מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי נובמבר 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של נובמבר 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של נובמבר


6.11.18 מרקורי במיקום הרחוק ביותר מהשמש
מרקורי בצל טרום רטרו במרחק הגדול ביותר מהשמש .. זמן זה מאפשר לאיכויות שלמרקורי להתרחב מעבר לגבולות המוכרים ומעבר להרגלים המוכרים וכיוון שמדובר בצל טרום רטרו , כדאי לשים לב דווקא ליום זה כיוון שחושף הרבה מעבר למה שבדרך כלל זמין לנו. לכן, אם נחווה תחושה של בלבול או חוסר יכולת להתחבר למציאות או סימני שאלה בדבר תפיסת המציאות שלנו זה סימן מעניין ללולאת הרטרו הנוכחית של מרקורי ואם נחווה תחושה חזקה של הבנות חדשות, יש סיכוי מצוין שעלינו על משהו חדש ומיוחד שמעורר השראה ומהווה ערוץ למשהו חדש

כיוון שמרקורי מיצג גם את מערכת העצבים, החשיבה והתקשורת יש סיכוי שמרחב חדש מחווט באופן חדש את הגורמים הללו ויוצר חוסר סבלנות וחוסר הקשבה.. הטיפ, נשימות, לתרגל נשימות, להרגיע את המערכת העצבית במקרה ומגיעה למקומות חדשים ואם מגיעות רוחות של כעס או חוסר שביעות רצון, לנשום ולהבין שמדובר בסימנים ראשונים של מה שכדאי ורצוי לטפל ולרפא במהלך מחזור הרטרו כולו... זמן לשחרר פסימיזם ושליליות ולקדם אופטימיות ושמחת חיים.

נקודות מפתח בלולאת הרטרו של מרקורי

10.10.18 מרקורי נכנס לעקרב
29.10.18 מרקורי נכנס לצל טרום רטרו
31.10.18 מרקורי נכנס לקשת
6.11.18 מרקורי במרחק הגדול ביותר מהשמש
17.11.18 מרקורי נכנס לרטרו
27.11.18 מרקורי מתחיל שנה חדשה
1.12.18 מרקורי ברטרו חוזר לעקרב
6.12.18 מרקורי מסיים את הרטרו
13.12.18 מרקורי נכנס לקשת אחרי הרטרו
24.12.18 מרקורי מסיים את הצל פוסט רטרו
5.1.19 מרקורי נכנס לגדי ולולאת הרטרו נחתמת
29.1.19 מרקורי מגיע לשיאו של המעגל החדש

6.11.18 אוראנוס נכנס לטלה
אוראנוס ברטרו חוזר לטלה לסבוב נוסף של ארבעה חודשים בהם ניתן יהיה להשלים את המסע ההתנסויות בטלה.. התקופה בה אוראנוס עבר בטלה היתה תקופה סוערת מאד, אוראנוס כמו זרז שדוחף לנקודה בה לא ניתן להתכחש לאמת ולכן יש להמציא משהו חדש.. לצאת לחופש , לשנות מצב של הישרדות למצב של התרוממות ומפגש עם מנהיגות פנימית ..

אוראנוס בטלה מייצג את כניסתו של המורד האידיאליסט למציאות חדשה השונה לחלוטין ממה שהכיר עד כה. אוראנוס הוא פלנטה טרנס פרסונאלית, כלומר הוא מביא חוויות שלוקחת אותנו מעבר לפרסונה שלנו ומעבר לאגו הפרטי שלנו. לכן ברמה אישית, אוראנוס מוביל אותנו למפגש עם האני הגבוה, עם עולמה של הנשמה. במקביל, כפלנטה טרנס פרסונאלית , אוראנוס יוצר שינוים בתודעה הקולקטיבית, מיקום זה לא פשוט להבנה, כיוון שהקולקטיב בנוי ממיליארדים של אנשים המרכיבים קבוצות השונות במהותן (שוני הבנוי על רקע דת, גזע, מין, פוליטיקה, אמונה ועוד...) לכל תת קבוצה יש ראייה וגישה שונה לחלוטין וכל אלה מתערבבים לעיסה גדולה של קולקטיב. כיוון שאוראנוס יוצר שינוים בתודעה הקולקטיבית, כיוון שהקולקטיב מורכב מבליל עצום של קבוצות אנושיות שונות ומשום שהקולקטיב תמיד גדול ממי שאנו כפרטים, יותר קל לנו כפרטים לעבוד עם האנרגיות האוראניות בחיים האישים של כל אחד ואחד מאיתנו במיוחד ששטח ההתנסות של טלה מדבר על חוויה אישית שעובדת על הרבדים של הפרסונה אמנם אוראונס סיים מהלכו בטלה ויצר מציאות חדשה לכל אחד ואחד מאיתנו, אך דווקא המפגש עם אנרגית השור יצרה תחושה וחוויה שאולי לא סיימנו משהו, אולי הייתה עוד אבן שלא הפכנו.. זה הזמן בו אוראנוס חוזר לטלה להזדמנות אחרונה לנצל את המרחב בו האש מאפשרת להוציא החוצה את האומץ והמנהיגות..

יש לנו כעת הזדמנות למסע חזרה לדלת ההתחלה ולהתחבר לרצון אמיתי וכן לביטוי חלומות ותקוות..

7.11.18 מולד הירח בעקרב
מאמר מיוחד לקראת המולדתגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII