מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי נובמבר 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של אוקטובר 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של נובמבר


8.11.18 יופיטר נכנס לקשת
יופיטר שליט מזל קשת חוזר הביתה, ועם חזרתו הביתה מתחיל מחזור גדול של 12 שנים שמתחילות היום! יופיטר ישהה כשנה בקשת : יופיטר מסמל שפע ונדיבות שמאפשרים לפתוח ערוצים , להרחיב אופקים ולהיפתח לכל מה שנמצא מעבר למה שאנו מכירים היום.

יופיטר הוא הפלנטה הגדולה ביותר במערכת השמש שלנו, זוהי פלנטה ענקית שדומה לשמש בהתנהגותה: בגלל גודלה ובגלל יכולה ההקרנה שלה. גודלה הוא פי כמה וכמה ממקום מושבנו על הכדור ובמקביל זוהי הפלנטה היחידה במערכת השמש שלנו בעלת יכולת הקרנה. לכן יופיטר מסמל שפע, התרחבות, חכמה, אמונה (כל נושא האימון ואמונה)בשל כך,  יופיטר מספק את הצינור לחיבור לאמת, לחוקיות הגבוהה של היקום, לאמת אישית ואוניברסלית, אמונה. אמונה ללא פורמט לא מתגשמת ולא מתעלת עצמה לשני כיוונים של שיפור.

כשמדברים על יופיטר מדברים על אנרגיה מטיבה, משפרת ומרחיבה: ברובד הפסיכולוגי אותה אנרגיה המאפשרת התעלות במצבים לא נוחים דרך התמרת המודעות וקבלת פרספקטיבה גבוהה יותר. יופיטר מאפשר שיפוט  והבנה הנובעים מהתנסויות החיים: מהמסע על הגלגל מטלה ועד עקרב, יופיטר מאפשר להתמיר את ההתנסויות האישיות ליכולת שיפוט הנובעת מחכמה של  אותן התנסויות לצד הבנה, אמת והזנה ממקורות גבוהים יותר.

החכמה הגבוהה יותר מעניקה לנו הבנות מסוימות על מהות המושג צדק, ולא בכדי בעברית שמו של יופיטר הוא צדק  וכאן נוצר לנו צוהר מרתק למחקר ובדיקה מחודשת של המושג צדק. מהו צדק? אישי? חברתי? אוניברסלי? ממה עשויים החומרים של הצדק? מה מזין אותם ומה מצל עליהם?
יופיטר במיתולוגיה הוא אבי האלים, האב השמיימי הוא בעל הכוח והעוצמה הגדולה ביותר בעולם האלים, לכן מסמל גם בחיינו את מוטיב האל הגדול. כאבי האלים יופיטר הוא יוצר החוק ומעניק המתנות, לכן הלא מודע שלנו שואף להתחבר לאנרגיה של יופיטר כדי לזכות בהדרכתו ומתנותיו. למעשה יופיטר מייצג את כמיהה לאב שמימי ואת הצורך להתנסות תחת החוקים בהדרכה של העיקרון הרוחני.

באסטרולוגיה קלאסית יופיטר נקרא גם המיטיב הגדול, לכן מייצג את הקונספט הרעיוני של ההטבה, השיפור וההרחבה, ושוב חוזרים למקום בו יופיטר מדבר על האפשרות לשפר, להגדיל ולהטיב את המצוי.

יופיטר או צדק הוא פלנטה חברתית, לכן משפיע על קבוצות של אנשים ברבדים של אמונה, פילוסופיה ודרך חיים המושרשת מהעבר, מהתנסויות קולקטיביות ומכאן גם הצורך העז להתחבר עם קבוצות שחולקות את אותה אמונה ואותו רעיון פילוסופי, קבוצות אלה מאפשרות להגדיל ולהרחיב את העיקרון האמונה והדרך החיים האישית.

יופיטר הוא ארכיטיפ ועקרון המגדיל ומעצים ולכן למעשה שם עדשה מגדילה דרך הפן האישי, אמונה לעולם לא יכולה שלא להיות אישית, אמנם אמונה ניזונה מגבוה, מחוקיות היקום אך ההתנסויות האישית היא אשר מובילה את האדם לחפש ולאמץ את יופיטר לחייו, ובמקום זה כדאי להזכיר את המסע לאורך הגלגל עד המפגש עם יופיטר. מסע מטלה לעקרב, מחיים למוות והתחלה חדשה, בה ניתן לפגוש את ההנחיה האלוהית, אמונה וחוקיות קוסמית שמעניקה אפשרות ללמוד ולהתפתח ומכאן גדילה ופריצת גבולות המאפיינים את מהות יופיטר..
.
כשיופיטר חוזר הביתה לקשת הזירה הפותחת מרחב חדש אחרי התמודדות עם המרחב של העקרב שמביא עימו מסע לעולמות של מטה, כעת נוצרת תופעה של הגחה ממעמקים למרומים ועימה גם המאבק האחרון עם השדים, פחדים, התניות ומניפולציות פנימיות.. לכן ההמראה לא קלה אך אם משחררים את המטענים ניתן להמריא להרפתקה חדשה ומיוחדת..מסע מעבר לקשת:)

שבוע מאור במיוחד:)
תגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII