מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי אוקטובר 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של אוקטובר 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של אוקטובר


1.10.19 פלוטו מסיים את הרטרו
פלוטו נעצר ומסיים את הרטרו.. נקודה זאת מייצרת תחושת הלחץ גוברת כיוון שפלוטו מגיע לנקודת העצירה וממנה מתחיל לנוע קדימה. למי שרוצה להיזכר במהות ומשמעות הרטרו, נא ללחוץ כאן... מרכוז אנרגיות זה משפיע על כל מי שיש לו איוש שמימי במעלה 18.45 בכלל ובמזלות טלה, סרטן, גדי ומאזנים ... 

בזמן זה האנרגיה הפלוטונית חזקה במיוחד, אפשר לחוות אותה דרך תחושה של עוצמות עמוקות, משחקי מאבק וכוח, מניפולציות רגשיות ושאר מפלצות בולעניות... לכן יש הכרח להתבוננות בזמן זה, מודעות עמוקה והבנה שמה שאנו נתקלים הם חלקים בתוכנו שזקוקים להיכרות מחדש, עבודה אישית, ריפוי ושינוי תדר. מטפורית זמן זה הוא הזמן בו ניתן לצאת מהגולם למעוף פרפר בכל הנוגע לתבניות , טאבו, היבטים רגשיים שטרם העזנו לגעת בהם, לכן המפגשים עם החיים יכולים להחוות כהיתקלות, מאבק וקושי, אלא אימונים לשחרור ומעוף:)

חמשת החודשים בהם פלוטו היה ברטרו, הייתה לנו הזדמנות להיכנס לעומק הסוגיות הפלוטוניות ולהתבונן בבורות הפעורים בכל הרבדים והממדים, לקבל ולהכיל את רעידות האדמה הפרטיות והגלובליות ולאזן את הלחצים שיצרו אותם או לצור מינון עוצמות באופן נכון ובריא...ומנקודה זאת פלוטו מתחיל לנוע בהילוך ישיר ומאפשר להיות עם שכבה אחת פחות..

3.10.18 מרקורי עושה תשעים לפלוטו
הדיאלוג בין מרקורי לפלוטו חודר למקומות עמוקים ביותר של הדפוסים החשיבתיים שלנו ומקלפים את העמדות והסיפורים שאנו מספרים לעצמינו... כדי להגיע לאמת פנימית וכנות ללא התניה. מרקורי הוא הפלנטה הקרובה ביותר לשמש ופלוטו הפלנטה הרחוקה ביותר מהשמש: נוצרת קשת עצומה בין המקום הגלוי והמואר לבין המקום הנסתר והחשוך ... השיח יוצר אנרגיות חדשות שמאפשרות מיקוד חזק יותר, עוצמות גדולות יותר, עומק שונה ויותרמכל יכולת השפעה בתוך המפגש עם המציאות..

האור והצל יוצרים שיח עמוק מאוד שנוגע בכל תחום ומימד בחיים בכלל ובפרט על ציר עליו מתיישב הדיאלוג במפה האישית. בפועל איזור זה מועצם מעבר למוכר והידוע, מכניס לתחום של לא ידוע וגם אם מגיע עם כל הכוונות הטובות בקלות יכול לשרוף .. חשוב לזכור, שתי פלנטות אלה ועלות על אש, אש חמה ואש קרה: אש ששורפת ולכן החשיבות לעצור ולנשום, להקשיב לעומק האינטואיציה ולא להזין את האש ממקום של פחד וחרדה...

זמן שמאפשר מפגש אמיתי וכן לרבדים שטרם היו זמינים לנו, לא רק ברמה אישית בנינו לבנינו אלא ביחסים עם אחרים ולכן הכפתורים חשופים והתגובות מגיעות בעוצמות חזקות מאד... זמן להתבונן , לשחרר את הצורך בשליטה...שינו חוזה שמתחיל משליטה ומגיע עד למקום בו מכונים לזרום באפילה..

5.10.18 ונוס נכנסת לרטרו

ונוס נכנסת לנקודה ממנה מתחיל מסע מרתק של גילוי, הבנה, שינוי, שדרוג והזדמנות נפלאה לעבודה אישית ..ולמה? ונוס נכנסת לשלב חדש בתוך לולאת הרטרו, מסע זה פותח את  התודעה למה לכפתורי ההפעלה, דפוסי התנהגות והתנהלות, תבניות גנטיות והתניות שצברנו לאורך חיינו  לכל מה שלא עובד נכון בחיינו .. כשהבסיס נוגע לערכים, מערכות יחסים, סוגיות כספיות ברמה אישית או ברמה גלובלית עניינים כלכלים , יחסים דיפלומטים ועוד..

למעשה כעת מתחילה תקופה של כניסה לרבדים  עמוקים ביותר ואם משהו לא עובד באופן נכון נוכל להגיע במהירות לנקודת השבירה, השינוי או אפשרות לשדרג ולצמוח.. כדי לאפשר שינוי בעל משמעות החל מיחסים אישים וכלה ביחסים ברמה לאומית וגלובלית..

למען הסדר הטוב וונוס בהחלט נוגעת בסדר הטוב:) הנה תאריכי המפתח של לולאת הרטרו הנוכחי

7.8.18 ונוס נכנסת למאזנים
16.8.18 ונוס (נוגה) במרחק הגדול ביותר מהשמש
2.9.18 ונוס נכנסת לצל טרום רטרו
8.9.18 ונוס נכנסת לעקרב
5.10.18 ונוס נכנסת לרטרו
26.10.18 ונוס נצמדת לשמש ומשנה מגמה מנוגה לאיילת השחר
31.10.18 ונוס חוזרת למאזנים
16.11.18 ונוס מסיימת את הרטרו
2.12.18 ונוס חוזרת לעקרב
18.12.18 ונוס מסיימת את הצל פוסט רטרו
5.1.18 ונוס (איילת השחר) במרחק הגדול ביותר מהשמש
7.1.18 ונוס נכנסת קשת

בסדנה על ונוס ברטרו נדון בכל התאריכים כחלק בלוח זמנים קוסמי לשינוי ויצירת מציאות חדשה


במהלך הרטרו הנוכחי ונוס פותחת ערוץ להזכרות עמוקה בחזון הגדול של הנפש והנשמה, בשליחות וביעוד ואיך למקד ולמנף דרך מעשים ופעולות ליצירת מציאות תואמת חלומות  ..

רטרו זה יהיה חזק במיוחד למי שיש במפת הלידה ונוס חזקה או ונוס ברטרו, או ונוס/ונוס מקודמת בעקרב/מאזנים או איוש כוכבי חזק במאזנים /עקרב או טלה/שור

זמן להזכרות ולהזדמנות לחיות באופן מלא לפי חוזה נשמה.. כיוון שאיזור זה נמצא אצל כל אחד במיקום שונה ועובד על שחקני מפתח באופן שונה.. נתכנס לחקור את הנושא ולהצטייד בכלים למסע זה כדי לממש את הפוטנציאל הטמון בזמן זה..

כדי להפיק את המקסימום ממחזור יחודי זה של ונוס נתכנס לסדנה מיוחדת למידע, ידע, כלים וטיפים אישים.. 5.10.18 בשעה 9.00 בבקר


שבוע נפלאתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII