מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי אוגוסט 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של אוגוסט 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של אוגוסט


8.8.18 ונוס עושה מולות כירון
היחסים הללו בין ונוס לכירון מספרים לנו על הפצע העמוק שנוגע בצרכים שלנו , פצע זה נובע מהפער בין הצרכים האישיים שבונים את הזהות האישית שלנו  לבין הצרכים שבונים מערכות יחסים. ואיפה מתרחש השיח כעת? בין מקום אישי מקודד אצון אישי לבין מקום שמקודד לתרבות וחברה .. כיוון ששיח זה לוחץ על קונפליקט בראשיתי הקיים בכל אחד ואחד מאיתנו כעת  הוא מאפשר לחזור לרובד עמוק יותר כדי לרפא את אותם פצעי בראשית שלא אחת מיצרים לנו תחושה של התפשרות, התכווצות, השוואתיות, שיפוטיות ושאר מריעין בישין שמרחיקים אותנו משלווה ושמחה בחיינו.

שיח זה בין ונוס לכירון מספר על בעיות לא פתורות ופצעים פתוחים בנוגע ליחסים וכל דבר שנותנים בו ערך יכולים לצוף באופן חזק ביותר מהלא מודע, אמנם הכאב בלתי נמנע אך מביא עימו ריפוי ...כדי לרפא משהו השלב הראשוני הוא המודעות לאותו פצע, זה הזמן בו ניתן לבדוק באופן מודע את מה שצף מהלא מודע, לחקור לעומק ולהבין מאיפה זה מגיע ..זה הזמן לפגוש את המציאות כפי שהיא, ללא כחל וסרק כדי לזהות את המשאבים שיכולים להוות גשר ליציאה מהמבוך בין אם מדובר בכספים או יחסים או דיאלוג בין רצון אישי לבין התפשרות הנוגעת מלחץ של מישהו אחר או קוד חברתי/תרבותי אחר.... היבט זה לא מביא את הפתרון על מגש של כסף שכן מגרה את הפצע, אך מאפשר להתמודד ולמצוא פתרון ממקום עמוק ואוטנטי...כדי למצוא את הריפוי והחופש ממציאות מלאכותית חיצונית או משברים של לב ונפש.

הפוטנציאל הטמון במקום זה מדבר על שינוי מגמה ויצירה של מציאות תואמת חלומות.. זמן ריפוי והתרחבות הלב למציאות הקרובה ביותר, טיפ: לעשות משהו אחד קטן למישהו אחר.. אם כל אחד מאיתנו היה עושה משהו אחד קטן למישהו אחר, יש מצב שתוך רגעים האנרגיה הייתה משתנה ומאפשרת ריפוי לכאב ששושלות נושאות לאורך דורות.. לכן הטיפ, לעשות משהו אחד קטן במשך שבוע שלם למישהו אחר:)  ורגע אחרי מותר לעשות גם משהו קטן בשביל עצמנו:)

9.8.18 צמידות מרקורי שמש

צמידות זאת מספרת לנו שכעת מרקורי נמצא במקום הקרוב ביותר לכדור ולכן סוגיות מרקוריאניות נוטות להקצין בין אם מדובר בתקשורת בנינו לבין עצמינו, או בנינו לבין אחרים או בנינו לבין היקום.. דווקא כעת נוצרת נקודת פריצה פנימית  (נקודת היפוך בתוך לולאת הרטרו) ניתן למצוא פתרון קל ויצירתי, נכון ומדיוק לפריצת הגבולות וחסימת הקירות (לכאורה) כדי להגיע למקום שלם וחיבור אמיתי עם הלב

מרקורי מתחיל היום שנה חדשה, צמידות זאת בין מרקורי ברטרו ושמש מהווה נקודת שיא במחזור מרקוריאני, למעשה זאת הנקודה בה מרקורי נמצא במקום הקרוב ביותר לכדור ולכן נקודה זאת היא נקודת התחלה של שנה מרקוריאנית.  בזמן זה מתאשר חיבור עוצמתי בין המהות האישית לבין עולם המחשבה וממקום זה קל להתבונן בעולם בעיניים חדשות עמוקות יותר, ולכן זמן זה מאפשר תפיסה חדשה ועמוקה יותר של המציאות בכלל ובפרט של מערכת רצונות שלנו..

זמן מרתק של התעוררות חדשה של התודעה, וכמו תמיד שיש עירות והתעוררות חדשה נוצר מתח  מתח הנובע משינוי גישה מצד אחד ומצד שני מהתמודדות עם מחשבה חדשה ולכן חשוב לתרגל נשימות ולהקשיב פנימה.. זה הזמן בו מרקורי נמצא במקום הקרוב ביותר לכדור והחיווט לוחץ חזק מידי, אוורור דרך נשימה והקשבה יכולים לסייע לתרגום והבנה עמוקה יותר של המציאות תוך גילוי והבנה של הרצונות שלנו מהמציאות..

נקודת ההתחלה של השנה המרקוריאנית היא נקודה דחוסה ולכן ברמה הסימבולית כמו לידה מחדש דרך התמודדות עם פחד או אומץ להרחיב ולהגמיש את המחשבה כדי לצור יחסים בהירים יותר עם עצמינו ועם המציאות.. טיפ: תנועה, לתת לאנרגיה לנוע, בין אם דרך נשימות מודעות או דרך הליכה למקומות מעצמים, או דרך שיחה מפרה.. המטרה לצור ניעה , תנועה ופעולה כדי לאפשר לצור מציאות חדשה..

10.8.18 ונוס עושה תשעים לסטורן
ונוס מייצגת את המערכות המאפשרות לנו לזהות את הצרכים הראשונים שיוצרים לנו מרחב בטוח, הדפוסים מוחתמים בשלבים מוקדמים מאד של חיינו מתוך המגע ראשוני ביותר
.
.
לעומת סטורן המייצג את הקוד החברתי, מה מאפשר לנו לחוש שייכות חברתית דרך הכרה,  להכרה דרך החברה, לתיוג ומיתוג של החברה, להצלחה בעיניים של החברה: לכן זווית זאת נוגעת בפער בין הצרכים האישים לבין השפעה חברתית,  מצד אחד ההשפעה האישית היא המדויקת ביותר ונוגעת בצרכים הכי ראשונים שמאפשרים סיפוק, שמחה ואושר ומצד שני ההשפעות של החברה עצומות שכן הן מוזנות מהיסטוריה ארוכה בשנים, הן מוחתמות משושלות משפחתיות ושיוכים שמתבססים על מקור מדיני, לאומי או כל תבנית שאנו רשומים תחת עינו של האח הגדול..

ונוס מייצגת את אותו חלק פנימי שמחפש בטחון במרחב איש י שלא מותנה בדבר מלבד מה שיענה לאותו צורך ראשוני של בטחון בעוד סטורןמדבר על היסטוריה של שושלות ושיוכים שמתבססים על מקורות. סטורן מייצג את התבנית הפטריארכאלית , לכן מפעיל אותנו בסוגיות של טוב ורע, שכר ועונש,  גן עדן וגיהינום, ושוב, תחושות אלה מוחתמות בשלבים ראשונים ביותר של החיים.

סטורן מייצג את הקריטריונים החברתיים שאנו  אמורים לעמוד בהם כדי לחוש את תחושת השייכות החברתית, גאווה וכבוד להיות חלק מחברה מסוימת  וכל מקום בו אנו חשים את הקוטביות של שייכות וחוסר שייכות, הכרה וחוסר הכרה.. מקום זה גורם לנו להפסיק להקשיב לחושים הראשונים ולגוף ולהתחיל להאזין לשכל שדורש ולוחץ בנוגע למה צריך לעשות כדי להיות ראויים לשיוך ולהכרה של החברה בה אנו חיים. ..

כיוון שונוס וסטורן נמצאים במזלות פעילים, מדובר בזמן מיוחד בו ניתן לקחת אחריות ויוזמה לצור תבניות חדשות ביחס לשני הקולות שונוס וסטורן מייצגים...
למי שרוצה לחקור לעומק איך זה מפעיל את המפה האישית שלו או למי שרוצה לבדוק לעומק איך היחסים בין ונוס לסטורן במפת הלידה, אני זמינה לקריאה מרתקת , לפרטים נא ללחוץ כאן

11.8.18 מרקורי עושה תשעים ליופיטר
שני הקולות המרכזים שמנהלים את תפיסת המציאות שלנו הם מרקורי ויופיטר וכשנוצר קונפליקט בניהם, נוצרת תחושת בלבול ומתח הנובע מהבלבול יכולה לצור לא מעט כעס שמתפרץ מכל משב רוח וגם הקטן ביותר, למעשה מקום זה  מייצר שרפות שלא ניתן לנהל אותן, זמן זה לוחץ חזק מאוד על תבניות שיוצרת את השפה הפנימית שלנו בנינו לבין עצמינו ובנינו לבין העולם.. התבניות מתחילות לגדול מעבר לקופסאות בהן הן מאוחסנות, או במילים אחרות התת מודע מתחיל להפעיל גלים על גלים של מידע שאגור בפנים כדי שנוכל לבדוק אם המחסנים שלנו עדיין משרתים אותנו בצורה נכונה או שהגענו לנקודת הפג תוקף..

בחיים היומיומיים אנו עושים את מרבית הפעולות באופן אוטומטי, לא רק פעולות אלא גם מחשבות עובדות באוטומט ורק כשמגיע משהו שונה אנו מוצפים בכל מה שיודעים ומגלים את עקרון  האוטומט.. זה  מה שקורה כעת, ההצפה מכריחה לבדוק מחדש את התבניות הראשוניות שלנו.. במקום שאנו לא מספיק כנים עם עקרון האוטומט נחווה עצבנות יתר, מתח, לחץ, או חלומות/סיוטים או וכחנות יתר, שיפוטיות יתר ומאבקים על כלום.. המטרה, לאפשר לנו לגלות את מה שמתחבא שם בפנים ומנהל את עקרון האוטומט גם בנוגע לתקשורת וגם בנוגע לאמונות, זמן נפלא לרענון ולשינוים את הסיפורים שאנו מספרים לעצמינו לאמונות שאנו אוחזים ונאחזים.

חשוב לציין שגם מרקורי וגם יופיטר נמצאים בתוך לולאת הרטרו, מרקורי ברטרו ויופיטר בצל פוסט רטרו ולכן זמן זה מאפשר ערוץ טעון יותר, עמוק יותר ועוצמתי יותר כלכל כפתורי ההפעלה.. זמן נפלא להסכים לצור חוזה חדש!  המפתח כנות ועבודה אמיתית עם מספר הסיפורים

11.8.18 מולד הירח באריה מלווה בליקוי
מאמר מיוחד לקראת המולד הלוקה..

13.8.18 מארס ברטרו חוזר לגדי

מארס ברטרו חוזר לגדי כדי להזכר במטרות שלנו, כדי למקד את הלוחם שלנו על קרבות מדוקים שיובילו למטרות שלפני כן לא ראינו ולא הבנו.. זה מקום של נקיטת אסטרטגיה חדשה מול העולם ומול הכרח לבחור קרבות ולא לרוץ למצבי קיצון בהם אנו מאבדים משאבים..

מארס עובד בצורה מעולה בגדי, דמות הלום הפנימי שלנו יכולה למקד אל המטרה ולתת עבודה מרוכזת, יעילה, פרקטית ומכוונת מטרה, לכן זמן זה יכול להיות נפלא לפעול למען שאיפות, מטרות או פרויקטים . מארס נחשב לנעלה בגדי כיוון שמכויל למטרה, האנרגיה נעה עם כל הכוח ובקלות, זמן נפלא הביא מהכוח אל הפועל מחשבות רעיונות שעלו בשבועות האחרונים. מארס בגדי מכוונן לעבודה , לעשייה, לפעולה ולהתמודד עם כל מהמורה ואתגר בדרך, המעבר לגדי מאפשר להתמקד במטרות ולעשות, גדי מאפשר לצור תכניות ומארס מאפשר להוציאן לפועל. כדאי לציין שגדי הוא מזל שמייצג אוטוריטה וארגונים, לכן מארס יכול להגיע גם להתמודדות עם אוטוריטה, בוסים, שלטון, הורים, חוק ו... לכן חשוב לבדוק מקומות בהם אגור כעס ותסכול ולפרק בצורה הנכונה כדי לאפשר לאנרגיה לנוע לכיוון פעולה ותוצאה

כיוון שמארס נכנס כעת לאותה זירה בפעם השנייה  (רטרו) סוגיות שהצלחנו להדחיק ולא להתמודד עימן עולות על פני השטח, עדין ברמה של מאבק כשיקבל פתרון ומענה אחרי שמארס יסיים את הרטרו וינוע על זירה זאת בפעם השלישית (צל פוסט רטרו) .. לכן גם אם נראה שהכל כעת לחוץ מאד.. זה רגע לפני!  ולמי שעבד עם הרטרו של מארס עד כה יש מצב שדווקא זמן זה מצטייר עם מיקוד חד במטרות עם הבנה של תמורות..ומכאן ניתן לפרוץ למעגל ההוויה החדש הכל כך זמין לנו דווקא כעת.

ברכות לשבוע מוארתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII