מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי דצמבר 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של דצמבר 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של דצמבר


1.12.18 ונוס מול אוראנוס
זאת הפעם השלישית שוונוס ואוראנוס יוצרים שיח זה.. (פעם ראשונה שוונוס הייתה בצל טרום רטרו, פעם שנייה כשוונוס הייתה ברטרו ועת..( כיוון שמדובר בהתעמקות למוקמות שהתעלמנו או לא ראינו.. כעת יש הזמנות נפלאה למשהו חדש. למעשה אם היינו מחפשים סלוגן לאנרגיה זאת, היינו יכולים לבחור בקלות בסלוגן: אמת אחרת. ולמה?ונוס מייצגת את הצורך במרחב בטוח, המקום הסגור והמוכר של הרגלים שנעולים בתוך זיכרונות ישנים של חוויות חושיות ראשוניות ביותר הנשענות על זיכרון קדום יותר הנעול בתוך הגנום.. למקום זה אנו קוראים אמת וחיים בידיעה של הכול בסדר..

וכשנוצרת מולות בין אוראנוס לוונוס , אותו זיכרון עמוק מתעורר ונוצר לחץ לצור משהו חדש, להרחיב את גבולות המוכר, להתנסות בדברים חדשים ובמקביל נוצרות סיטואציות שמכריחות לפגוש את המציאות אחרת, להגיב למצבים לא מוכרים והיות אמיצים מספיק כדי לפרוץ את הסטאטוס קוו כדי לצור חיבור לחוויה חדשה. זאת הפעם השלישית שאנו ניצבים בתוך שיח פנימי זה של בטחון מול התרגשות, לכן כל ההרגלים והמפגשים שאנו מיצרים בחיים מגיעים למפגש עם הכאוס, עם הלא ידוע והלא מוכר..כל התבניות מתפרקות ומכריחות להתבונן מחדש ולפתוח ערוץ לאמת שמעבר למוכר והידוע, מעבר ליחסיות והיחסים..

זמן מרתק לבחון את המרחב הבטוח, מרחב הנוחות שמא הפך למרחב של נכות ..ואיך יודעים? התחושה וההרגשה שמשהו תקוע.. גם אם ננסה לספר סיפורים, זה לא עובד באמת כיוון שאנו חשים ומרגישים.. ההמלצה להיות בכנות עם ההרגשות והחוויות, לבחון היטב מה מספק בטחון אמיתי ומה מספק בטחון לכאורה ..זמן לאמת והאמת יכולה לסייע לצור יחסים חדשים ואמיתיים..

1.12.18 מרקורי ברטרו נכנס לעקרב
מרקורי החל את הרטרו בקשת תוך שאנו מתמודדים עם עולם האמונות שלנו, מתאים בין מספר הסיפורים שלנו לאמונה שמובילה אותנו בחיים וכעת מרקורי חוזר לעקרב למחקר עמוק מאד של העולמות הנסתרים של הרגשות  ולכן בזירה כעת מרקורי מפעיל את החוקר הפנימי לחשוף את הסודות של החיים, החל מסודות של רגשות ותחושות , סודות הנפש, סודות של אחרים ו.. לכן זמן זה מאפשר להיפגש עם חלקים שנמצאים מאחורי הפרגוד, מתחת לשטיח, בכספות ומערות נסתרות ... בקצור  זמן להיפגש עם כל מה מסתתר כולל הצל והמפלצות, הפיתויים ומקורות הרעל והארס בחיים. זמן זה מאפשר ריפוי של המקומות הללו , גם אם נראים לעיתים כבוטים, קשים ומפחידים, זה הזמן להתחבר לאומץ לגלות את הדרכים שונות וחדשות, זמן נפלא לפתוח את הכעס, רעל וכאב ולהשתמש בכוחות שנראים כאפלים בחכמה, בקבלה והכלה כדי להגיע לדיאלוגים אמיתיים, כנים ומרפאים בכל תחום ומכל מימד בחיים. ..

חשוב לזכור שזאת הפעם השנייה שמרקורי נע על איזור זה ולכן מה שנפגוש כעת עמוק יותר, חזק יותר ועוצמתי יותר ממקום, למעשה זה כמו להיכנס לתבניות שמעצבות את החשיבה הרגשית ולשדרג ביחס למציאות חיינו.. וכשמרקורי יעבור על זירה זאת בפעם השלישית נוכל למצוא קצות חוטים נסתרים ולגלות הרבה מעבר.. טיפ חשוב, כגודל הפוטנציאל כך גם גודל הפחד שיכול לקבע, לשים לב להבדל בין פחד לאינטואיציה

2.12.18 ונוס נכנסת שוב לעקרב
ונוס היא שליטת מזל שור ומזל מאזנים. במזל שור ונוס מייצגת את
הפאזה המתבססת על חיבור לאדמה ומים הנחווה דרך עולם החומר והרגש, ובמזל מאזנים ונוס מייצגת את הפאזה המתבססת על אוויר ואש הנחווה דרך חשיבה ורוחניות

כניסת ונוס לעקרב מחברת את כל האלמנטים להתנסות וחוויות למשהו שמעבר למוכר והידוע: למעשה ונוס בעקרב חושפת מרחב לתחושות חדשות, תחושות של עומק, חושניות, אינטימיות ומבדק עומק של הרגשות,לכן מקום זה יכול להכניס לתחרות, השוואה, מתח, מאבק, כל אלה מלמדים אותנו כמה כוח אנו נותנים לאחר בחיינו, לכן אם נמצא עצמינו בלחץ, כעס עמוק, קנאה, או שאר שבעת החטאים.. זה אומר שהכוח שאנו מעניקים לאחר גדול משלנו וכדאי לבדוק מה אנו ממגנטים לחיינו, מגע עם כוח או עם עוצמה, זליגה או הפריה..   מעבר ונוס לעקרב מקבל משמעות חדשה כעת נוכח לולאת הרטרו בה נמצאת ונוס . זאת הפעם השלישית שוונוס נכנסת לעקרב ומקלפת את כל מה שניתן לקלף כדי להגיע לעומק שהיה נסתר מאיתנו עד כה.

כמה מילים על ונוס בעקרב.. מיקום ומקום ונוס במפה מאפשר לנו להבין את הצרכים של האדם בנוגע לתחושות, אהבה, יחסים קרובים בכלל ואינטימיים בפרט, מה האדם ממגנט ולמה...

ונוס בעקרב מדברת על עוצמות לא רגילות, קתרזיס, עומק, צורך עצום להיחשף , להשיל קליפות ולגעת במקומות העמוקים ביותר ואנרגיית העקרב מייצרת שינוי, מצבי משבר, מאבק, שליטה, אבדן, מבוכים ודרקונים, חורים שחורים ועוצמות אנרגית החיים-קונדליני.

ונוס בעקרב יכולה להתבטא דרך אפקט הנחש, העקרב או הנשר, אלה שלושה מצבי תודעה שונים של העקרב וכל רטרו של ונוס מאפשר לשנות את מצב התודעה מחד ומאידך יצירה של מגנט אחר ליחסים..

ונוס בעקרב, היא דמות פנימית שחיה ונושמת ומפעילה את האדם מהמקומות הכי עמוקים שבתוכו, היא ממגנטת בעוצמות לא רגילות, יש לה שפע של דרכים והופעות למגנט, החל ממיניות כובשת וכלה בניגון על מתרי הנפש שממול. ונוס בעקרב יודעת להשתמש ביחסים אינטימיים כדי לקדם מטרות ולקבל את מה שהאדם רוצה, בין אם הגדלת המשאבים האישים ובין אם התפתחות וצמיחה. ונוס בעקרב חשה איפה יכולה להיות מופרת ולשדרג את הגנטיקה שלה, בכל הרבדים, החל מהריון של ילד וכלה בהפריה של הנשמה. אבל, אותו מקום בדיוק יכול להיות עקרות וחוסר פריון הנובעים מפלישה וגזל ולא מחיבור והעצמה.

ונוס בעקרב הולכת עד הסוף, מוכנה לעשות הכול כדי לכבוש ואותה מידה מוכנה לזרוק כשלא מופרית יותר,לכן מהווה טריגר מרתק לצמיחה ולהעצמה, הנכונות להתבונן ביחסים ממקום זה מהווה שער לשינוי וגדילה.
ונוס בעקרב אוהבת לחקור לעומק, לגלות את מה שמסתתר מתחת לפני השטח ולכן מכריחה לתהליכי עומק,וכמו תמיד תלוי ברובד המודעות של האדם, אם נחש, אזי מחפש את המניפולציה והשליטה עם שורה של כשפים להשיג כיבוש והפריה או אם נשר, מחפש את הטריגר להתפשטות בכל הרבדים כדי לגעת במרחבים מקודשים וקסומים ולצור הפריה והעצמה.. כעת זה זמן הנשר.. זמן להמריא להיפתח לדאייה מעל ומעבר תוך שסומכים ונותנים אימון בזרמי הרוח..

3.12.18 שמש עושה תשעים למארס
שמש בקשת  מאפשר לנו לצור מסע  לחקר עולם האמונות שלנו, זהו מסע עמוק שיוצר מעוף מעבר לגבולות ומגבלות המחשבה  כדי להאמין במה שנמצא מעבר,
מה שנמצא מעבר מעניק לנו אמונה ותקווה ואפשרות לראות את התמונה הגדולה.. וממקום זה מאד קל לצור החלטה של מה אני רוצה בתמונה הגדולה ..וכאן נכנס למארס למשוואה,

מארס מגדיר את הרצון ולוחץ על המקום של הרצון האישי, אני רוצה, מקום זה מחבר באופן אינסטינקטיבי לרצון ילדי,
כיוון שמרביתנו חיים בתרבות שדורשת את הצריך, מעט מהרצון נותר יתום וכעת הוא יוצא בכל הכוח וצועק, אני כאן.. לא באופן ישיר: מתוך הצהרה אני רוצה, אלא מתוך מקום של כעס ותסכול וכאב של לא קבלתי את מה שאני רוצה..

המתח בין מה רוצה לצריך מגיע לקצוות כעת במיוחד שמארס נמצא בזירה שאין בה גבולות מגבלות (זירת הדגים) לכן המיקוד יכול ללכת לאיבוד, האימון באותה תמונה שכל כך קל להבין למה היא נכונה, כעת במבחן המעשה לא ברור לחלוטין . מקום זה יוצר תחושה של מסכי ערפל כבדים שלוחצים על אומנה ואימון , רעיון ויישום וממקום זה המתח והכעס, הזעם וכאב יכולים לקפוץ כמו שד מהבקבוק.. שימו לב איפה מתרחש דיאלוג זה המפה האישית כדי להפיק ממנו את המיטב והמירב בתהליך העבודה האישית של הבנת רצון ומטרה של התמונה הגדולה.


6.12.18 שמש עושה תשעים לנפטון
שיח זה בין שמש לנפטון מספר לנו על אידיאלים, תקוות ומשאלות שעולים על פני
השטח ולא אחת מתגלים ומתגלמים במימדים גדולים מידי, משמע, המציאות חושפת מפגש עם  אכזבה, התפכחות והתפקחות. במסע ההתפתחות שלנו נקודת זמן זאת חושפת את הפער בין אמונה בחלום לאשליה, מצד אחד ניתן בקלות להיכנס לאכזבות, תחושת רמייה וכאב או להגיע להבנות חדשות דרך ההתפכחות והתפקחות ודרך גילוי זה למנף את עצמנו למקום חדש נכון ובריא יותר. במקביל אנרגיה זאת מאפשרת לדמיון לעבוד שעות נוספות, שפע של יצירתיות וליכולת לרתום את האמונות והמחשבות להתפתחות בכל המימדים והמישורים של החיים. נקודה חשובה נוספת שהאנרגיה חשופת לנו, אפשרות להעביר את המימד האמונה למימד השראתי יישומיי ומכאן העשרה של החיים ולא רק ברמה אישית, סביבתית אלא השפעה ברבדים הנסתרים על הלא מודע הקולקטיבי.

חשוב, זמן זה יכול לגעת במקומות של עצב עמוק הנובע מהתרחקות מהמימד הרוחני ומהנשמה, אך בו זמנית האמונה יכולה לאפשר יצירת גשר בין לבין...

7.12.18 מרקורי מסיים את הרטרו

מרקורי מסיים את הרטרו ומגיע לנקודת העצירה, נקודה זאת מייצגת את התפנית: שינוי תנועה ומגמה. נקודת העצירה של מרקורי מהווה אבן דרך במסלול קצר של שלושה חודשים, במסלול של שנה ובמסלול ארוך של שבע שנים ..ו... כך שכל אבן דרך מהווה נקודה בה ניתן לחדור לעומק הדנא המרקוריאני, ובחיים: תכנת החשיבה ותפיסת המציאות שלנו.

מרקורי מסיים את הרטרו ונכנס לצל פוסט רטרו, זהו השלב האחרון של הרטרו . בשלב זה ניתן להפיק רעיונות חדשים לבעיות ישנות וברטרו הנוכחי בכל הנוגע ליכולת שלנו להיות כנים ואמיתיים עם עצמינו ולחשוף ולגלות את מה שהצלחנו להסתיר, לטייח ולהדחיק ..

תזכורת לתהליך הרטרו: שלב ראשון של הרטרו נקרא הצל טרום רטרו. בשלב זה עולות תחושות ראשוניות, תמרורים קטנים שאחר כך ברטרו עצמו יראו במלוא גודלם ועוצמתם.. לכן הצל טרום רטרו הוא הזמן להסב את תשומת הלב לסיפורים שאנו מספרים לעצמנו על בסיס התנסות אישית מבלי לבדוק באמת מה קורה בשטח.
שלב השני של התהליך, זהו הרטרו עצמו. ברטרו עצמו נתקל באנשים ומפגשים שילחצו לנו חזק על כפתורים, מקום זה מוציא החוצה חששות ומתחים, חוסר שקט ואין אונים...המטרה להעיר אותנו ממקום של שינה בכל הנוגע ליכולת תרגום הרגשות והאמת שלנו וממקום זה והמפגש עם העולם.
והשלב האחרון של הרטרו הוא הצל פוסט רטרו.. הזדמנות שלישית לפגוש את אותה אנרגיה במינון אחר אחרי עבודה שנעשה ומכאן אפשרות לקפוץ מדרגה ולזהות תמרורים המהווים משוב לשינוי שחל בנו במהלך הרטרו.. שימו לב, שלב זה של הרטרו בעל משמעות עצומה שכן מעניק את הדלק עד רטרו הבא (בעוד שלושה חודשים) וברזולוציה מדויקת יותר עד הרטרו הבא בעקרב (נובמבר 2019 מדויק בתחילת מעגל ונובמבר 2026 מדויק(

כעת, שמרקורי מתחיל בהילוך ישיר יש אפשרות להשתמש במידי בהבנות שהגענו במהלך הרטרו כדי שתצורנה אבני דרך לשנה המרקוריאנית הקרובה..חשוב לציין כל הרטרואים של מרקורי בשנה זאת פותחים מעגלים במים ולכן הסוגיות שעומדות על הפרק הן רגשות והרגשות.... ממקום זה ניתן לזהות שהזמן מאפשר להגיע להצפה, הבנה, מגע, ריפוי והתמרת הרגש לרובד תודעה חדש..

7.12.18 מולד הירח בקשת
מאמר מיוחד לקראת המולד עצמו

7.12.18 צמידות מארס נפטון
צמידות זאת מייצגת מפגש בין שתי דמויות מאד משמעותיות בחיינו.. דמויות אלה מייצגות את הקולות הראשונים ביותר והעמוקים ביותר ואת היחסים עוצמתים ביותר של גוף ונפש..
מארס מייצג את דמות הלוחם הפנימי , נפטון מייצג את דמות החולם הפנימי. במסע חיינו אנו זקוקים לקולו של החולם ולקולו של הלוחם.. החולם מעניק לנו את החזון והמשמעות לחיים והלוחם ממקד ופעול כדי להביא את אותו חזון לידי ביטוי...לכן המפגש בין שני קולות מאפשר להניע את עצמנו בחיים להגשמת החלום גדול (נפטון) דרך מיקוד חזק, כוח ניעה ופעולה (מארס) אך אליה וקוץ בה, כיוון שמדובר בשני קולות שונים מאד יש מצב בו הלוחם נכנס לעמדת קפיאה או בריחה נוכח החזון הגדול ונוכח זירת המפגש בין השנים (דגים) לכן זמן זה יכול להביא את יאוש, פחד, בריחה, קפיאה ושינה העמוקה נוכח החוסר אונים מול החזון הגדול ומול החיים הגדולים עוד יותר.. זה הזמן לעצור ולנשום, להתמקד, לראות בברור את החלום, להסכים לגלות את הקונפליקט בין חלקי החלום , להסכים להתחבר לחלקים הרגישים, מעודנים ושבירים שבפנים מתוך הבנה שהעוצמה יושבת דווקא במקומות אלה.. זמן נפלא למדיטציה, תפילה, מוסיקה, אמנות וכל מה שנמצא מחוץ לשולים של ההשרדות היומיומית.. זמן נפלא להטענה ויציאה למסע של הגשמה..למי שרוצה לחקור צמידות זאת ביחס למפה האישית, אני זמינה לקריאה אישית 

שבוע נפלא

תגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII