מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי ספטמבר 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של ספטמבר 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של ספטמבר


8.9.18 ונוס עושה תשעים למארס
ונוס מייצגת את הצד הדיפלומטי, בעוד מארס מייצג את הרצון חדור מטרה וכשנוצר שיח מסוג זה, נוצר ויכוח חזק בין הנכונות ללכת בדרך הויתור, הפשרה, העשייה למען הפריה הדדית למול הרצון ללכת בדרך של האני מאמין מתוך דעתנות בלתי מתפשרת.. מקום זה מוביל לחוסר שקט שלוחץ על הפער בין שתי אנרגיות בסיסיות בתוכנו .. כשמבינים ומודעים לויכוח זה אפשר לרתום את שתי האנרגיות למטרה נעלה דרך שיתוף פעולה. אם אין מודעות או מאפשרים לכפתורי האוטומט הישרדותיים לנהל את החיים יש שתי אפשרויות: לעצור בפינה עם ונוס ולחוות תחושה של כניעה או לרוץ עם מארס כשהחרב שלופה למלחמה.. כך או כך נוצר מצב של חוסר איזון שמוביל למתח, מאבקי כוחות, סוגיות של שליטה/קורבן וכו..  נקודה מעניינת היא ונוס שנמצאת במעלה קריטית בבית (מאזנים ) ולכן עוצמתה גדולה מאד ונקודה נוספת היא לולאת רטרו של ונוס.. רק בתחילתה אך בעוצמה גדולה וזאת לצד מארס שנמצא במעלה קריטית (גדי) בצל פוסט רטרו, מה שמספר לנו שגם מארס בתוך לולאת רטרו .. ממקום זה העוצמות חזקות במיוחד ונוגעות ברבדים שבדרך כלל לא זמינים לנו.. איך מתמודדים? המפתח מודעות ונכונות לזהות שלמרות שמדובר בשני חלקים שונים בתוכנו, שני חלקים אלה יכולים לפעול למען משהו גדול יותר שממנו ניתן לבנות אמונה ואימון בתכנית הגדולה..

9.9.18 ונוס נכנסת לעקרב

ונוס היא שליטת מזל שור ומזל מאזנים. במזל שור ונוס מייצגת את הפאזה המתבססת על חיבור לאדמה ומים הנחווה דרך עולם החומר והרגש, ובמזל מאזנים ונוס מייצגת את הפאזה המתבססת על אוויר ואש הנחווה דרך חשיבה ורוחניות

כניסת ונוס לעקרב מחברת את כל האלמנטים להתנסות וחוויות למשהו שמעבר למוכר והידוע: למעשה ונוס בעקרב חושפת מרחב לתחושות חדשות, תחושות של עומק, חושניות, אינטימיות ומבדק עומק של הרגשות,
לכן מקום זה יכול להכניס לתחרות, השוואה, מתח, מאבק, כל אלה מלמדים אותנו כמה כוח אנו נותנים לאחר בחיינו, לכן אם נמצא עצמינו בלחץ, כעס עמוק, קנאה, או שאר שבעת החטאים.. זה אומר שהכוח שאנו מעניקים לאחר גדול משלנו וכדאי לבדוק מה אנו ממגנטים לחיינו, מגע עם כוח או עם עוצמה, זליגה או הפריה..   מעבר ונוס לעקרב מקבל משמעות חדשה כעת נוכח לולאת הרטרו בה נמצאת ונוס ונוכח לולאת הרטרו בה נמצא מארס שליט מזל עקרב..

כמה מילים על ונוס בעקרב.. מיקום ומקום ונוס במפה מאפשר לנו להבין את הצרכים של האדם בנוגע לתחושות, אהבה, יחסים קרובים בכלל ואינטימיים בפרט, מה האדם ממגנט ולמה...

ונוס בעקרב מדברת על עוצמות לא רגילות, קתרזיס, עומק, צורך עצום להיחשף , להשיל קליפות ולגעת במקומות העמוקים ביותר ואנרגיית העקרב מייצרת שינוי, מצבי משבר, מאבק, שליטה, אבדן, מבוכים ודרקונים, חורים שחורים ועוצמות אנרגית החיים-קונדליני.

ונוס בעקרב יכולה להתבטא דרך אפקט הנחש, העקרב או הנשר, אלה שלושה מצבי תודעה שונים של העקרב וכל רטרו של ונוס מאפשר לשנות את מצב התודעה מחד ומאידך יצירה של מגנט אחר ליחסים..

ונוס בעקרב, היא דמות פנימית שחיה ונושמת ומפעילה את האדם מהמקומות הכי עמוקים שבתוכו, היא ממגנטת בעוצמות לא רגילות, יש לה שפע של דרכים והופעות למגנט, החל ממיניות כובשת וכלה בניגון על מתרי הנפש שממול. ונוס בעקרב יודעת להשתמש ביחסים אינטימיים כדי לקדם מטרות ולקבל את מה שהאדם רוצה, בין אם הגדלת המשאבים האישים ובין אם התפתחות וצמיחה. ונוס בעקרב חשה איפה יכולה להיות מופרת ולשדרג את הגנטיקה שלה, בכל הרבדים, החל מהריון של ילד וכלה בהפריה של הנשמה. אבל, אותו מקום בדיוק יכול להיות עקרות וחוסר פריון הנובעים מפלישה וגזל ולא מחיבור והעצמה.

ונוס בעקרב הולכת עד הסוף, מוכנה לעשות הכול כדי לכבוש ואותה מידה מוכנה לזרוק כשלא מופרית יותר,לכן מהווה טריגר מרתק לצמיחה ולהעצמה, הנכונות להתבונן ביחסים ממקום זה מהווה שער לשינוי וגדילה.
ונוס בעקרב אוהבת לחקור לעומק, לגלות את מה שמסתתר מתחת לפני השטח ולכן מכריחה לתהליכי עומק,וכמו תמיד תלוי ברובד המודעות של האדם, אם נחש, אזי מחפש את המניפולציה והשליטה עם שורה של כשפים להשיג כיבוש והפריה או אם נשר, מחפש את הטריגר להתפשטות בכל הרבדים כדי לגעת במרחבים מקודשים וקסומים ולצור הפריה והעצמה. .. להמשך קריאת המאמר על ונוס בעקרב נא ללחוץ כאן

9.9.18 מולד הירח בבתולה
מאמר מיוחד לקראת המולד עצמו

11.9.18 מארס נכנס לדלי
אחת לשנתיים מארס עובר במזל מסוים ומעיר את האנרגיה של אותו איזור לפעולה. היום מארס חוזר לדלי אחרי תהליך רטרו חזק ועוצמתי במיוחד,
מארס נכנס לדלי  ב 16.5.18 בניגוד לפעמים האחרונות בהן מארס נע בזירה זאת וחלף עליה במהירות, הפעם מארס שהה באיזור זה יותר מהרגיל משום שבזירה זאת מארס עשה את הרטרו שלו.

מה מארס עושה בדלי? מארס לוחץ את כל הכפתורים שנוגעים לרצון  ומעיר האפשרות שלנו לפגוש את האינדיבידואליזם  והייחודיות האישית, זמן זה מהווה מסע מרתק להיזכר ביכולות המיוחדות שלנו והשפעתן על החברה, קהילה והעולם..

מארס מייצג אומץ, אסרטיביות, יוזמה ויכולת להביא מהכוח אל הפועל את החלום והחזון שלנו. כשמארס נכנס לדלי נפתחת דלת מיוחדת המאפשרת להביא לידי ביטוי את האוטנטיות המיוחדת לכל אחד מאיתנו.  מארס פועל בשלוש פאזות (שלושה מצבי תודעה שונים) : השורד, הלוחם והמנהיג ולכן התנועה של מארס בדלי מאפשרת מסע אמיץ למפגש עם הקול הייחודי , לשרוד את המפגש ללא פחד ולהסכים להלחם למען אותו קול כדי לאפשר לאותו קול פנימי להנהיג אותנו.

כיוון שאנו חווים מסע עם חלק מאוד ראשוני בתוכנו, מערכת האוטומציה הפנימית יכולה להגיע למקומות לא פשוטים וממקום זה  הצל יכול לקחת חלק פעיל במפגש עם החיים: הצל של מארס בדלי יכול לפרוץ כאילו משום מקום ובאופן לא צפוי כפחד וחשש, בריחה, התרסה, מרידה, התנגדות ומלחמה, אך כמו תמיד הצל נועד להציג את האור בדרך אחרת. זה הזמן לפתוח את עצמינו למשהו חדש, רעיונות עדכניים לזמן העכשווי כדי לאפשר את העצמאות והחופש להיות. בנוסף חשוב לזהות שמארס בדלי פועל לא רק למען הטובה האישית, אלא למען רעיון חדש ומיוחד שיכול לאפשר חופש ועצמאות גם לקהילה בה אנו חיים, לקבוצה אנושית שחולקת רעיון, חזון  או חלום דומה.

לכן זמן זה מאפשר להתחבר לספונטניות, הומניטאריות, שחרור פחד ויצירה מתוך חדווה ושמחה. מומלץ לשים לב לחוסר יציבות שמארס מביא לזירה זאת,אך בו זמנית לזהות זאת כנורות אזהרה לבעייתיות שזקוקה לשינוי. וממקום זה להסכים לאמץ רעיון חדש כדי לאפשר למנהיג הפנימי שבתוכנו להנחות אותנו למקומות שמעבר לנוף המוכר, בכל תחום, מימד ורובד בחיינו..

במיוחד כעת כיוון שמארס נכנס לזירה זאת בפעם השלישית.. זאת הפאזה של המנהיג! וכאן עולה השאלה האם באמת הגענו למנהיגות בזירה זאת?

12.9.18 ונוס מול אוראנוס
אם היינו מחפשים סלוגן לאנרגיה זאת, היינו יכולים לבחור בקלות בסלוגן: אמת אחרת. ולמה?ונוס מייצגת את הצורך במרחב בטוח, המקום הסגור והמוכר של הרגלים שנעולים בתוך זיכרונות ישנים של חוויות חושיות ראשוניות ביותר הנשענות על זיכרון קדום יותר הנעול בתוך הגנום.. למקום זה אנו קוראים אמת וחיים בידיעה של הכול בסדר..

וכשנוצרת מולות בין אוראנוס לוונוס , אותו זיכרון עמוק מתעורר ונוצר לחץ לצור משהו חדש, להרחיב את גבולות המוכר, להתנסות בדברים חדשים ובמקביל נוצרות סיטואציות שמכריחות לפגוש את המציאות אחרת, להגיב למצבים לא מוכרים והיות אמיצים מספיק כדי לפרוץ את הסטאטוס קוו כדי לצור חיבור לחוויה חדשה. ואיפה ההתרחשות העיקרית שוונוס נמצאת בצל טרום רטרו בעקרב  ואוראנוס ברטרו בשור (נמל הבית של ונוס) כל ההרגלים והמפגשים שאנו מיצרים בחיים מגיעים למפגש עם הכאוס, עם הלא ידוע והלא מוכר..כל התבניות מתפרקות ומכריחות להתבונן מחדש ולפתוח ערוץ לאמת שמעבר למוכר והידוע, מעבר ליחסיות והיחסים..

זמן מרתק לבחון את המרחב הבטוח, מרחב הנוחות שמא הפך למרחב של נכות ..ואיך יודעים? התחושה וההרגשה שמשהו תקוע.. גם אם ננסה לספר סיפורים, זה לא עובד באמת כיוון שאנו חשים ומרגישים.. ההמלצה להיות בכנות עם ההרגשות והחוויות, לבחון היטב מה מספק בטחון אמיתי ומה מספק בטחון לכאורה ..זמן לאמת והאמת יכולה לסייע לצור יחסים חדשים ואמיתיים..

14.9.18 מרקורי מול נפטון
מרקורי מתמקם מול נפטון ומיקום זה מדבר על אפשרות לפגוש יצירתיות חדשה, השראה, גישה למימד של חלומות, ערוץ למרחבים של הלא מודע הקולקטיבי

...מרקורי מדבר על היכולות של המוח שלנו, בין היתר לזהות, לתרגם, לעבד ולהכניס למגירה הנכונה כדי להעביר לרמה של חוויה, לכן המולות לנפטון מדברת על יכולת להתחבר למימד גבוה יותר, לשנות את התדר לאינטליגנציה אינטואיטיבית ולמוסס את הלוגיקה ורציונל. לכן יום זה פותח ערוץ נפלא לקסם שמעבר ליומיום, לתדרים מעודנים יותר, לחומרי ריפוי גבוהים יותר, למעבר ישיר מהלא מודע למודע וגילוים של משאבים ונכסים מיוחדים שהתחבאו עמוק עמוק בתוך המגירות של הרציונל....ועם זאת, כמו תמיד , גם הצל  פעיל. תפיסת מציאות יכולה לקבל כיוון משלה שלא קשור לעולם של היומיום, הצפות רגשיות לא ברורות וניהול אחר של מספר הסיפורים : מספר הסיפורים האישי יכול להוליך אותנו שולל אחרי מה שנדמה כל כך אמיתי, רצוי ומומלץ לכתוב את המחשבות והגיגים המיוחדים, לשחרר חשמל סטטי ממערכת כדי לאפשר ערוץ נקי ומפגש עם המסרים הגבוהים של הנשמה..

שבוע נפלא
ושנה טובה ומתוקהתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII