיפגש עם סוגיות פצועות בחיינו ולהתבונן למקום חדש ועמוק יותר.. ההילוך לאחור מורגש כבר שבוע ואף יותר ...תחילת הרטרו  בנקודת התחנה שממנה כירון יוצא למסע לאחור היא נקודה בעלת משמעות כמו אבן דרך בתוך המסע פנימה לפיוס ולריפוי, לכן יום זה מהווה נקודת מפנה לכל מה שלא מאוזן בחיים, לכל מה שזקוק לאישור מחד וריפוי מאידך.. כיוון שנקודת זמן זאת אקוטית במסע התפתחות ברבדים העמוקים ביותר והקרנתם לחיים בכלל..

כירון מייצג את מחסן הטראומות וזיכרון עתיק ביותר של הפצע בכל המישורים והרבדים. לכן הנקודה בה נעצר ומאט את תנועתו נוצר מצב בו נוכל לפגוש את הפצע ואת המסע לריפוי (נולד מתוך צורך) . בזמן זה כל בעיה שנוגעת לתפקוד הגוף, רגש, נפש, מנטל ו... יכולה לצוץ בעוצמה חזקה יותר. הרעיון לפגוש את הבעיה, לעבד אותה, להכיל, להסכים לצור חוזה איתה ובכך לצור נקודת מפנה. המסע הוא מסע לשקם ולפייס את המקומות הלא מאוזנים שיצרו את הבעיה מלכתחילה.  כיוון שהכול מתחיל ברבדים האנרגטיים, זמן זה אנו יוצאים למסע פנימה כדי לזהות איפה האנרגיות לא פועלות ופועמות בצורה מאוזנת ומפרה, זיהוי והבנה שיעזרו להבין את הלמה והאיך, האיך יתן את הכלים לאיך ניתן לקחת אחריות על איזור/בעיה כדי לאפשר ריפוי והעלאת התדר של אותו איזור/בעיה... פצע, חולי או בעיה הם תוצאה ותוצר שמגיע ממקם מסוים והרטרו של כירון יכול לאפשר לנו לזהות, להכיל, לעבד, לרפא ולשנות...

נקודת העצירה/התחנה שממנה כירון יוצא למסע לאחור היא נקודה בעלת משמעות כמו אבן דרך בתוך המסע פנימה לפיוס ולריפוי, לכן יום זה מהווה נקודת מפנה לכל מה שלא מאוזן בחיים, לכל מה שזקוק לאישור מחד וריפוי מאידך.. כיוון שנקודת זמן זאת אקוטית במסע התפתחות ברבדים העמוקים ביותר והקרנתם לחיים בכלל.. ממליצה בחום על יעוץ כירוני... המפתח לשינוי, פיוס, ריפוי ויצירה של מציאות חדשה.

5.7.18 מרקורי מול מארס
מרקורי מייצג את המחשבה והתקשורת ומארס את הרצון והפעולה , זווית זאת מדברת על קונפליקט בין שתי הסוגיות הללו, זהו מאבק בין השכל ובין הרצון, בין המחשבה לבין הפעולה ולכן זמן זה יכול להביא רוח של סכסוך, אתגר שנוגע לדחפים שנובעים ממקום מאוד ראשוני , מקום זה יוצר את הפתיל קצר ויותר מכל ליבוי של פחד/ כעס ולכן בקלות רבה ניתן לפלוט בזעם דברים שלא ניתן להחזיר לאחור או להתחרט. לחילופין זמן זה יוצר הזדמנות נפלאה לעבודה פנימית של חיבור בין שני הקולות הללו, ניתן לאזור אומץ ולעשות דברים שדחינו ולא העזנו עד כה, או שסיפרנו סיפורים ותירוצים שוב ושוב    חשוב לראות שכעת הקונפליקט בין מרקורי ומארס חזק מתמיד משום מארס נמצא ברטרו ונוגע בכבות עמוקות יותר של מה מנהל אותנו ומה מניע אותנו ולכן הקונפליקט יכול להעלות סוגיות שנדמה שפתרנו או סוגיות שהדחקנו והתעלמנו, זמן נפלא להתבונן באומץ

במקביל מרקורי עוד רגע נכנס לצל טרום רטרו ולכן הזירה עליה עובר מארס מתחילה להיות מוגרה ויתר על המידה.. מסיבה זאת המתח מתעצם והעצבנות יכולה להוביל למקומות שאינסטינקט אוטומטי שנובע מפגיעות ופחד מוציא את השדים החוצה.. זה הזמן לצאת לרגע  מהתמונה, להתבונן באובייקטיביות, לשמור על שיקול דעת ולהבין שהמלחמה שמוצתת כרגע היא שיקוף מדויק של המאבק הפנימי עם השדים שלנו. הטיפ , לנשום עמוק ולספור עד שלוש.. ולנשום ושוב לספור עד שלוש ולנשום.. והכי חשוב לזהות מתוך השקט שכל מה שאנו מזהים הוא חלק ממה שאנו ואם מרגיש כואב ..זה הזמן להיות אמיצים לשנות את הסיפור כדי להגיע לתוצאות חדשות שתואמות את הרצונות שלנו..

6.7.18 מרקורי נכנס לצל טרום רטרו

מרקורי נכנס לצל טרום רטרו, זהו האזור עליו עתיד לחזור במהלך הרטרו ואנו נוכל לקבל מידע מיוחד ממספר הסיפורים שלנו, מידע שלרגע ששכחנו או לא שמנו לב, זיכרונות, רעיונות, הבנות, אינטואיציות, מסרים וכו.. כשמרקורי יכנס לרטרו ב- 23.3.18 נוכל להשתמש בכל המידע הזה לחיווט מחדש ושדרוג דמותו של מספר הסיפורים.

מעבר לשינוי מהירות מדובר בישורת אחרונה של מרקורי בטרם מסיים את השנה המרקוריאנית.. ולכן זמן זה מספר הסיפורים שלנו נמצא במקום מיוחד בו נוכל לארגן עצמו לכניסה חדשה ועימה שינוי עומק של קידוד השפה ותפיסת המציאות.. על זה נדבר כשמרקורי יתחיל שנה חדשה ובינתיים בואו נשים לב לסימנים שבדרך..

כל מזל יראה סמנים במקום שונה ויחווה את הרמזים של מספר הסיפורים בדרכים שונות. הסוגיה עימה מתמודד מספר הסיפורים נוגעת למחשבה מקורית ואישית שלא מותנית בדפוסי חשיבה של העבר בכלל ובעיקר בזירה מסוימת; ובאותה זירה נקבל את הרמזים בזמן בו מרקורי נע בצל טרום רטרו.

כדי להפיק את המקסימום ממחזור מרקורי זה הנה תאריכי מפתח:
29.6.18 מרקורי נכנס לאריה
6.7.18 מרקורי נכנס לצל טרום רטרו
26.7.18 מרקורי נכנס לרטרו
9.8.18 מרקורי מתחיל שנה חדשה
19.8.18 מרקורי מסיים את הרטרו
2.9.18 מרקורי מסיים את הצל פוסט רטרו
6.9.18 מרקורי מסיים את מסעו באריה

על פניו מרקורי עושה רטרו של שלושה שבועות, אך בפועל אנו רואים שזירת הרטרו מתחילה ב 29.6.18 ומסתיימת ב 6.9.18 תהליך הרבה יותר עמוק המאפשר עבודה עמוקה מאד בכל הנוגע לתפיסות, תפישות, הרגלים ומערכת אוטומציה שבדרך כלל מגיבה למציאות.. זמן זה מסייע לבנות מפגש חדש עם המציאות במיוחד שכל הלולאה מתרחשת באריה.. זמן למפגש עם השמש:)

שבוע נפלאתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII