מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי יולי 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של יולי 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של יולי


9.7.18 מרקורי עושה תשעים ליופיטר
שני הקולות המרכזים שמנהלים את תפיסת המציאות שלנו הם מרקורי ויופיטר וכשנוצר קונפליקט בניהם, נוצרת תחושת בלבול ומתח הנובע מהבלבול יכולה לצור לא מעט כעס שמתפרץ מכל משב רוח וגם הקטן ביותר, למעשה מקום זה  מייצר שרפות שלא ניתן לנהל אותן, זמן זה לוחץ חזק מאוד על תבניות שיוצרת את השפה הפנימית שלנו בנינו לבין עצמינו ובנינו לבין העולם.. התבניות מתחילות לגדול מעבר לקופסאות בהן הן מאוחסנות, או במילים אחרות התת מודע מתחיל להפעיל גלים על גלים של מידע שאגור בפנים כדי שנוכל לבדוק אם המחסנים שלנו עדיין משרתים אותנו בצורה נכונה או שהגענו לנקודת הפג תוקף..

למעשה בחיים היומיומיים אנו עושים את מרבית הפעולות באופן אוטומטי, לא רק פעולות אלא גם מחשבות עובדות באוטומט ורק כשמגיע משהו שונה אנו מוצפים בכל מה שיודעים ומגלים את עקרון  האוטומט.. זה  מה שקורה כעת, ההצפה מכריחה לבדוק מחדש את התבניות הראשוניות שלנו.. במקום שאנו לא מספיק כנים עם עקרון האוטומט נחווה עצבנות יתר, מתח, לחץ, או חלומות/סיוטים או וכחנות יתר, שיפוטיות יתר ומאבקים על כלום.. המטרה, לאפשר לנו לגלות את מה שמתחבא שם בפנים ומנהל את עקרון האוטומט גם בנוגע לתקשורת וגם בנוגע לאמונות, זמן נפלא לרענון ולשינוים את הסיפורים שאנו מספרים לעצמינו לאמונות שאנו אוחזים ונאחזים.

חשוב לציין שגם מרקורי וגם יופיטר נמצאים בתוך לולאת הרטרו, מרקורי בצל טרום רטרו ויופיטר רגע לפני שמסיים את הרטרו ולכן זמן זה מאפשר ערוץ טעון יותר, עמוק יותר ועוצמתי יותר כלכל כפתורי ההפעלה.. זמן נפלא להסכים לצור חוזה חדש!

10.7.18 ונוס נכנסת לבתולה

כניסת ונוס לבתולה מדברת על זמן בו ניתן להבין ברמה הפרקטית את עולם הערכים שלנו, לטהר, לזכך ולדייק את ההתנהלות שלנו. המרחב של הבתולה חושף את הפרטים הקטנים בתמונת החיים הגדולה ולכן קל מאד לזהות ברמה של פרטים מה לא הרמוני ולא מתיישב בצורה מדויקת בכל תחום ומימד של החיים. וזאת הסיבה שמרחב זה מעורר את הקול הפנימי שיוצר אנליזה מדויקת לערכים, מצבים, אנשים ו... וממקום זה ניתן לזהות מה זקוק לשיפור להשקיע בצורה נכונה ויעילה בשיפור ותיעול.ונוס בבתולה מסייעת לחזור ולהשקיע בריאות של הגוף והנפש ולא ממקום של אשמה וקרבנות, לא ממקום של התבכיינות וכאב, אלא מבחירה נקייה של מה שזקוק לטיפול וריפוי.

ונוס בבתולה מזכירה שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים ותשומת לב לפרטים הקטנים יכולה הכרחית בחיים הישגיים שעובדים על מהירות מסחררת במיוחד בימים אלה. זמן זה מאפשר לצאת מפרפקציוניזם ולקבל את ההבנה שהכול בסדר מדויק ובשלמות מפתחת, אם יש תחושה של לכידות וכאב, זה רק תמרור שמעורר לתחזוק שונה וטיפול בפרט קטן נוסף..ונוס בבתולה יכולה להזכיר לנו בכל אחד ואחד מאיתנו יש את הילד הקטן המאוים מהכוח הגדול של העולם, ובאותה נשימה לזהות את החיבור המופלא לאותו משהו גדול שמזין אותנו, זמן נפלא לעצור בתוך הפעולות היומיומית השגרתיות ולנשום, לזהות ולתת את הדעת לאלוהים שנמצא בפרטים הקטנים ואולי גם לעשות משהו קטן למישהו אחר..

חשוב לזהות ששליטי מזל  בתולה נמצאים בתוך לולאת הרטרו, מרקורי נמצא כעת בצל טרום רטרו ומאפשר ערוץ אחר לעבודה עם ונוס..  במקביל כירון שליט חדש של מזל בתולה נמצא ברטרו ומאפשר מגע עם פצעי בראשית .
.
10.7.18 יופיטר יוצא מרטרו
יופיטר מסמל את עולם הדעות והאמונות שלנו ולכן כל תנועה של יופיטר נוצרת הזדמנות לבדיקה מעמיקה של הדעות והאמונות שלנו למישורים ומימדים חדשים. נקודת הזמן בה יופיטר יוצא מרטרו , היא נקודת  העצירה ושינוי מגמה, ולכן מצב זה יוצר לחץ אנרגטי חזק מאוד ומעלה על פני השטח את הספקות  לצד האמונות: לפתע לא ברור אם באמת או אשליה, אם נכון או רק ספורים שספרנו לעצמנו.. הכול בסדר:) אלה סמנים המראים את אופן העיכול והעיבוד של עולם האמונות שלנו, הדרך בה אנו יכולים להביא את אותן הבנות  ליישום ולעיגון במציאות. יופיטר מסיים כעת ארבעה חודשים של תנועה לאחור, התכנסות פנימה למחקר עומק של עולם האמונות שלנו .

יש משהו מרתק בעולם האמונות שלנו, עולם זה ניזון מדעות, הנחות והתנסויות אישיות המהווים תשתית עליה נבנה עולם זה ולכן יש צורך לבדוק את אותו עולם כדי לוודא שאנו מחוברים:) לא רק הנחה ודעה אישית אלא סנכרון לחוקיות של הבריאה. ארבעת החודשים של הרטרו של יופיטר מאפשרים לנו להיכנס לעומק ולבדוק את האמונות, אם יש נטייה לאופטימיות יתר והגזמה באופן קריאת תמונת החיים, זה הזמן בו נוכל לפגוש את המקום ממנו נולדו גישות אלה , כמו כן, אם יש נטיה לפסימיות יתר והתכווצות, זמן הרטרו יאפשר לנו להגיע למקום ממנו נולדו גישות אלה ..כך או כך מדובר באמונה היוצרת את המפגש עם העולם ויכולת ההגשמה שלנו..אחרי ארבעה חודשים, זה הזמן לאסוף את התובנות ולפתוח את הלב להתנסויות חדשות...

חשוב לציין שמיקום יופיטר בעקרב נוגע במאבק האור והחושך הפנימיים שלנו, לכן תנועת יופיטר בזירה זאת מחברת אותנו למקומות בהם  אין לנו שליטה אלא רק שחרור של שליטה כדי לנוע עם כוחות גדולים מאיתנו שמאפשרים לנו לעבור תהליך שינוי עמוק מאד...לידה מחדש. כעת, בזמן שיופטר ינוע בצל פוסט רטרו  ניתנת לנו תקופה ליישום כל ההבנות אליהן הגענו ברטרו של יופיטר במאבק עם המפלצות הפנימית, השדים והשלדים שבארונות שנו.. זמן נפלא לשחרר את חומות הגולם ולפרוס כנפיים אל מרחבים חדשים ומופלאים.. ..ברוכים הבאים לדלת חדשה של יצירה, שמחה וחיבור לשותפות לבריאה ..

12.7.18 שמש מול פלוטו

שמש מייצג את מרכז המערכת ופלוטו את הקצוות של המערכת, שמש מייצג את האור ופלוטו את החושך,שמש מייצג את המודעות ופלוטו מייצג את העולם של הלא מודע ולכן המפגש זה אנרגיה זאת מול זאת  מדבר על יום של כוחות ועוצמות, המופעלות על ידי ההתניות והתנאים בחיינו. נקודת זמן זאת מביאה את כוח ועוצמה הן שתי מילות מפתח שהולכות עם זווית זאת, של מי הכוח והעוצמה? שלך? או של מי שעומד מולך? כוח עוצמה יוצרי לחץ ולחץ יכול למוטט, להרוס ולפרק או לאפשר פריצה של מרחב מוכר ויודע ולידה מחדש.. . זוהי הזדמנות לטעון ולהעצים את עצמנו בדרכים חדשות, להתחבר לאלכימאי הפנימי שבתוכנו, כדאי לשים לב שתהליך זה עוצמתי במיוחד ומשפיע על בני מזל סרטן, מאזנים, גדי וטלה : תהליך זה מכריח לשחרר ופרק את הגולם כדי לאפשר לפרפר הפנימי לפרוש כנפיים ..

הדרך היא חיבור לאוטנטיות, עומק, כנות וממקום זה שינוי תודעה למקום חדש שמאפשר פריצה וחיבור למעוף, שמחה ומרחב תודעה חדש .. הרבה מעבר לאופק הנראה כעת.. חשוב לזהות שהכוח מולו מתמודדים, הוא כוח המייצג את האויב הפנימי, אויב זה מחזיק מראה למשהו שלנו שנראה על פניו כשמשהו של מישהו אחר.. היכולת להתבונן במראה ולהיכנע לתהליך מביא לגילוי עוצמות חדשות.. טיפ: הצל נראה כאן כאויב שמוביל למאבק עם עולמות שמתחת לפני האדמה.. מדובר במדריך פנימי שמחבר בין עולמות מוארים (שמש) לעולמות חשוכים (פלוטו) תהליך פסיכולוגי עמוק מאוד שמאפשר גילוי, העצמה ופריצת תקיעויות ישנות שלכאורה הוו חומות הגנה חשוב לזהות שמארס עדין מהווה נתון במשוואה ולכן הלחץ מקבל מימד נוסף שזורק לפניה ומכריח לעמוד על הרגלים האחוריות כדי להתחבר לתהליך של עבודת עומק על הזהות האישית בכל הרבדים והמימדים..  (מארס ברטרו!) למי שרוצה לבדוק את הסוגיות הללו דרך המפה האישית, אני זמינה לקריאה טלפונית עמוקה  לפרטים נא ללחוץ כאן ...

13.7.18מולד הירח בסרטן – ליקוי ראשון לעונת הליקוים השנה 05.48 בקר
מאמר מיוחד לקראת המולד הלוקה.

שבוע נפלאתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII